معرفی بازی های ترسناک

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
Condemnd هم نوع ترسناکیش یهوییه هم فضاش ترسناکه البته فضا سایلنت هیل که یچیز دیگست Condemnd مرحله آخرش که تو خونه بود خیلی باحال و هیجان انگیز بود

ولی گفتم بهترین بازی تاپ تاپ ترسناک سایلنت هیل مخصوصا 1 و 2

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
برو تو كار doom 3 از همه ترسناكتر
البته بازي ترسناك به خود طرف هم بستگي داره كه بترسه يا نترسه بعضي ها حتي از resident evil ميترسن

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
دوستان همه بازی ترسناک های معروف رو گفتند اما من دو تا بازی ماجرایی ترسناک بهت معرفی می کنم که شاید زیاد اسم در نکرده باشن و معروف نباشن اما فوق العاده ترسناک و بیشتر می شه گفت مرموزند و حتما امتحانشون کن مخصوصا اولی رو
اول Scratches
دومی Barrow Hill
هردوهم برای کامپیوتر هستند

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
بازیهای ترسناک به نظر من Doom3 خیلی جالبه از لحاظ گیم پلی و گرافیک هم در حد قابل قبولی هست !
البته Resedent Evil2 هم به نظر من خیلی ترسناک بود !

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بازی ترسناک فقط آندایینگ
کی بازی کردتش؟

من نسخه ی فارسی نوین پندارشو از دوستم گرفتم ، حدود 15 دقیقه بازی کردم ، بعد ولش کردم ! :)

معروف نباشن اما فوق العاده ترسناک و بیشتر می شه گفت مرموزند و حتما امتحانشون کن مخصوصا اولی رو
اول Scratches

شما چند سالته که از یک بازی ِ اشاره و کلیک خالی از هیجان میترسی ؟ :)
این بازی فقط داستانش یه جورایی ترسناکه . . . که این ترس رو در دل بازیباز جا نمیکنه . . . چون خیالت همیشه راحته و هیچ دشمنی نداری و هیچ هیجانی هم نیست . . . ;)
البته در زیبا بودن Scratches شکی نیست ، ولی در ترسناک نبودنش هم شکی نیست ! ;)

اینجا کسی Resident Evil 1 بازی نکرده ؟؟ :eek:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
ترسناكترين بازي عمرم Obscure بود. كه تو مدرسه ميگذشت و انقده ترسناك بود كه موقع بازي كردن عرق ميكردم.:blushing:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ترسناكترين بازي عمرم Obscure بود. كه تو مدرسه ميگذشت و انقده ترسناك بود كه موقع بازي كردن عرق ميكردم.:blushing:
ایول دمت گرم اصلا یادم نبود بازی ترسناک و قشنگ فقط Obscure واقعا از همه لحاظ معرکه و توپه
حتما بگیرش از نظر ترسناک بودن و گیم پلی عالیه داستانشم خیلی ردیفه شخصیت پردازیشم خوبه :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر