Keepsake

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام

Keepsake یه بازی اشاره کلیک هست که توسط دارینوس هم تازگیا فارسی شده اگه علاقه به این سبک بازیها دارید , انتخاب مناسبیه اگرم ندارید اصلا برام مهم نیس اعصابمم بد فرم خورده :wallbash:

بگذریم :)

من میخواستم یه نفر این سه خط رو برای من ترجمه کنه!

even the heart of strongest one ends up wounded

the mind then becomes poisoned by grief and pain

until feathery soft memories let only happiness remain

من خودم میتونم ترجمه شون کنم و میدونم چی داره میگه اما به نظرم اون مطلبی که باید از این سه جمله بگیرم رو بهم نمیرسونه.چون باید از توی این سه جمله اطلاعاتی در مورد صور فلکی دربیارم که متاسفانه موفق نمیشم :(
البته 4 تا بودن یکیش به mermaid اشاره میکرد این سه تا رو نمیفهمم!!

پ.ن: فقط ترجمه 3 جمله رو میخوام اگه بازی رو بازی کردید (که عمرا نکردید!!) نیاید یه تیکه جوابو بنویسید اینجا حال ما رو بگیرید

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
even the heart of strongest one ends up wounded
حتی قلب قویترین جریحه دار بشه
the mind then becomes poisoned by grief and pain
ذهن آنگاه با اندوه و رنج مسموم می شه
until feathery soft memories let only happiness remain
معنی خاصی برای این جمله ندارم! (شاید : تا حافظه های صاف(یا لیطف) فقط شادی رو به یاد داشته باشند.)
----------------------------------------
من خودم میتونم ترجمه شون کنم و میدونم چی داره میگه اما به نظرم اون مطلبی که باید از این سه جمله بگیرم رو بهم نمیرسونه.چون باید از توی این سه جمله اطلاعاتی در مورد صور فلکی دربیارم که متاسفانه موفق نمیشم
!!!

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
خودمم تو همین مایه ها ترجمه کرده بودم و متاسفانه از توضیحات شما هم چیزی دستگیرم نشد :rolleyes:

این ends up یعنی چی؟

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
از يک راهنما (البته اگر نمي خواي به راهنما نگاه نکني بازش نکن!):
"Gift of Life . . ." is for the Mermaid, referring specifically to her navel.
"the Strongest" refers to the Minotaur and his massive biceps.
"Poisoned" refers to the stinger on the Manticor (lion/scorpion)
and "Feathery" refers to the Griffin's wings.
از اينجا. اين لينک هم هست که به نظر کامل تر ميرسه.

این ends up یعنی چی؟
معني صحيح. همون جريحه دار شدن معني ميده. خيلي بازي سختي به نظر ميرسه. تا حالا چطور بوده؟

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
Gift of Life . . ." is for the Mermaid, referring specifically to her navel.
"the Strongest" refers to the Minotaur and his massive biceps.
"Poisoned" refers to the stinger on the Manticor (lion/scorpion)
and "Feathery" refers to the Griffin's wings[/B
]

لعنتیییی!!!!! این کلمه هایی که bold کردی رو از کجا باید میفهمیدم :ranting: جوابش همینه که شما نوشتی فقط من موندم از کجا باید به کلمات Minotaur / Manticor / Griffin میرسیدم :confused:

ممنون از راهنماییت دوست من

خيلي بازي سختي به نظر ميرسه. تا حالا چطور بوده
بازیه قشنگیه!! من زیاد اشاره / کلیک بازی میکنم این بازی خیلی با بقیه فرق داره . اگه حال و حوصله سر و کله زدن با معما ها رو داری به کارت میاد. الان 2 روزه دارم برا این معماش فسفر میسوزونم اخرشم یخ ....
اقا دقیقا بگو کدوم معما گیر کردی شاید من بتونم کمکت کنم !
ممنون دوست عزیز.
عادت ندارم این تریپی یه بازی رو تموم کنم یا خودم ردش میکنم یا بازی رو میدم نون خشکی

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
از کجا باید به کلمات Minotaur / Manticor / Griffin میرسیدم :confused:.
فكر كنم از اينجا كه:
The clue comes from the "First Tapestry" taken from the Library. It's the one with the Riddle on it. The four couplets each hint at one of the constellations.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
خب اینی که شما نوشتی میگه اون پرده ی توی کتابخونه رو بخونید , یه معما داره و هر کدوم از 2 بیتی ها اشاره به یکی از صور فلکی میکنه , خب!!
منم اون دو بیتی ها رو تو پست اولم گذاشتم تا ملت ترجمه شون کنن بگن چه ربطی به صور فلکی داره که هیشکی نفهمید:confused:

پست اول من در واقع همون شعریه که روی اون پرده نوشته شده بود و باید با خوندنش به صور فلکی میرسیدیم که من وقتی خوندمش به "اوشون پشن" هم نرسیدم :)

Kindboy

کاربر سایت
Dec 7, 2006
11
نام
محمد
از هیچ بازی اندازه keep sake بدم نیومده:-" :biggrin1:
اصلا جذاب نیست.اگه هم ازش بخوای بعضی معما ها رو حل میکنه خودش:yawn:
خوب هر کسی سلیقه ای داره - این بازی هم با یک گرافیک خوب رو به متوسط و همچنین داستان متوسط رو به ضعیف و صداگذاری خوب و یک گیم پلی بسیار خوب , تغریبا بازی مطرحی در بین ادونچر بازان بوده ولی خوب یک بازی قابل قبلو برای نسل امروزی گیمر ها ی جهان نیست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر