راهنمایی بازی فاینال فانتزی 12

Morteza_2016

کاربر سایت
Dec 24, 2015
8
با سلام و خسته نباشید
من اونجایی گیر کردم که میخواد از منطقه faywood به منطقه Giruvegan بره و به یک در بسته می خوره, نمی دونم باید چیکار کنم, لطفا راهنماییم کنید. راستی سایتی وجود نداره که راهنمای قدم به قدم, از ابتدا تا انتها رو نوشته باشه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
با سلام و خسته نباشید
من اونجایی گیر کردم که میخواد از منطقه faywood به منطقه Giruvegan بره و به یک در بسته می خوره, نمی دونم باید چیکار کنم, لطفا راهنماییم کنید. راستی سایتی وجود نداره که راهنمای قدم به قدم, از ابتدا تا انتها رو نوشته باشه؟

اشتباه نکنم باید بری جلوی در و Belias رو احضار کنی

Morteza_2016

کاربر سایت
Dec 24, 2015
8
داداش دمت گرم, مشکلم حل شد,
Belias رو احضار کردم و در را باز کرد, وارد منطقه Giruvegan شدم و این منطقه رو رد کردم و وارد منطقه the great crystal/sthaana شدم, همونجایی که شکل نقشش مشخص نیست و یک عالمه سربالایی و سرپایینی داره, نمی دونم باید کجا برم, باید بالا برم یا پایین, طبقه 8 خارج میشه و از طبقه 4 پایین تر نمیره, لطفا راهنماییم کنید. با تشکر.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
داداش دمت گرم, مشکلم حل شد,
Belias رو احضار کردم و در را باز کرد, وارد منطقه Giruvegan شدم و این منطقه رو رد کردم و وارد منطقه the great crystal/sthaana شدم, همونجایی که شکل نقشش مشخص نیست و یک عالمه سربالایی و سرپایینی داره, نمی دونم باید کجا برم, باید بالا برم یا پایین, طبقه 8 خارج میشه و از طبقه 4 پایین تر نمیره, لطفا راهنماییم کنید. با تشکر.

final_fantasy_xii_giruvegan_crystal.png

Morteza_2016

کاربر سایت
Dec 24, 2015
8
final_fantasy_xii_giruvegan_crystal.png

این عکسرو که میخواستی بزاری رو من در لینک زیر پیدا کردم
FFXII: My Map of The Great Crystal
از روی عکس راهم رو پیدا کردم, از عکس زیر
http://finalfantasy.istad.org/wp-content/uploads/2013/11/lower-levels-large.png
فقط دقت کنید, جاهایی که شماره منطقه رو نوشته, یعنی به اونجا منتقل می شوید, نه اینکه اونجا هستید, مثلا وقتی رفتید جایی که نوشته V به این معنی نیستش که در منطقه V هستید, به این معنی است که از اونجا به منطقه V منطقل می شوید. :x

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این عکسرو که میخواستی بزاری رو من در لینک زیر پیدا کردم
� FFXII: My Map of The Great Crystal
از روی عکس راهم رو پیدا کردم, از عکس زیر
http://finalfantasy.istad.org/wp-content/uploads/2013/11/lower-levels-large.png
فقط دقت کنید, جاهایی که شماره منطقه رو نوشته, یعنی به اونجا منتقل می شوید, نه اینکه اونجا هستید, مثلا وقتی رفتید جایی که نوشته V به این معنی نیستش که در منطقه V هستید, به این معنی است که از اونجا به منطقه V منطقل می شوید. :x

شما نمیخواهید کار خاصی بکنی فقط یرو پایین همین البته اونجا که من یادمه یه سری چیزها بود که باید بهش دست میزدی و بعد انتقال داده میشدی همین
یکمی برگرد توش کاره خاصی نمیخود انجام بدی

Morteza_2016

کاربر سایت
Dec 24, 2015
8
آره داداش, بازم دمت گرم, خیلی آقایی, اونجارو رد کردم.
یه فیلم نشون داد که چند تا از شیاطین ashe رو محاصره کردند و بعد از کمی گفتگو به ashe یک شمشیر گنده دادند. بعدش از منطقه Giruvegan خارج شدم.
حالا باید کجا برم؟ (زیر نقشه نوشته شده "بهتره برگردیم")

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
به به چه تاپیکی کاش من اون موقع که بازی رو میرفتم با بازیسنتر و این تاپیک اشنا بودم. اون موقع اصلا نت نداشتم. ایشالا دوباره بازی روی استور ps4 قرار میگیره مثل rogue galaxy اون موقع بازی کردن مزه میده.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آره داداش, بازم دمت گرم, خیلی آقایی, اونجارو رد کردم.
یه فیلم نشون داد که چند تا از شیاطین ashe رو محاصره کردند و بعد از کمی گفتگو به ashe یک شمشیر گنده دادند. بعدش از منطقه Giruvegan خارج شدم.
حالا باید کجا برم؟ (زیر نقشه نوشته شده "بهتره برگردیم")
دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم باید برگردی به معبد یا نمیدونم ببین توی نقشه نشون نداده کجا بری باید باشه اگر هم نبود مثل من وقتی این وقت ها گیر میکردم تمامی شهرها رو میکشتم و با تمامی ادمها صحبت میکردم بعد شانسی رد میشد:d

Morteza_2016

کاربر سایت
Dec 24, 2015
8
من تا حالا خیلی الکی تو نقشه ها گشتم, ولی از بد روزگار تا حالا یه بار هم شانسی جایی رو رد نکردم. b-)
نقشه رو خیلی نگاه نکردم, بازم باید نگاه کنم.
مرسی حسین آقا, بازم اگه چیزی یادت اومد, بهم بگو.

Ff12cast.png

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
باسلام
یه سوال داشتم میخواستم ببینم برای به دست آوردن ZODIAC SPEAR
چه کارهای رو باید انجام داد و چه کارهای رو نباید انجام داد
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند