Left 4 Dead 2 - آنلاین

left-4-dead-2-logo-600x307.jpg

بازی L4D 2 خیلی وفته منتشر شده و ما هم خیلی وفته بازی میکنیم ، دیدم آموزشش داخل سایت خالیه و گفتم بنویسم بزارم . اول از اونکه بازی تماما شبیه left 4 dead 1 هست ، کاراکتر ها بسیار عوض شدن و چرت و پرت - بخصوص شخصیت زن : Rochelle - که خب راهکار و ماهکار و ایناشو میگم که یکم قابل تحمل شوند و اینا . 3 روش برای آنلاین بازی کردن وجود داره

1. بازی با Garena : اگر در ایران حظور دارین این روش احمقانه ترین روش ممکنه هست ، در صورتی که پلیر برای بازی داشته باشید و سرور هم خودتون بخواین بزنید . اما اگر نمیخواهید سرور بشید و فقط به دنبال یه سرور میگردید که بازی کنید ، پینگ و اینا هم براتون مهم نیست . از این روش برید

آموزش این روش تماما شکل بازی Left 4 Dead 1 هست .. با این تفاوت که در گارنا باید بر روی Left 4 Dead 2 کلیک کنید که دیگه هر ابلهی این موضوع رو متوجه میشه :mrgreen: . ( لینک آموزش )
  2. بازی از طریق هاماهچی : این کار لزومی نداره ، یعنی کار بیهوده ای هست ..
  3. انجام بازی به صورت مستقیم و بوسیله Dev Console : این روشی هست که همه استفاده میکنند و خیلی خوب و راحته ، انجام بازی به این روش دو حالت داره ، یک بخواین سرور بشین ، یا اینکه جوین بازی بشید
    • سرور : شما اگر بازی نسخه ی کرک شده دارید اول باید توجه داشته باشید که ورژن همه ی دوستانتون که میخواین باهم بازی کنید یک ورژن باشه . داشتن Skin و .. اینا مشکلی برای بازیکن ها ایجاد نمیکنه و اعمالشون ظروریتی نداره .
      کسی که میخواد سرور بشه به صورت خیلی ساده و بدون کانفیگ های حرفه ( که من اینجا آموزش نمیدم و اگر کسی خواست با کانفیگ خاص ران کنه بهم پی ام بده تا براش انجام بدم ) شما کافیه این دستور رو در کانسول بزنید :
      Code:
      [LEFT]map [I]esmemap[/I]
      [/LEFT]
      وقتی map رو بزنید خودش اسم مپ ها رو داخل کنسول میاره اما برای مثال حالا ..
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel 
      [/LEFT]
      شما اگر مایل باشید مود ورسوز راه بندازین آخر مپ باید کلمه ی versus اضافه کنید
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel [I]versus[/I]
      [/LEFT]
      مد های دیگه رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم اونا هم همینطوری جواب بدن .. ، بعد از اینکه این دستور رو بزنید سرور لانچ میشه و بچه ها میتونن از طریق آی پی شما ( میتونید از WhatismyIP.com راحت آیپیتون رو بگیرید ) به روشی که در زیر خواهم گفت به شما کانکت بشن .
      اصلاحیه :
      Code:
      [LEFT]1. Versus
      map mapname versus

2. Scavenge
      map mapname scavenge

3. Survival
      map mapname survival

4. Campaign
      map mapname campaign

5. Realism
      map mapname realism[/LEFT]
      نکته : ترجیحا Firewall در حالت off باشه ..

• اتصال به سرور : کسانی که میخوان به سرور متصل بشند ، میتوند بازی رو به XFire بشناسونند و از طریق اون به سرور وصل بشند ( اضافه کردن به عنوان Favorite ... ) یا اینکه خیلی راحت وارد بازی بشند و این دستور رو وارد کنند :
      connect ip

مثال :
      Code:
      [LEFT][SIZE=1]connect 87.107.20.98:27015[/SIZE][/LEFT]

قسمتی که قرمز کردم در حالت عادی و ساده اجباری نیست .. اگر روی یک آی پی چند تا سرور با پورت های مختلف باشند باید وارد کنید تا دقیقا وارد سرور مورد نظر بشید .
      شما به راحتی وارد سرور شدید و الان میتونید بازی کنید
نکات اضافه :
خیلی از نسخه های کرک شده برای اینکه نام درست بشه باید از این دستور استفاده کنید
Code:
setinfo name [I]nameeshoma[/I]
Code:
setinfo name MaFi
خیلی ها از جمله من روی به دست گرفتن شخصیت تعصب دارند ، از این دستور استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که CHEAT در سرور باید on باشه با این دستور :
Code:
sv_cheats 1
// 1 یعنی فعال و 0 یعنی غیر فعال . این دستور رو سرور باید بزنه
کد تغییر شخصیت :

Code:
sb_takecontrol [I]charactername[/I]
Code:
sb_takecontrol nick
نام شخصیت ها : nick , coach , ellis , rochelle

آپدیت ها :
در این قسمت لینک جدید ترین آپدیت های بازی قرار میگیره

1. آپدیت 2.0.0.0 به 2.0.0.6 - لینک مدیافایر
  2. آپدیت 2.0.0.6 به 2.0.0.7 - لینک مدیافایر

3. آپدیت 2.0.0.7 به 2.0.0.8 - چندین لینک
سرور اختصاصی ایران : 87.107.20.98:27015 توسط گروه فصل بازی و گروه خاک و خون ( BUB )
کپی این مطلب حتی با ذکر منبع و نام نویسنده بدون اجازه ی شخص MaFiA3 غیر اخلاقی و شرعا حرام می باشد .. - منبع

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
شما که کلا ریختی گل هم همه چیز رو . ببین گفتم 3 روش وجود داره . اگر پینگ خوب میخوای و میخوای حسابی بازی کنی از طریق روش سوم و سرور ایران برو . اما اگه میخوای همینجوری بازی کنی و گتره ای و اصلا برات اهمیتی نداره . یعنی کلا درک خاصی از این حرفا نداری همون گارنا برو :d یعدش هم وقتی یه پچ میاد و ما اعلام میکنیم که آقا نصب کردیم رو سرور دیگه کسی نمیگه پیشنهاد میکنید یا نه ، الان نصب کردن ملت و بازی میکنیم ، بدون مشکل .. شما هم برای نصب و اینا دیگه اینجا پست نده . تاپیک در بخش بحث و تبادل نظر و اینا اونجا هست مشکلات نصب و اینا هم اونجا فکر میکنم باید بگی ..

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
شما که کلا ریختی گل هم همه چیز رو . ببین گفتم 3 روش وجود داره . اگر پینگ خوب میخوای و میخوای حسابی بازی کنی از طریق روش سوم و سرور ایران برو . اما اگه میخوای همینجوری بازی کنی و گتره ای و اصلا برات اهمیتی نداره . یعنی کلا درک خاصی از این حرفا نداری همون گارنا برو :d یعدش هم وقتی یه پچ میاد و ما اعلام میکنیم که آقا نصب کردیم رو سرور دیگه کسی نمیگه پیشنهاد میکنید یا نه ، الان نصب کردن ملت و بازی میکنیم ، بدون مشکل .. شما هم برای نصب و اینا دیگه اینجا پست نده . تاپیک در بخش بحث و تبادل نظر و اینا اونجا هست مشکلات نصب و اینا هم اونجا فکر میکنم باید بگی ..
بازم از راهنماییتون ممنون
اما
شما مجبور نیستید یه تاپیک بینویسید که اونوقت به سوالات مردم پاسخ ندید یا با زبون تلخ بدید
اینجا تاپیک انلاین بازی کردن و هرکی در مورد این بازی بخش انلاین سوالی داشته باشه همین جا می پرسه
بازم میگم ممنون من مشکلم با گارنا حل شد و زیادم در مورد کار با سرور شما بلد نیستم(اگر هم توضیح بیشتری بدید ممنون میشم)

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
ببین دانیال جان ، شما متنو درست نمیخونی . انتظار جواب خیلی جالب و خوب هم داری . وقتی به متنی که من نوشتم احترام نمیزاری ، درست نمیخونی انتظار برخورد خیلی شیرین هم نداشته باش . من نگفتم آموزشم خیلی .. فلانه و بیثاره . یه آدم معمولی اینو درست بخونه و انجام بده طبقش خیلی راحت میتونه بازی رو انجام بده . رو هوا هم حرف نمیزنم . شاید حدود 10 تا 12 نفر از دوستان و افراد دیگه داخل XFire بازی رو دانلود کردند و از این روش دارند با ما بازی میکنند .

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ببین دانیال جان ، شما متنو درست نمیخونی . انتظار جواب خیلی جالب و خوب هم داری . وقتی به متنی که من نوشتم احترام نمیزاری ، درست نمیخونی انتظار برخورد خیلی شیرین هم نداشته باش . من نگفتم آموزشم خیلی .. فلانه و بیثاره . یه آدم معمولی اینو درست بخونه و انجام بده طبقش خیلی راحت میتونه بازی رو انجام بده . رو هوا هم حرف نمیزنم . شاید حدود 10 تا 12 نفر از دوستان و افراد دیگه داخل XFire بازی رو دانلود کردند و از این روش دارند با ما بازی میکنند .
ok
ممنون
حالا من ایکس فایر رو اجرا می کنم و سرور شما رو هم تو کنسول میزنم
بعد از لودینگ میره تو مرحله های کمپین
و کسی هم انلاین با من نیست(یعنی کنترل چند تا بازیکن دیگه دست خور pc هست)
==============
امکان داره اشکال از این باشه:
من با روش فکر کنم پست چهارم این بازی رو تو ایکس فایر اد می کنم بعد هم میرم و از تو اپشن فلدرش رو دیتکت می کنم
اما از اون بقل که لانچ رو می زنم بازی اجرا نمیشه
به همین دلیل ایکس فایر رو باز می زارم و بازی رو خودم اجرا میکنم
ایا اشکال از اینه؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنی

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
کدی که نوشتم ایرادی نداره ، اما اکثریت بازی رو نمیتونن اجرا کنند . البته خودم که مشکلی ندارم ، دلیلشو نمیدونم والا . بعد اینکه شما باید با دوستانتون قرار بزارید ، گاهی وقتا هم سرور بچه هاتوش هستند ! میتونید جوین شید خو !

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
goin که قرار نیست بشه . جوین قراره بشه . وقتی جوین نمیشه یا ارور میده یا چیز دیگه ای. اعلام کنید تا ببینیم مشکل از کجاست .. ما که هر شب داخلش بازی میکنیم و مشکلی نبوده ..

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
سلام دوست عزیز. من سرور هایی رو که پینگشون خوب بود از جمله سرور ایران رو ادد کردم ولی goin نمیشه.

چرا؟
شما اول ببین xfire بازیتو detect کرده اگه نه میتونی xfire.games.ini رو درست کنی یا برو تو بازی بزن connect ip

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
دوست عزیز شرمند جوین رو اشتباه نوشتم.

بازی تو ایکس فایر detect شده. از داخل ایکس فایر وارد سرور ها نمیشه از تو بازی هم connect ip میکنم در حاله لود شدن میزنه سرور دیسکانکت. لطفا راهنمایی کنید

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
دوست عزیز شرمند جوین رو اشتباه نوشتم.

بازی تو ایکس فایر detect شده. از داخل ایکس فایر وارد سرور ها نمیشه از تو بازی هم connect ip میکنم در حاله لود شدن میزنه سرور دیسکانکت. لطفا راهنمایی کنید
این سرور 87.107.20.98:27015 تو console بزین connect 87.107.20.98:27015 باید کار بده اگه نه همون وقتی که دیسکانکت شد console باز کن ببین چی میگه شاید پچ نریختی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر