معرفی بازی های ترسناک

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
ایول دمت گرم اصلا یادم نبود بازی ترسناک و قشنگ فقط Obscure واقعا از همه لحاظ معرکه و توپه
حتما بگیرش از نظر ترسناک بودن و گیم پلی عالیه داستانشم خیلی ردیفه شخصیت پردازیشم خوبه

یادش بخیر عجب بازی ِ باحالی بود !

F.e.a.r

بازی باحالی بود . . . اگر توی جوّش میرفتی ، ترس تا مغز استخونت میرفت ! حتی به پشت سرت هم اعتماد نداشتی . . . :love:

Return to Castle Wolfenstein هم خیلی خیلی بازی باحالی بود ! :love: :love: :love:
یادش بخیر . . . ( از بازی های قشنگ ِ قدیمی یاد کردین ، یاد ِ این افتادم ! )

در جریان جنگ جهانی دوم هم سرباز های نازی رو میکشتی ، هم انواع و اقسام موجودات خفن !

ترس از نوع هیجانی-ییهویی داشت . . .

وحید سری re اصلا ترس داشت؟

معلومه RE 1 بازی نکردی تا بفهمی ترس ییهویی - هیجانی چیه !

آخرین ویرایش:

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
از اين همه بازي ترسناك هيچ كدوم به پاي Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth نميرسه. توي بعضي از نقدها و مجله ها اون رو به عنوان ترسناكترين بازي تاريخ نام بردن.

صدا گزاريش واقعا خفنه و نصف ترس بازي به خاطر صداشه.گرافيكش قوي نيست ولي در حد خوبيه و مناسب بازيه.گيم پلي خوبي هم داره داستانش هم خيلي جذابه.
اول شخص و اكشن/ماجرايي هست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,793
نام
امین
خب بازی کردم که میگم ترس نداشت:biggrin1:
به نظر من که ترس نداشت
17.gif

در ضمن اولین شمارش بوده شما ها جوگیر شدین فکر کردین ترس ناکه
1.gif

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
سری بازی های resident evil فقط شماره اولش ترسناکه اون هم چون برای همه یه نوع تازگی داشت و در بازی های اون زمان یه تجربه نو بود البته شماره سه شم میشه گفت به خاطرداستان و مخصوصا اون غولشnemesis که یهو ظاهر می شد یه کم آدمو می ترسوند اما الان دیگه تکراری شده حتی الان بچه 7-8 ساله هم می بینی داره evil بازی می کنه مخصوصا اگه بازی dead rising روکرده باشین دیگه آدم ترسش از هر چی زامبی مامبیه می ریزه راستی یه بازی ترسناک هم ps2داره که بد نیست kuon

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
لیان

چند تا بازی بهم معرفی کنید.راستی قشنگ ترین بازی ترسناک چیه؟

بابک اومدی دوباره سایت وبابازی سایلت هیل ریختی بهم

بابافهمیدم سایلنت هیل 3و4 روتموم کردی

ولی قبول دارم اویل به اندازه ی سایلنت هیل ترسنا ک نیست

ولی توحین نکن

من از سایلنت هیام خوشم می اید

فقط 3 ش

:-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-"

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
fatal frame ها واقا زیبا بودن ترسناک هم بودن
همشون رو بازی کردم!هم داستاناش زیبا بود هم خودش!مخصوصا 2 شو که اون 2تا دختر میو و مایو بودن و من
نسخه ژاپنی گرفته بودم!به خاطر همین بازیام ژاپنی یاد گرفتم!
حالا میهوام فردا یک psp بگیرم.(قبلا داشتم)
سایلنت هیلش رو بازی نکردم!یک بار بازی کردم بعد پاکش کردم!
حالا بازیه دیگه ای هم هست؟:cheesygri
راستی میخوام سایلنت 1و2 رو رو psp بزنم!چه جوریاس؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
همون طوری که یکی دو نفر اشاره کردن سری بازیهای فاتال فریم واقعا واقعا ترسناک هستن.طوری که بعضی موقع ها ترجیح کنسول رو خاموش کنی بری به زندگیت برسی.و البته داستان دار.نه مثل این بازیهای که معلوم نیست از کجا شروع میشه و چی میگذره و کجا تموم میشه.داستانش فوق العادست
۲ اش که فوق العاده زیبا بود و داستان بسیار زیبایی هم داشت.در مورد دو تا خواهر بود
۳ اش هم باز ترسناک و عالی
پیشنهاد میکنم حتما بگیرید.البته تعریف forbidden siren & clock tower 3 رو هم زیاد شنیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر