Sony:" این پایان کار GOW نیست"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
godofwarpsp3.jpg

سلام
John Hight از سوی استدیوی Santa Monica در گفتگویی با Gamervision اظهار داشت:" این پایان کار God of War نیست".

" این نسخه قطعا پایان این سه گانه است ولی ما قصد داریم که همچنان به ساخت بازی‌های GOW ادامه دهیم".

وی افزود:" البته ما باید در مورد تصمیمات خود بسیار مراقب باشیم زیرا نمی‌خواهیم فرانچایز خود را خراب کنیم".

Source

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
سلام دوستان
آخه شما از کجا مطمئنید گند میزنن توش؟ شما که هنوز GOW III رو بازی نکردید در مورد GOW4 نظر میدید؟ :confused:
بابا هنوز بچه های BC رو نشناختی....!
قبل اومدن 3 میگن،دیگه بیشتر از 3 بازی تکراری و..... میشه.!
GOW III میاد تموم میکنن و در کف میمونن...بعد میگن کاشکی 4 ساخته میشد!:biggrin1:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
همیشه یه راهی برای کش دادن داستان هست.
از یه prequel گرفته تا یه عنوان بعد از 200 سال...
یا حتی یه عنوان بی ربط مثل pop یا روایت از زوایای دیگه مثله odst و warhead ...
به هر حال SONY آین معدن طلا رو به این راحتی ها ول نمی کنه مطمئنا...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گفتن نداره که چقدر این شخصیت رو دوست دارم، دلم میخواد در اوج پرونده ش بسته بشه تا اینکه با مسخره بازی های کاپکامی کشش بدن بیخود و بیجهت.
prequel کلا قضیه ش منتفی بنظرم. CoO کافیه براش. چه جذابیتی میتونه داشته باشه وقتی که بدونیم اخرش چی میشه؟.
GOW 4 م نکته جالبی بود. ناخداگاه یاد جومونگ افتادم. جومونگ، جومونگ 2 ( نوه)، جومونگ 3 ( نتیجه ) و ... :laughing:.

پ.ن. این جمله رو درحالی که با اب طلا نوشتیم باید خدمتشون ارسال کنیم:
Everything That Has a Beginning Has An END

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
از همون اول معلوم بود بازی به این مشهوری تمومی نخواهد داشت ! :biggrin1: مثل POP کلا میتونن به راحتی یک داستان جدید با کارکتر جدید براش بسازن !

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سونی داره میگه سه گانه بعدش میخواد بیاد نسخه دیگه هم بسازه:confused:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سونی داره میگه سه گانه بعدش میخواد بیاد نسخه دیگه هم بسازه:confused:

عزیز 3 گانه کریتوس هستش نه نام GOD OF WAR افتاد الان فکر کنم بعد این همه وقت که گقته شده در این قسمت 3گانه کریتوس تمام میشه و داستان با یک شخصیت دیگه ادامه داره .;)

به نظر من هم اشتباه هستش که IP رو ول کنه در صورتی میگم دیگه با این IP کاری نداشته باشه که داستانی برای ادامش نداشته باشه که بهش شک داشته باشه که موفق میشه یا نه این جوری هم که بوش میاد سونی میدونه که ادامش موفقیت آمیز خواهد بود . و سونی هیچ وقت IP های که خودش ساخته بد نبوده که بخواد به این یکی گند بزنه .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
حالا ببینیم شماره سوم چی میشه بعد تا چهارش وقت زیاده

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
و خداوند طمع را آفرید:cheesygri
100% نه سونی و نه مایکروسافت نمسان عنوان های معروف و محبوبشون رو به خاک و خون بکشن و منهدمش کنن ولی به نظر من بعد از این 3گانه،GOW یه ذره به خزالت کشیده میشه(خزالت=خزیدگی=خز شدن:biggrin1:)

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
باز سونی رو جو گرفت
الان دقیقا این کار فقط جنبه اقتصادی داره!
با این حرکت کاری میکنن که دیگه اسم gow رو هیچ کس نیاره
باز دوباره الکی جو گیر نشین این حرکتا مخصوص سونی نیست
ماکروسافت هر روز یه halo میده بیرون ماریو هم همینطور هر بازیه پرفروشی همینه

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خب خودش میگه این نسخه پایان این 3 گانه ست ولی باز قصد داریم ادامه بدیم، پس حتما باید در قالب DLC بّسازن دیگه نه؟
حالا بزار این رو بازی کنیم ببینیم چه جوری تموم میشه. شاید نوه Kratos رو نشون بدن:biggrin1:
حالا بذار تکلیف داآشش معلوم بشه تا نوه ش برسه!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
میگند پایان داستان kratos هست!!! خوب ما هم همین رو میخوایم و ما کریتوس رو همون God of War میشناسیم! و نمی خوایم کس دیگه ای رو GOW بدونیم!
پس فکر کنم با تموم شدن داستان کریتوس سه گانه ی GOW هم به کل تموم بشه بهتره! بهتر نیست؟

غیر از اینکه جوگیر بشند بخواند داستان یک بنده خدای دیگه رو تو اساطیر یک جای دیگه (اسکاندیناوی - مصر و یا هرجای دیگه ... ) بگند که خوب این اصل ضدحاله و عمرا چنین کاری نمیکنند!!!
بله میدونم چرت گفتم ولی احتمال %1 هست چنین کنند!
ولی احساس میکنم بی خیال ادامش بشند!حداقل به خاطر طرفدار ها :smile:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
امکانش خیلی هست مگه میشه بازی به این بزرگی بیخیال شن چند تا بازی هست که اصلا تمومی ندارن
ند فور اسپید تام رایدر تیکن کمبات گاد اف وار هم مشکوک میزنه :laughing:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
SCE همیشه پول پرست بوده و هدفش از ساخت بازی های AAA فقط درآمد بیشتره... اما بقیه شرکت های معظم که کلا یک فرنچایز درست و حسابی دارن و هر سال یه نسخه مختلف، Prequel, Sequel, DLC میده بیرون، فقط و فقط برای شادی دل گیمرها این کار رو انجام میده.
-----------------
حقیقت اینه که God of War الان به یک ip بزرگ برای سونی تبدیل شده و به همین سادگی ها ازش نمیگذره، اما با توجه به اینکه گفتن خیلی مراقب تصمیماتشون هستند تا فرنچایز رو خراب نکند، من زیاد نگران این موضوع نیستم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر