Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
واقعا چطوری شماها بازی میکنید؟ lag dc time out تو نت فورانه یا تو ایران نیستید یا نت هاتون از فولاده
تو عالی و شاهکار بودن بازی هم شکی نیست

والا من که بعد از یه ماه و خورده ای برگشتم به بازی (امتحانات) قبل از اون مشکلی نبود و اوکی بود اما الان وضعیت نت فاجعست و دوباره گند زده شده توش

زیادم خودتو اذیت نکن که بخوای صداتو به یه جا برسونی چون تو این خراب شده اون #$#@ که مسئول این کاره غیر از خودش بقیه رو از گوسفندم کمتر میدونه :)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
امتحانای من تموم شد :d

دیشب و امشب خودمو سرویس کردم با بازی :d همشم داشتم Shiva extreme میرفتم :d

اول فقط به هوای خنجر هاش میرفتم چون ظاهر Ninjaم رو جوری درآوردم که خیلی بهش میخورد ولی بعدش اینا گیرم اومد:

Dagger

Cane

SMN Book

Pony

Diamond Tear

یعنی خیلی حال داد :d البته حدود 15 بار بازی کردم و لیدر پارتی خودم بودم و رو Loot Master بود :d

سر Diamond Tear کم مونده بود سکته کنم :d صد در صد میفروشمش چون بدجور پول لازمم :d تو سرور ما ارزون ترینش 1.2 میلیونه ^^

اینم از Ninjaم و یه سری صحنه های مبارزه Shiva :

خداییش بهترین FF از نظر مبارزات Primal هاست سر Extreme ها واقعا میشه Cool بودن هرکدومشونو حس کرد و لذت برد:

شما هم وقتی 15-20 بار اینو برید شروع میکنید از یخ زدنتون اسکرین شات گرفتن :d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
با این وضعیت دلار یعنی حدود 80 تمن ماهی ! واقعا نمیصرفه هرجور نگاه کنی

منم میخواستم بازی را شروع کنم به خاطر این قیمت قیدش را زدم به هر حال برای طرفدارهاش پرداختن این مبلغ ارزشش را داره

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ماهی 15 دلاره :d اصلا ماهیانه که نیست درواقع 30 دلار میدی 2 ماه شارژ میشه

برا اکانتای آمریکا هر 2 ماه 110 تومن باید بدی برا اروپا هر 2 ماه باید 80 تومن بدی

درسته حواسم نبود 15 دلار
ولی بازم برا ما فقیر فقرا زیاده ! :d

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
بازی بالاخره دانلود شد :| خواستم یکم گیمپلیشو تست کنم که همون اولش انقدر کوئست و با این و اون صحبت کن داد که خلاصه نشد.:d
فقط این امتحانای ملعون تموم بشن راحت شیم :|(حالا پروژه های بعد امتحانات بماند :d)
جالب بود وقتی میخواستم کاراکتر درست کنم فقط اجازه میداد تو ورلد Odin و Lich کاراکتر بسازم(به دلیل پر شدن تعداد کاراکترها در اونیکی سرور ها البته الان خواستم یکی دیگه بسازم که فقط اجازه ساخت تو Lich رو داد /:) )

فقط یه سوال واسم مطرح شد.از کجا میشه لتنسیو تو بازی فهمید؟:dممنون

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آماده باشید که بخش جدید Letter from the Producer LIVE در راه است :>

راجع به پچ 3.2 صحبت میکنن و خیلی پچ مهمیه جدا از Dungeon ها و مرحله های جدید tomestone جدید باهاش میاد و خونه های جدید هم اضافه میشن که البته پولشو نداریم ولی بازم باید باحال باشن :d

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
از کجا میشه لتنسیو تو بازی فهمید؟
اینجا FFXIV:ARR Server Status IP سرورها رو نوشته

آماده باشید که بخش جدید Letter from the Producer LIVE در راه است :>

راجع به پچ 3.2 صحبت میکنن و خیلی پچ مهمیه جدا از Dungeon ها و مرحله های جدید tomestone جدید باهاش میاد و خونه های جدید هم اضافه میشن که البته پولشو نداریم ولی بازم باید باحال باشن :d
آماده باشید:-/ به جز منو تو کسی نیست منم شارژ تموم کردم پولشو رو هم ندارم, میمونی فقط خودت:d
امیدوارم Alexander Savage ها (حداقل 1 و 2 بذارن چیزی نیستن) و Thordan Ex رو بذارن رو Duty Finder
tomestone های جدید لباس های جدید مخصوص هر Job؟فکر نکنم اینطور باشه ولی باشه دوست دارم لباس ها همشونو ببینم فعلا خوشگل ترین لباس رو SMN داره:x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اینجا FFXIV:ARR Server Status IP سرورها رو نوشته

آماده باشید:-/ به جز منو تو کسی نیست منم شارژ تموم کردم پولشو رو هم ندارم, میمونی فقط خودت:d
امیدوارم Alexander Savage ها (حداقل 1 و 2 بذارن چیزی نیستن) و Thordan Ex رو بذارن رو Duty Finder
tomestone های جدید لباس های جدید مخصوص هر Job؟فکر نکنم اینطور باشه ولی باشه دوست دارم لباس ها همشونو ببینم فعلا خوشگل ترین لباس رو SMN داره:x

tomestone های جدید که معرفی شدن ^^ ولی هیچ چیزی نگفتن دربارش درباره محدودیتش هفتگیش و چیا میشه باهاش گرفت هیچی نگفتن

سر این لباس Primal ها نفهمیدم چی شد یعنی چجوری میشه گرفتشون؟ یا همون لباسای tomestone جدیدن؟

اینارو میگم :

این برا Leviathan

اینم برا Ifrit

لابد برا SMN میان Garuda رو میزارن XD

منم که جدیدا به Ninja روی آوردم خیلی با دیدن این عکس خوشحال شدم :d Ninja خیلی هیجان انگیز تر از Summonerئه ولی از طرفی SMN هم ساده تره هم DPS خالص بیشتری میزنه ولی Ninja تو گروه ها و تو Raid ها خیلی خاصیت دارن

- - -ویرایش - - -

راستی این بیشعورا بازم 2 تا Raid جدید Alexander گذاشتن :| و اینکه سخت تر از Raid قبلیشه حالا نمیدونم از Savage هم سخت تره؟ و تو دو حالت معمولی و Savage هم میاد

من هنوز از Savage 1 بالاتر نرفتم :(( همون 1 هم همه میمیرن :(( به خودشون زحمت ویدئو دیدن هم نمیدن که چجوری برن :|

از اون طرف هم باید Savage 4 رو رفت تا سلاح های Esoteric رو به لول 210 برسونیم T^T یه سری ویدئو از Savageش دیدم رسما جهنم بود هنوزم که هنوزه کمتر کسی تمومش کرده

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
tomestone های جدید که معرفی شدن ^^ ولی هیچ چیزی نگفتن دربارش درباره محدودیتش هفتگیش و چیا میشه باهاش گرفت هیچی نگفتن

سر این لباس Primal ها نفهمیدم چی شد یعنی چجوری میشه گرفتشون؟ یا همون لباسای tomestone جدیدن؟

اینارو میگم :

این برا Leviathan

اینم برا Ifrit

لابد برا SMN میان Garuda رو میزارن XD

منم که جدیدا به Ninja روی آوردم خیلی با دیدن این عکس خوشحال شدم :d Ninja خیلی هیجان انگیز تر از Summonerئه ولی از طرفی SMN هم ساده تره هم DPS خالص بیشتری میزنه ولی Ninja تو گروه ها و تو Raid ها خیلی خاصیت دارن

- - -ویرایش - - -

راستی این بیشعورا بازم 2 تا Raid جدید Alexander گذاشتن :| و اینکه سخت تر از Raid قبلیشه حالا نمیدونم از Savage هم سخت تره؟ و تو دو حالت معمولی و Savage هم میاد

من هنوز از Savage 1 بالاتر نرفتم :(( همون 1 هم همه میمیرن :(( به خودشون زحمت ویدئو دیدن هم نمیدن که چجوری برن :|

از اون طرف هم باید Savage 4 رو رفت تا سلاح های Esoteric رو به لول 210 برسونیم T^T یه سری ویدئو از Savageش دیدم رسما جهنم بود هنوزم که هنوزه کمتر کسی تمومش کرده
احتمالا ربطی به زدن Primal ها داره یعنی میخوان یه چیزی مثل Primal Savage EX اضافه کنن؟! لول:| بخوان واسه هر Job لباس یک نوع Primal بدن که کم میاد یا شایدم بخوان به صورت گروه بندی بدن مثلا واسه Healer ها یه لباس. دوست دارم لباس AST رو ببینم:d
خوبه تو 1 رو رفتی من هنوز حتی موفق نشدم پام رو بذارم تو Alex savage ها:| از یه طرف تو PF حضور ندارن از طرف دیگه هم از لگ و دیسکانکت شدن میترسم با اینکه استراتژی زدنشون رو میدونم
من که همین چند تا ویدئو از Savage 4 تو همشون WAR|DRG|NIN|BLM|WHM|SCH حضور داشتن. باید جونشون در بیاد فقط دمیج بزنن, تو Savage 4 اون add وسطی رو هم نزنن به BLM هیچ تاثیری نداره راحت mp رو پر میکنه:d اخر سر وقتی هم میزنن جیغ و داد و گریه همشون میره رو هوا:d زدنش فشار زیادی میخواد نباید حتی یه ثانیه هم هدر بره
عکس که نمیتونم بذارم لینک کرکترم رو میدم یه نگاه بهش بندازین داره خاک میخوره:d (به وضعیت فاجعه بار mount هام نگاه نکن:d):
Alone Dreamer | FINAL FANTASY XIV, The Lodestone

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
احتمالا ربطی به زدن Primal ها داره یعنی میخوان یه چیزی مثل Primal Savage EX اضافه کنن؟! لول:| بخوان واسه هر Job لباس یک نوع Primal بدن که کم میاد یا شایدم بخوان به صورت گروه بندی بدن مثلا واسه Healer ها یه لباس. دوست دارم لباس AST رو ببینم:d
خوبه تو 1 رو رفتی من هنوز حتی موفق نشدم پام رو بذارم تو Alex savage ها:| از یه طرف تو PF حضور ندارن از طرف دیگه هم از لگ و دیسکانکت شدن میترسم با اینکه استراتژی زدنشون رو میدونم
من که همین چند تا ویدئو از Savage 4 تو همشون WAR|DRG|NIN|BLM|WHM|SCH حضور داشتن. باید جونشون در بیاد فقط دمیج بزنن, تو Savage 4 اون add وسطی رو هم نزنن به BLM هیچ تاثیری نداره راحت mp رو پر میکنه:d اخر سر وقتی هم میزنن جیغ و داد و گریه همشون میره رو هوا:d زدنش فشار زیادی میخواد نباید حتی یه ثانیه هم هدر بره
عکس که نمیتونم بذارم لینک کرکترم رو میدم یه نگاه بهش بندازین داره خاک میخوره:d (به وضعیت فاجعه بار mount هام نگاه نکن:d):
Alone Dreamer | FINAL FANTASY XIV, The Lodestone

نه همون tomestone هاست :d از بچه های FC که داشتن با ترجمه همزمان میدیدن پرسیدم :d

وگرنه اینا نمیتونن بیان برا هر Primal لباس برا هر Job درست کنن

Savage ها واقعا Savageن :d بیشرفا نمیدونم دیگه این Alex جدیده که میخوان بدن رو چجوری درآوردن :| دیگه زیادی دارن سمت سختی میرن. تا یه حد سختی جالبه مثل Thordan ex که سخت ترین Trial بازیه ولی Thordan ex به نظرم راحت تر از Savageئه مخصوصا از 3و4 که راحت تره چون تو 3 و 4 رسما همون 1 ثانیه هم نباید هدر بره و هرکی اشتباه کنه چه Healer چه Tank چه DPS کل پارتی پارن

و بالاخره میلیونر شدم ^^ در حال حاضر 2.6mil دارم :>

من داشتم ilvl سامونرم رو بالا میبردم (210) بیخیال شدم رفتم سراغ نینجام :d لامصب خیلی هیجان انگیزه :d خفن ترین حرکات هم از نظر ظاهری دارن :d

تو چرا هنوز Mount چوکوبو 2 نفره رو نگرفتی؟ من دومین بار هم اکانتم رو شارژ کردم باید بهت بدن

هیچ Pony هم نداری :d من 2 تا دارم :> سومیش هم امروز داشتم میگرفتم از Leviathan که دادمش به یکی از اعضای FC که مجموعش کامل شد و Kirin رو گرفت عوضش 1.5mil بهم داد XDDD خیلی پولدار بود :| تو یه روز کم کم 1mil جمع میکنه

تو همه Pony ها برا Shiva و Garuda راحت ترینن برا Levi سخت ترینه چون هم ملت دیوانه هی میوفتن تو دریا :| هم اینکه اصلا Drop نمیکنه بیشرف. حدود 30 بار رفتیم تا یکی انداخت

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خدایا 0_0

امشب بهترین لحظات گیمریم رو داشتم 0_0

Final Coil of Bahamut T4 یا همون به صورت خودمونی T13 که آخرین Turnئه

یعنی مادر بگرید 0_0 با اختلاف زیادی بهترین لحظاتی بود که تو یه بازی دیدم 0_0

اون محیط مبارزه فوق العاده. اون موسیقی بی نظیر و خفن ترین Bossی که میشد باهاش جنگید Bahamut Prime

چند تا اسکرین شات گرفتم اگر تونستم امشب میزارم

خیلی ببخشید اما مردم دیوانن که دیگه کمتر کسی پیدا میشه که Bahamut رو بره واقعا دیوانن. با اختلاف زیاد از Alexander بهتره با اختلاف زیاد Loot های بهتری داره و یعنی وااایییی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر