معرفی بازی های ترسناک

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
برای pc:
call of cathu
condemend
fear زیاد ترسناک نیست البته
سریه silent hill
برای ps2:
سریه فاتال فرام
forbiden sirren
ولی call of cathu
condemend رو حتما بگیر alon in the dark هم خیلی خوبه

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
اگه دنبال بازی ترسنام میگردی از نظر محیط یعنی اینکه این محیط بازی باشه که بهت ترس را القا بکنه مثلآ صداهایی که در حین بازی کردن به گوش میرسه و نور پردازی و ... بهترین گزینه موجود CALL OF CTHULHU هست که برای اینکه بتونی از ترسناکیش لذت!!! کافی را ببری بهتره یه اسپیکر بگیری که بتونه صدایه 3 بعدی برات ایجاد کنه یا میتونی یکی از بلند گوهاشا بزاری بالایه سرت!!!
و اگه به دنبال بازی میگردی که دارایه حوادث ییهویی باشه مثلآ یه جونور سریع جلوت سبز بشه و بترسی بهترین گزینه ی موجود Cold Fear هست.
البطه نباید سری سایلنت هیل مخصوصآ 2 اون را نادیده گرفت.
ماشالله برای بازیهایه ترسناک گزینه هایه انتخاب خیلی زیادن!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
و اگه به دنبال بازی میگردی که دارایه حوادث ییهویی باشه مثلآ یه جونور سریع جلوت سبز بشه و بترسی بهترین گزینه ی موجود Cold Fear هست.

البته نباید دووم 3 رو فراموش کرد این بازی هم همین خصوصیتی رو داره که گفتی حتی بیشتر از cold fear :)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
بازی ترسناک می خوای همون جور که سمیر گفت فقط سایلنت هیل 1 اون موقع 7 8 سال پیش بازی کردم خیلی ترسیدم:biggrin1: با برادرم می نشستیم بازی می کردیم موقع خواب همیشه صورت Lisa تو خاطرم بود و خوابم نمی برد:biggrin1: ;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بازی ترسناک می خوای همون جور که سمیر گفت فقط سایلنت هیل 1 اون موقع 7 8 سال پیش بازی کردم خیلی ترسیدم:biggrin1: با برادرم می نشستیم بازی می کردیم موقع خواب همیشه صورت Lisa تو خاطرم بود و خوابم نمی برد:biggrin1: ;)
ایول خدایی خیلی حال میداد من شبا که میخواستم بخوابم این صدای رادیو همش تو گوشم بود معماهاش هم خیلی عالیه اصلا محیطش جو بازی یه چیز خاص و تک

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
خداوکیلی هیچ بازی از لحاظ ترس و هیجان به پای دوم 3 نمی رسه آدم ییهو می خواد قلبش بیفته تو کوچه/
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر