کمک در Resident Evil 4

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من اون نهنگه رو کشتم بعد هوا که بارونی میشه میخوام برم به سمت نقطه قرمزه تو نقشه میرسم به یه سد که اب رو دخونه داره با سرعت ازش رد میشه بعد میرم جلوتر از یه طناب میرم پایین بعد نمیدونم باید چی کار کنم البته اونجا یه چیزی شبیه اسیاب هست و چرخ دنده های بزرگ که اب داره میچرخونتشون و چندا جعبه رو اب اویزونن که هی تکون میخورن جاش دقیقا گوشه راست پایینه نقشس

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
درخواست كمك درمورد resident evil 4

باسلام.من دربازيresident evil 4 درمرحله اي كه به يك نهنگ بزرگ مي رسيم گيركردم ونمي تونم نهنگ روازبين ببرم،لطفآراهنمايي كنيد.

dahaka

کاربر سایت
Feb 17, 2007
18
کمک می خواهم در رزیدنت اویل 4

با عرض سلام خدمت همه دوستان . خسته نباشيد
من يک نسخه از بازي رزيدنت اويل 4 را خريدم که در 5 عدد سي دي بود
که من بعد از نصب واجرا آن دو سوال برايم پيش آمد که اميد است با لطف شما من به جواب خود برسم ..
سوال اول : چرا اسم اين بازي رزيدنت اويل نيست در صورتي که بر روي پک بازي اسم رزيدنت اويل چاپ شده ولي آيکن بازي و منوي داخل بازي به اسم biohazad 4
نوشته شده است ..

سوال دوم : در هنگام پخش دموهاي بازي آنجايي که ليون به تلفن خود جواب مي دهد (معمولا بعد از عبور از درها)
بازي هنگ کرده و صفحه سياه مي شود وپيغام زير پديدار مي شود
در ضمن يک بالن اخطار با مضمون کمبود حافظه نمايش داده مي شود .
من مي خواستم بدانم که آيا اين خطا از خود بازي است يعني بازي اشکال دارد يا ايراد از سيستم من است .مشخصات سيستم من اين گونه است .
CUP : CELERON 2.4
RAM : 256
VGA : GFORCE 5200 128 mb
H.D.D : MAXTOR 60
لطفا مرا راهنمايي کنيد...:(

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
با عرض سلام خدمت همه دوستان . خسته نباشيد
من يک نسخه از بازي رزيدنت اويل 4 را خريدم که در 5 عدد سي دي بود
که من بعد از نصب واجرا آن دو سوال برايم پيش آمد که اميد است با لطف شما من به جواب خود برسم ..
سوال اول : چرا اسم اين بازي رزيدنت اويل نيست در صورتي که بر روي پک بازي اسم رزيدنت اويل چاپ شده ولي آيکن بازي و منوي داخل بازي به اسم biohazad 4
نوشته شده است ..

سوال دوم : در هنگام پخش دموهاي بازي آنجايي که ليون به تلفن خود جواب مي دهد (معمولا بعد از عبور از درها)
در ضمن يک بالن اخطار با مضمون کمبود حافظه نمايش داده مي شود .
من مي خواستم بدانم که آيا اين خطا از خود بازي است يعني بازي اشکال دارد يا ايراد از سيستم من است .مشخصات سيستم من اين گونه است .
CUP : CELERON 2.4
RAM : 256
VGA : GFORCE 5200 128 mb

H.D.D : MAXTOR 60
لطفا مرا راهنمايي کنيد...:(

سیستمت که یکم زاقارطه

در مورد سوال اول بازی درسته ولی چون تو اسیا ریلز شده به این اسمه
سواله دومتم نمیدونم فکر کنم بچه ها قبلا این مشکل رو داشتن
در مورد حافظه هم باید کمی زیادش کنی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نمیدونم دیگه چند تا تایپک میخاد در مورد همین مشکل زده بشه!!!!
دوست عزیز قبل از اینکه تاپیک بزنی یه نگاه بنداز ببین تاپیکی قبلا باز شده یا نه!!!!
در ضمن مشکلت از کارت گرافیکت هست همون جور که امین گفت....

: چرا اسم اين بازي رزيدنت اويل نيست در صورتي که بر روي پک بازي اسم رزيدنت اويل چاپ شده ولي آيکن بازي و منوي داخل بازي به اسم biohazad 4
biohazard 4 اسم ریلیز ژاپنی resident evil هست!!!

کارتت نمیکشه

در ضمن يک بالن اخطار با مضمون کمبود حافظه نمايش داده مي شود
مقدار رم شما بسیار کمه وباید مقدار virtual memory رو زیاد کنی اگر بلد نیستی بگو تا واست توضیح بدم....

من مي خواستم بدانم که آيا اين خطا از خود بازي است يعني بازي اشکال دارد يا ايراد از سيستم من است .
سیستم شما زا حد درخواستی برای اجرای بازی کمتر هست و تمام این مشکلات به خاطر ضعیف بودن سیستم هست!!! انشا الله یه جدید بخری بیای اینجا یه شیرینی بدی

kohzadi

کاربر سایت
Nov 6, 2006
28
سلام دوستان روي جلد بازي عکس يه تفنگ ليزري رو هم کشيده ميخواستم بدونم آيا ميشه اونو به دست آورد يا نه البته من تا حالا دو بار بازي رو تموم کردم وفقط rpgبينهايت رو ميده ميخواستم ببينم چيجوري ميشه اون تفنگ رو گرفت

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام دوستان روي جلد بازي عکس يه تفنگ ليزري رو هم کشيده ميخواستم بدونم آيا ميشه اونو به دست آورد يا نه البته من تا حالا دو بار بازي رو تموم کردم وفقط rpgبينهايت رو ميده ميخواستم ببينم چيجوري ميشه اون تفنگ رو گرفت
بازی رو روی pro تموم کن اسلحه prl 412 رو بهت میده.....به همراه chicago type writer

dahaka

کاربر سایت
Feb 17, 2007
18
تشکر جات

با عرض سلام خدمت دوستان آقایان دستتون درد نکند الان دیگر فهمیدم که مشکل از سیستم من است نه بازی
مشکلی نیست سیستم را عوض می کنم .. به امید دیدار ..:love: :) :biggrin1:

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
Resident evil 4

باسلام.دريكي ازمراحل بازي به يك غول برخوردكردم كه دريك محوطه دايره شكل كه چندتاكلبه هم دراون هست ويك سگ هم به كمك مي آد.غوله درختهارومي كنه وياباسنگهاي بزرگ حمله مي كنه.نمي تونم غول روازبين ببرم.لطفآكمك كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر