Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اینی که گفتی یعنی چی؟

با من موافقی یا نه؟؟؟
فکر کنم احساس کردن نظرات شما از سر فیلم ندیدنه. مسلمه توی ایران مردم به علت مشکلات زبونی و ازینجور چیزها کم فیلم خوب میبینن و این باعث میشه برای هر آشغالی ارزش قائل شن.
نمونش هم این فیلمهای آشغال ایرانی که اخیرا ساخته میشه و بالای سه میلیارد فروش میکنه.
همین باعث میشه فیلمهای خیلی خز هالیوودی رو به چشم شاهکار نگاه کنن. البته سلیقه هم درین امر دخیله. امیدوارم توهین برداشت نکنید.

پیشنهاد میکنم فیلمهای عالی تاریخ که اکثرا امریکایی هستند رو ببینید تا نظرتون تغییر کنه.

Humanimal

کاربر سایت
Jul 16, 2009
10
فیلم رو ول کنید برید سریال ببینید حال کنید
WTF :huh: :| :-W
بهترین سریال:lost
خوب اینم خوبه ولی خوب یه سری دیگه هم هست من پیشنهاد میکنم ببینید:
90210
Alias
Angel
Babylon 5
Battlestar Galactica
Buffy the Vampire Slayer
Carnivàle
Deadwood
Dexter
Dollhouse
Mad Men
One Tree Hill
Oz
Queer as Folk USA
Rome
Roswell
The Shield
The Wire
توی کمدی هم من کلید اسرار( :D :D )و Scrubs پیشنهاد میکنم...​

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خداروشکرانه من انگلیسیم خوبه و فیلم هارو راحت نگاه میکنم!!!!!!
خوب حالا كه انگليسيت خوبه
مي شه چنتا دليل بگي واسه اينكه به ترنسفورمرز2 ميدي 10 از 10 ؟
چون من قصد دارم كه Transformers 2‌رو نبينم همونطور كه اخراجي ها 2 رو نديدم هنوز
اگه چنتا دليل خوب بگي شايد فيلمي كه اكثريت قريب به اتفاق دنيا مي گن فيلم افتضاحيه رو ببينم
==
فیلم رو ول کنید برید سریال ببینید حال کنید
بهترین سریال ازنظر من 24 و prison breakو lost ...
وقتتون رو هدر ندید سر فیلم ...
البته سریال آمریکایی.
خوشم مياد كلا 3-4 تا سريال تو ايران گل كردن بعد به اين سادگي با همين چهارتا ميان كل سينما رو زير سوال مي برن
جالب اينه كه Prison Break رو سريال خوبي مي دونن (جل الخالق :eek: )

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
numb رو دوستان کسی دیده این جا ؟؟
از این فیلماییه که کامنتاش با ریتش مچ نمیشه !!:D
در یک کلام به عنوان فن متیو پری عرضش دانلود داره یا نه ؟؟

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
یک فیلم ناراحت کننده و نسبتاً عصاب خردکنی و تاثیرگذار ؛ چون میدونم خیلی ها نمیشناسنش معرفی میکنم تا ببینید

امتیاز نسبتاً خوبی هم گرفته /

(Chugyeogja (2008 یا The Chaser

http://www.imdb.com/title/tt1190539

-------
فیلمهای red cliff و red cliff 2 که یک فیلمه 5 ساعتس که john woo ساخته و دو قسمتش کرده رو هم از دست ندید . هر دوش قشنگن مخصوصاً قسمت دومش . از همه فیلمهای اسکاری امسال که دیدم بهتر بودن

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
داری transformers رو با اون اخراجی های آشغال با اون کارگردانه***** مقایسه میکنی؟

o_O

اون یه مثال بود. بالاخره شما نگفتی چرا به ترنسفورمرز از 10 میدید 10؟!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
ادم یه فیلمیه میبینه همون لحظه خیلی خوشش میاد و فیلم رو بهترین فیلم میدونه ولی یه مدت که میگزره یا 4 تا فیلم دیگه میبینه به این موضوع که فکر کنه میبینه اون فیلم این قدر ها هم ارزشش بالا نبوده الانم دقیقا همونه زیاد مهم نیست جدی نگیرین:)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
کلا خیلی وقت بود تو Movie center اینقد پست های fun ندیده بودم . وقتی ترانسفرمرز 2 میشه بهترین فیلم !!!
دیگه چه امیدی هست به فیلمای دیگه !!! وقتی 2 صفحه راجع ب مگان فاکس بحث و تبادل اطلاعات میشه باید هم انتظار داشت ترانسفرمرز بهترین فیلم سال بشه :d
راستی شنیدم DVD-Rip فیلم فوق محبوب Watchmen :biggrin1: هم اومد !!! (امیر برو حالشو ببر )!
اقا قراره تو comic-con از اواتار کامرون یه رونمایی ناناز بکنن :d
راستی BD کرولاین هم اومد (4 ساعت دیگه میاد) من DVD رو هنوز ندیدم :d باید برم مخزنی تا بتونم BD رو در اینده قرض بگیرمش :d
به به هری پاتر در 5 روز 396 میلیون !!! همینه دیگه سینما شده بچه بازی ! :d!! کلا کتابهای رولینگ خیلی خداست ولی من فقط از GoF خوشم اومد از ازکابان کاارون زیاد خوشم نیومد !
وای جک سال !!! :d کارگردان High school musical قراره یه فیلم در مورد مایکل جکسون بسازه !! برا سونی (کلمبیا پیکچرز )
در ضمن مورگان فریمن هم به RED پیوست !
=======
3 تا اسکن از IronMan 2
ironmanewmore1.jpg

ironmanewmore2.jpg

ironmanewmore3.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر