شبیه ساز Sega Saturn

ted.256

کاربر سایت
May 24, 2011
16
من بازی shining force 3 رو دانلود کردم اما وقتی همه عملیات رو انجام میدم بهم این ارور رو میده.
1378119194.jpg

این بازی رو من خیلی دوست دارم و واقعا خیلی سعی کردم که بازی کنم اما ارور میده میشه بگید چیکار باید بکنم؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اونایی که به شینوبی علاقه داشتن یک شینوبی تقریبا ناشناخته ولی زیبا روی سگا ساترن هست که بازی کردنشو به علاقه مندای این بازی توصیه میکنم.
Shinobi_X_Coverart.png

pix-SSD-01-583.jpg
lمن اینو بازی کردم روی پی سی خیلی سخته ولی قشنگه مخصوصا اهنگاش

- - -ویرایش - - -

من کله بازی هاشو دانلود کردم نسخه ژاپنی و امریکا و غیره کلا 19 گیگ هست خیلی وقت پیش بود من عاشق سگاه هستم و هر از گاهی بازی میکنم

ted.256

کاربر سایت
May 24, 2011
16
مشکل بازی shining force 3 رو فهمیدم. این بازی سه تا سناریو و یه پرمیوم دیسک داره که این راه حل برای همش اجرا میشه.
بازی رو با دایمون تولس یا هر نرم افزار دیگه ای که ماله باز کردن فایل های ایزو هست بالا بیارید.
به این سایت برید. کنار صفحه نوشته دانلود آخرین پچ اون رو دانلود کنید که حجمش هم کمه. بعد iso creator رو اجرا کنید و سناریو ایی رو که میخوایید رو انتخاب کنید. سپس درایوی که فایل ایزو بازی رو باهاش بالا اوردید رو انتخاب کنید و ok رو بزنید. یه فایل ایزو براتون میسازه همونجا اون رو با دو تا فایل جدید دیگه که ساخته تو یه پوشه دیگه کپی کنید و این بار با دایمون تولس این یکی رو mount کنید. بازی به راحتی اجرا میشه. بایوس خاصی هم نمیخواد و همچنین تنظیمات خاصی.
بازی های سگا و یا کنسول های دیگه رو هم میتونید از این سایت بگیرید. اگر هم بازی خاصی مد نظرتونه میتونید از سرچ بالای صفحه کمک بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر