راهنمایی در Assassin's Creed II

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
میتونی از لینک زیر Offline Server v0.44 و 1907 Value رو دانلود کنی.
http://gf.wiretarget.com/assassins_creed_2.htm

اگه از کرک Skidrow استفاده کنی بدون مشکل تا آخر بازی میتونی بری.
کرک رو در این مسیر کپی کن.
X:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage

باید این کارها رو بکنی تا بتونی از Save هات بر روی کرک Skidrow استفاده کنی.
1.به این مسیر
X:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage
یا
X:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game Launcher\storage
هر کدوم که بود برو (برای هر کسی ممکنه متفاوت باشه)
2. از فولدر storage یک Backup بگیر که مشکلی پیش نیاد.
3. داخل فولدر storage یک فولدر هست که اسم مشخصی نداره فقط اخرش اینه == (مثلاfzdsfd==1) شما اسم این فولدر رو به SKIDROW تغییر بده یعنی باید این جوری بشه
X:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage\SKIDROW
یا
X:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game Launcher\storage\SKIDROW

LOST عزیز از راهنمایی جامع و خوبت ممنونم ......
موفق و پیروز باشید.../
یحیی

danil

کاربر سایت
Dec 12, 2010
10
[FONT=&quot]من تو اون مرحله که شده الطیر گیر گردم اونجا که از برج باید بره بالا[/FONT]
[FONT=&quot]اون چوب رو نمیگیره نمیدونم چیکار کنم.[/FONT]
[FONT=&quot]ممنون میشم کمکم کنین.[/FONT]

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
[FONT=&quot]من تو اون مرحله که شده الطیر گیر گردم اونجا که از برج باید بره بالا[/FONT]
[FONT=&quot]اون چوب رو نمیگیره نمیدونم چیکار کنم.[/FONT]
[FONT=&quot]ممنون میشم کمکم کنین.[/FONT]
سلام.
من هم اونجا رو گير كرده بودم.
برو لبه ي ايوان بعد رو ديوار راه برو و سريع با فلش رو طرف چوب بگير و بعد space(پرش)

danil

کاربر سایت
Dec 12, 2010
10
من یه مشکل دیگه دام اونم اینکه
25 تا از codex page رو پیدا کردم جز تو شهر ونیز تو شهر های دیگه هیچی نموند اونیم که تو شهر ونیز تو یه قسمتی از نقشه است که نمیشه وارد اونجا شده وقتی وارد میشی میمیری اون منطقه انگار یه دیوار سفید دورش کشیده شده.
پیش داوینچی هم نمیشه رفت
ممنون میشم راهنماییم کنین.

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
من یه مشکل دیگه دام اونم اینکه
25 تا از codex page رو پیدا کردم جز تو شهر ونیز تو شهر های دیگه هیچی نموند اونیم که تو شهر ونیز تو یه قسمتی از نقشه است که نمیشه وارد اونجا شده وقتی وارد میشی میمیری اون منطقه انگار یه دیوار سفید دورش کشیده شده.
پیش داوینچی هم نمیشه رفت
ممنون میشم راهنماییم کنین.

درود..
اون جا هایی که سفیده یعنی فلا از مموری و حافظه شما خارجه اول بگرد صفحه های کدکسی که دم دست تره رو پیدا کن....

موفق باشید.../
یحیی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
1- راهی هست که بدون اینکه به ویلا برم، پولی که اونجا جمع شده رو بدست بیارم؟
2- راهی هست که ظرفیت اون صندوقی که تو ویلا هست رو زیاد کنم؟

ممنون

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
سلام به همگی

من یه جا از بازی گیر کردم و نمیتونم ردش کنم.حتما میدونید وقتی اون حروف که مخصوصه اسسیناس رو روی دیوار پیدا میکنید باید رمز گشاییش کنید (که هر دفعه یه نوع معما داره) تا بعد به فسمتی از اون فیلم تبدیل شه.قبلا چند تاشون رو پیدا کردم و رمز گشایی کردم ولی این یکی سخته.معماشم یه سواله که میگه این تصاویر که میبینید کدومشون دشمنانشون رو تیکه تیکه میکردن.حالا عکس چتد تا سردار مشهور هست مثل:الکساندر.پرسیوس.کینگ ارتور و... حالا من باید از بین عکسا 6 تا رو انتخاب کنم ولی هر کاری میکنم جور نمیشه اینه که گفتم از شما کمک بخوام.ببخشید طولانی شد خواستم دقیق توضیح داده باشم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
سلام به همگی

من یه جا از بازی گیر کردم و نمیتونم ردش کنم.حتما میدونید وقتی اون حروف که مخصوصه اسسیناس رو روی دیوار پیدا میکنید باید رمز گشاییش کنید (که هر دفعه یه نوع معما داره) تا بعد به فسمتی از اون فیلم تبدیل شه.قبلا چند تاشون رو پیدا کردم و رمز گشایی کردم ولی این یکی سخته.معماشم یه سواله که میگه این تصاویر که میبینید کدومشون دشمنانشون رو تیکه تیکه میکردن.حالا عکس چتد تا سردار مشهور هست مثل:الکساندر.پرسیوس.کینگ ارتور و... حالا من باید از بین عکسا 6 تا رو انتخاب کنم ولی هر کاری میکنم جور نمیشه اینه که گفتم از شما کمک بخوام.ببخشید طولانی شد خواستم دقیق توضیح داده باشم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
منم یه بار از اینا پیدا کردم.
ببین یه راهنمایی نداره.
مثلا واسه من این بود که تو هر عکس یه سیب مخفی وجود داشت.

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
منم یه بار از اینا پیدا کردم.
ببین یه راهنمایی نداره.
مثلا واسه من این بود که تو هر عکس یه سیب مخفی وجود داشت.

ممنون بخاطر پاسخ .ولی گفتم که قبلا حدود 4 تاش رو رفتم که یکیش هم همین توپه بود اتفاقا.اسون بودن ولی گفتم که توی این یکی بد گیر کردم. این یکی سواله.کسی نبود کمک ما کنه؟

GhostS

کاربر سایت
Mar 17, 2011
3
سلام دوستان
من توی این بازی توی مموری 4 گیر کردم
چند تا سرباز کشتم بعد رسیدم به این تابوت که توی عکس معلومه
اما نتونستم این تابوت رو باز کنم
وقتی ایجل ویژن رو هم که فعال میکنم فقط تابوت و در خروجی میدرخشه
ولی نمیدونم باید چیکار کنم
لطفا یه نفر کمکم کنه

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام
اگر میتونی علامت اسکلت روی تابوت رو ببینید که می درخشد، یعنی کرکتون مشکلی نداشته و فقط باید به سمت تابوت رفته و Shift را فشار دهید تا اتزیو اسکلت رو بیرون بکشد. :)
اگر اسکلت نمی درخشد، باید کرکت را عوض کنی. که باید نوع کرکت رو بدونم.

چون میگی در خروجی رو میبینی، پس یعنی احتمالا مشکل کرک نداری. اگر با Shift نتونستی تابوت رو باز کنی، یه فکر دیگه بکنیم. راستی بعد از این مراحل هم به سمت در خروجی میری و دکمه مربوطه (که فکر کنم بازم shift بود) رو فشار میدی.;)

GhostS

کاربر سایت
Mar 17, 2011
3
سلام
اگر میتونی علامت اسکلت روی تابوت رو ببینید که می درخشد، یعنی کرکتون مشکلی نداشته و فقط باید به سمت تابوت رفته و Shift را فشار دهید تا اتزیو اسکلت رو بیرون بکشد. :)
اگر اسکلت نمی درخشد، باید کرکت را عوض کنی. که باید نوع کرکت رو بدونم.

چون میگی در خروجی رو میبینی، پس یعنی احتمالا مشکل کرک نداری. اگر با Shift نتونستی تابوت رو باز کنی، یه فکر دیگه بکنیم. راستی بعد از این مراحل هم به سمت در خروجی میری و دکمه مربوطه (که فکر کنم بازم shift بود) رو فشار میدی.;)

ماله من اسکلتش کار نمی کنه

یعنی نمی درخشه

یعنی باید کرک عوض کنم؟؟

HHHBK

کاربر سایت
Feb 7, 2011
1
نام
علی کناررودی
سیو می خوام !

سلام دوستان . بنده AC2 رو تا دور ور مرحله ای که EZiO اولین پرواز موفقیت آمیز رو داره و میره اون پیر مرده رو می کشه رفته بودم . بعد یه مدت BLACK OPS رو گرفتم و تا آخر رفتم دوباره رفتم سراغ AC2 و دیدم فایل سرورش کار نمی کنه و جدیدش رو دانلود کردم و دیدم کار نمی کنه تا اینکه کرک SKiDROW رو دانلود کردم ، عالی بود ولی بازی از اول اومد . الان من نمیدونم سیو قبلیام کجان ولی جای سیو های SKiDROW رو می دونم که هیچ ربطی به هم ندارن . اگه کسی سیو تا اینجاهاش که نمی دونم MEMMORY چنده رو داره یا می دونه سیو های کرک SERVER کجا می رن ، لطف کنن اطلاع بدن !
متشکر .

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
ماله من اسکلتش کار نمی کنه

یعنی نمی درخشه

یعنی باید کرک عوض کنم؟؟
عزیز شما اول بگو نوع کرکت چیه؟؟ سرور آفلاین با value یا کرک Skidrow یا فایل Ubisoft رو تغییر داده بودی؟؟ (از این 3 حالت خارج نیست):d
یحتمل مشکل از value هست که راحت میشه درستش کرد.
سلام دوستان . بنده AC2 رو تا دور ور مرحله ای که EZiO اولین پرواز موفقیت آمیز رو داره و میره اون پیر مرده رو می کشه رفته بودم . بعد یه مدت BLACK OPS رو گرفتم و تا آخر رفتم دوباره رفتم سراغ AC2 و دیدم فایل سرورش کار نمی کنه و جدیدش رو دانلود کردم و دیدم کار نمی کنه تا اینکه کرک SKiDROW رو دانلود کردم ، عالی بود ولی بازی از اول اومد . الان من نمیدونم سیو قبلیام کجان ولی جای سیو های SKiDROW رو می دونم که هیچ ربطی به هم ندارن . اگه کسی سیو تا اینجاهاش که نمی دونم MEMMORY چنده رو داره یا می دونه سیو های کرک SERVER کجا می رن ، لطف کنن اطلاع بدن !
متشکر .
شما باید سیوهای بعد از قتل Garlo Grimaldi (آخرین هدفت رو بگیری) که مموری 8 میشه.
یکم بگردی پیداش میکنی.
تا اونجایی که من اطلاع دارم سیوهای کرک ها کاملا فرق داره و یحتمل جای هم قرار میگیرند. ولی از این قضیه مطمئن نیستم.:-/
ویرایش: پست دوم این تاپیک رو نگاه کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر