کمک در بازی Battlefield Bad Company 2

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
با عرض سلام من مشکلی که دارم اینه که اول بازی که میشه و از رودخانه بیرون میایم دوربین بازی خوب نیست یعنی موس را هر طور تکان میدم باز رو به اسمون میشه و غیر از اسمون چیزس رو نشون نمیده ایا این مشکل رفع میشه

داری با Joystic بازی میکنی ؟ اگه دسته به کامپیوترت وصله در بیار درست میشه

hssnbhrn

کاربر سایت
Sep 17, 2011
4
راهنمایی می خوام

سلام
من چند تا مرحله جلو رفتم تا اونجایی که با ماشین توی یه بیابون میری جلو و میرسی به یه کشتی که چند تا کانتینر دور و برش و بالاش هستش من نتوننستم از این مرحله رد بشم اگه کسی بازی رو تموم کرده بگه

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
من چند تا مرحله جلو رفتم تا اونجایی که با ماشین توی یه بیابون میری جلو و میرسی به یه کشتی که چند تا کانتینر دور و برش و بالاش هستش من نتوننستم از این مرحله رد بشم اگه کسی بازی رو تموم کرده بگه
سلام
اگه از بغل به کانتینرها نگاه کنی میبینی که چندتا بشکه سوخت بینشونه ,منفجرشون کن راهت باز میشه

majid21

کاربر سایت
Sep 23, 2011
1
سلام
من در همین مرحله بیابون گیر کردم . وارد یک اتاق کوچک کشتی شدم و همونجا موندم و راه خروجی نداره . چندتا جعبه هس یه وقتی می پرم روشون خرد میشن ....

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
من در همین مرحله بیابون گیر کردم . وارد یک اتاق کوچک کشتی شدم و همونجا موندم و راه خروجی نداره . چندتا جعبه هس یه وقتی می پرم روشون خرد میشن ....
سلام
اینجاش خیلی راحته فقط باید از هر اتاقک به قسمت دیگه بری ته یکی از اتاقکها یه جایی هست که کامل مشخص هست باید ازش بالا بری بعد میرسی به هدف مرحله تموم
فقط از هر قسمت اتاقکها که رد میشه باید بشینی تا رد شی

despicable

کاربر سایت
Sep 19, 2011
37
نام
محمد مهدی
آقا من تون اون مراحل اول بازی گیر کردم که یک تانک میاد وسرباز هم با اون سر میرسه تانک هیچ جور خراب نمیشه باید چکار کرد

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
دوستان من بازی نصب کردم ولی تنظیمات کیبورد همه بهم خورده داخل تنظیمات خود بازی هم میرمیم متاسفانه همه بهم ریخته هست وبا رستارت تنظیمات هم درست نشد با چند نسخه هم امتحان کردم نشد روی 2تا ویندوز هم نصب کردیم نشد با جدا کردن جوی استیک هم تنظیماتش درست نسد ایا کسی میتونه یک کمک بکنه

hssnbhrn

کاربر سایت
Sep 17, 2011
4
راهنمایی کنید لطفا

سلام
الان به یه مرحله رسیدم که سوار هواپیما هستیم و باید یه نفر رو بکشیم با چاقو ولی بمحض نزدیک شدن به اونا متوجه میشن و تیر اندازی میکنن چکار کنم

haftkel

کاربر سایت
Apr 8, 2010
11
درود بر همه . من تازه بازی رو نصب کردم و همان اول بازی بد جوری حالم رو گرفته . از آنجایی که بازی شروع می شه و تو قطاره آن جایی که به در یکی از واگن ها بمب نصب می شه به نزدیکی در که می رسه می گه دکمع e رو بزن وبعد از بغل قطار میره بعد که بمب منفجر شد میگه با دکمه spice استفاده کن . ولی هر چه انجام میدم بازم سقوط می کنه به پایین . اگه لطف کنید توضیح بدید سپاس گزار می شم..........

aram44

کاربر سایت
Jan 5, 2011
6
با سلام بنده بازی رو تاقبل از مرحله crack the sky همونجاییکه هلی کوپتر پادگان رو بمباران میکنه رفتم حالا هلیکوپتر از بالای پادگان رد میشه موشک انداز هارو میزنم چند تا سرباز رو هم میزنم یک دفعه میسوزم چه جوری باید این مرحله رو رد کرد؟ مرصی

aram44

کاربر سایت
Jan 5, 2011
6
با سلام بنده این بازی رو تا این مرحله رفتم حالا نمیتونم از داخل کشتی بیام بیرون تا دم خروجی رفتم هرچی بالا و پایین می پرم نمیتونم خارج بشم

c95ne6stwp1x4sftj2.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر