راهنمایی در بازی DINO CRISIS 2

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
سلام به همگی
من تویه یه جای DINO CRISIS 2 بد موتدم.اونجا که با زنه هستی با اسانسور رفتی زیر اب و اسانسور خراب میشه بعد میری پایین و سیو میکنی با اون کامپیوتر ها بعدش از یه تردبون کوتاه میری پایین و چون توی ابی با اون لباس محصوص دیگه نمیتونی برگردی و از نردبون بری بالاو بعد که از نردبون میای پایین فقط دو راه داری یا بری در چپی که قفله با راستی .راستی که میری اوتجا هی دایناسور میاد و میکشی ولی بین راه مسدوده با اهن و نمیشه جلوتر رفت فقطم همش یه نیمچه صلاح دستی داری که بیهوش میکته و یه تفنگ مخصوص زیر اب بقیه صلاح هات رو گرفته چون زیر ابی .واقعا نمیدونم چه کنم دیگه.نه راه پس هست نه پیش.لطفا کمک کتید سریع.

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
سلام به همگی
من تویه یه جای DINO CRISIS 2 بد موتدم.اونجا که با زنه هستی با اسانسور رفتی زیر اب و اسانسور خراب میشه بعد میری پایین و سیو میکنی با اون کامپیوتر ها بعدش از یه تردبون کوتاه میری پایین و چون توی ابی با اون لباس محصوص دیگه نمیتونی برگردی و از نردبون بری بالاو بعد که از نردبون میای پایین فقط دو راه داری یا بری در چپی که قفله با راستی .راستی که میری اوتجا هی دایناسور میاد و میکشی ولی بین راه مسدوده با اهن و نمیشه جلوتر رفت فقطم همش یه نیمچه صلاح دستی داری که بیهوش میکته و یه تفنگ مخصوص زیر اب بقیه صلاح هات رو گرفته چون زیر ابی .واقعا نمیدونم چه کنم دیگه.نه راه پس هست نه پیش.لطفا کمک کتید سریع.
دوست عزیز باید تو اونجا تا میتونی پول دربیاری بعد بری جایی که سیو میکنی اونجا یه اسلحه واسه داخل آب هست بخری بعد میتونی بری تو در

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
داداش اتفاقا خودم قبلش همچین فکری کرده بودم چون یه جای دیگه هم قبلا این طور شده بود و باید امتیاز جمع میکردی و میرفتی باطری واسه شارز باتوم برقی زته میخریدی تا یه در الکتریکی که با بانوم عادی باز نمیشد رو باز کنی ولی داداش همچین چیزی غیر ممکنه توی این قسمت بازی چون از یه جای بلند میپری و میای تویه سالن که یه دره و میری توی اون کامپیوتره و نردبونست وبرای تفنگ خریدن امتیاز میخوای امتیازم بخوای باید دایناسور بکشی.قبل از کامپیوتره هم اصلا دایناسور تیست باید بری اون بالا قبل از سالنی گه توش دری وجود داره که کامپیوتر هست که نمیشه چون توی ابی و نمیتونی بری بالا ذوباره پس فقط میمونه بری جلو و از نردبون کوچیکه بری پایین که اونجا هم بری دیگه راهی نیست که برگردی پیش کامپیوتر و تفنگ بخری.بله داداش من قبل شما خودم بش فکر کرده بودم ولی نشدنیه.کسی دیگه راه دیگه نمیشناسه؟؟؟ بابا بد موندم .کمک کنید لطفا.

آخرین ویرایش:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
من یادمِ که بعد از خریدِ اون سلاحِ قوی ای که فقط زیر آب کارمیکنه ..باید به ستونه یه سکو شلیک میکردی تا فرو بریزه که بتونی با پرش به سمتِ دیگه بپری...چهره ی ستونه هم خیلی تابلو تخریب پذیره..پیداش کن..

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
داداش ستونه رو میدونم کجاست میگم اون دور و بر اصلا دایناسور نیست که بکشی و امتیاز بگیری ونفنگ بخری .اینه گیر من.ظاهرا راهی نیست.نمیدونم چه کنم دیگه.

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
داداش ستونه رو میدونم کجاست میگم اون دور و بر اصلا دایناسور نیست که بکشی و امتیاز بگیری ونفنگ بخری .اینه گیر من.ظاهرا راهی نیست.نمیدونم چه کنم دیگه.

من یادمه که یه دایناسور هایی شبیه سوسمار بودن شنا میکردن!:d دقیقا یادمه اون قسمتی که چند تا سکوی کوتاه هست و روی همه باید بپری تا برسی به اون ستونی که باید خرابش کنی،همون قسمتی که کوتاه ترین سکو هست،فکر کنم یه جبعه خون هم اونجا بود،همو قسمت از زیر یه خرابه دایناسور میومد!
میگم که میتونی بری Youtube؟ اگه آره،اونجا کلی راهنما هست،اگر نمیتونی،اسم دقیق هم مرحله و هم منطقه ای که توش هستی رو بگو من نگاه کنم!

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
از همون دایناسورا که میگی فقط پایین نردبون کوتاهه هست و دیگه نمیتونی بعدش برگردی پیش کامپیوتر و تفنگ بخری چون دیگه نمیتونی بری بالا از نردبونه(بخاطر آب).مشکل اینه.اره میتونم برم.من ایران نیستم. کانادا هستم.چجور میشه تویه یو توب پیدا کرد؟؟

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
رفتم تویه یو توب دیدم همه اشتباه گفتید باید بپری از مانع .میدونید با چه دکمه ای توی اب میپره؟؟؟؟
در ضمن من با کامپیوتر این بازی رو میکنم.

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
رد کردمش.با بی میپرید.دست همتون که کمک کردید هر چند اشتباه درد نکنه.من اویل ها رو تموم کردم ولی بنظرم این بازی قشنگیه به هر کی بازی نکرده توصیه میکنم بازی کنه.بعد از یه عمر بازی کردن دارم اینو میگم بهترین بازی هست که تا بحال کردم.خوب ما دیگه بریم پی بازیمون بازم ممنون از کمک دوستان;)

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
رد کردمش.با بی میپرید.دست همتون که کمک کردید هر چند اشتباه درد نکنه.من اویل ها رو تموم کردم ولی بنظرم این بازی قشنگیه به هر کی بازی نکرده توصیه میکنم بازی کنه.بعد از یه عمر بازی کردن دارم اینو میگم بهترین بازی هست که تا بحال کردم.خوب ما دیگه بریم پی بازیمون بازم ممنون از کمک دوستان;)
من فکر میکردم که میدونی که میپره... :-" ولی یادم بود که باید اون ستون میشکست یه همچین چیزی،ببخشید که اشتباه بود... :-"
فکر میکنم اون اسلحه زیر آب رو دفعات بعد که بازی میکردیم،میخریدم،چون من دقیق یادمه که اون دایناسور ها رو میکشتم!
به هر حال موفق باشی! :d
Dino Crisis 2 بازی فوق العاده ای بود،کلی خاطره دارم باهاش!

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
این دکمه پرش قبل از اینجای بازی اصلا کارایی نداشت که ادم بدونه .ولی حالا از اینا بگذریم واقعا بازی قشنگیه من اون موقعا که ایران بودم دوبلش رو از اینجا سقارش دادم واسم بیارن
http://www.dvdbazi.ir/index1.htm
این ادرس رو دادم چون دیدم خیلیا طالبشن ولی نمیدونن از کجا تهیه کنند.

آخرین ویرایش:

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
این دکمه پرش قبل از اینجای بازی اصلا کارایی نداشت که ادم بدونه .ولی حالا از اینا بگذریم واقعا بازی قشنگیه من اون موقعا که ایران بودم دوبلش رو از اینجا سقارش دادم واسم بیارن
http://www.dvdbazi.ir/index1.htm
این ادرس رو دادم چون دیدم خیلیا طالبشن ولی نمیدونن از کجا تهیه کنند.

سلام..خوفی سلامتی؟
آره من داینو کریسیس 2 رو بیش از 12 بار تموم کردم و هیچ وقت خسته نمیشدم تا اینکه کنسول PS1م ترکید...حیف...داشتم 13میشو میرفتم ولی ترکید.میگن 13 نحسه...
بگذریم( :D ) به نظرم اگه خوشت اومد حتمااااااً بازیه Dracula 2 رو بخر شبیه به اینه...یه جور معمایی و ترسناک خوف میکنی :D
بعد از 2 Dino Crisis که ساخته ی Capcom هست (عاشق صدایه اول ورود به بازیشم :D ) برو حتماً Onimusha بخر که کپی کپی کپی از داینو کریسیس ساخته ی خود CapCom با این تفاوت که دشمنات زامبین و خودت هم یه سامورایی :D همینه تفاوتش ولی کپی همن.الآن نسخه ی 3شو تو PC میتونی راحت بازی کنی(البته فقط تو ویندوز XPها....رو ویستا و Se7en زدم خراب میشد)
سوالی داشتی در خدمتتم...Plz تو پوفایلم بگو من نوکرتم...چون ممکنه این تاپیک رو گم کنم :D

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
سلام..خوفی سلامتی؟
آره من داینو کریسیس 2 رو بیش از 12 بار تموم کردم و هیچ وقت خسته نمیشدم تا اینکه کنسول PS1م ترکید...حیف...داشتم 13میشو میرفتم ولی ترکید.میگن 13 نحسه...
بگذریم( :D ) به نظرم اگه خوشت اومد حتمااااااً بازیه Dracula 2 رو بخر شبیه به اینه...یه جور معمایی و ترسناک خوف میکنی :D
بعد از 2 Dino Crisis که ساخته ی Capcom هست (عاشق صدایه اول ورود به بازیشم :D ) برو حتماً Onimusha بخر که کپی کپی کپی از داینو کریسیس ساخته ی خود CapCom با این تفاوت که دشمنات زامبین و خودت هم یه سامورایی :D همینه تفاوتش ولی کپی همن.الآن نسخه ی 3شو تو PC میتونی راحت بازی کنی(البته فقط تو ویندوز XPها....رو ویستا و Se7en زدم خراب میشد)
سوالی داشتی در خدمتتم...Plz تو پوفایلم بگو من نوکرتم...چون ممکنه این تاپیک رو گم کنم :D
سلام داداش
ممنون بد نیستم.
شما خوبی؟
حقیقتش این Dracula 2 که میگی رو بازی نکردم باید برم دنبالش.ولی در مورد Onimusha بات موافقم یک و دو و سه رو تموم کردم قبلا.بات موافقم واقعا بازی خاصیه اونم.
کلا مگه میشه بازی واسه کپکام باشه و بد باشه؟
من پی اس وان نداشتم بخاطر همین خیلی از بازی های خوب رو لذتشون رو نچشیدم تا بحال.(مثل همین DINO CRISIS)من یه پی اس تو داشتم وکامپیوتر که هر چی بازی واسه پی اس تو بود درو کردم رفت که بهتربن باری پی اس تو هم بنظرم ICO بود.بعدم 1 ساله پی اس تیری گرفتم ولی گوشه اتاقه چون اصلا باش حال نکردم.
مثل خیلی از چیزا توی دتیا بازیم فقط قدیمیش;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر