resident evil code veronica

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
اینرو کسی نگفت خوب عیبی نداره خودم رفتم جای دیگه گیر کردم:
یک دستگاهی هست که دکمه left,Right داره بعد رو میزه نوشته
اول:Left,Right
دوم:Left
سوم:Right
چهارم:Right,Right,Right
نمیشه نمیدونم چه کار کنم؟

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
من جایی گیر کردم دو اسلحه روی یک در می زارم داخل می شم یک دستگه داره که 3 دکمه دارد (Left,Right,Reset) بعد روی میز نوشته:
اول:Left,Right
دوم:Left
سوم:Right
چهارم:Right,Right,Right
هر کاری کی کنم نمتونم کاری کنم کمک کنید

Doosam

کاربر سایت
Feb 11, 2007
14
وقتي وارد اون قسمت ميشي يك دستگا ه است كه به وسيله اون بايد يك شيه بيز ي شكل شبي سازي كني وبعد بروي در اصلي استفاده كني

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
:(( بابا بخدا فارسی نوشتم من مشکلم رو توی پست 8 نوشتم مشکل اصلی من توی پست 8 هست

دوتا کلید روی اون دستگاه هست یکی چپ یکی راست،به ترتیب همون نوشته جهتارو وارد کن هربار که جهتیرو وارد می کنی یه عدد بدست میاد.مثال، اول گفته Left, Right یه بار دکمه left میزنی بعد Right عدد 1 بدست میاد،اگه هر چهار بار جهتارو درس وارد کنی این عدد چهار رقمی بدست میاد 1971 این کدو توی اون کامپیوتره وارد کن یه در مخفی باز میشه خلاص.
فک نکنم دیگه ساده تر از این بشه توضیح داد :cheesygri موفق باشی.

Doosam

کاربر سایت
Feb 11, 2007
14
Evil

جایی گیر کردم که باید وسالام رو بزارم بد پی چیزی گزاشتم توی دستگاهی نمی دونم باید چی کار کنم؟
بیشتر توضیح بده اونجای هستی که دربه طور خودکار همراه بااژیر بسته میشه و بعدش یک خانم صحبت می کنه
بحرحال بیشتر توضیح بده

Doosam

کاربر سایت
Feb 11, 2007
14
Evil

جایی گیر کردم که باید وسالام رو بزارم بد پی چیزی گزاشتم توی دستگاهی نمی دونم باید چی کار کنم؟
بیشتر توضیح بده اونجای هستی که دربه طور خودکار همراه بااژیر بسته میشه و بعدش یک خانم صحبت می کنه
بحرحال بیشتر توضیح بده که کجا هستی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر