قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
بله ، تا یکی دو هفته دیگه قیمت ها فوق العاده ارزون تر میشه . منتظر باشید
آقا بار جدیدتون که قرار بود بیاد تا شنبه - یکشنبه میرسه یا نه ؟ آخه گفته بودید قیمت کاهش پیدا میکنه !
برای هفته ی دیگه منتظر باشیم یا نه ؟ ( منظورم همین هفته که میاد هست )

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
آقا بار جدیدتون که قرار بود بیاد تا شنبه - یکشنبه میرسه یا نه ؟ آخه گفته بودید قیمت کاهش پیدا میکنه !
برای هفته ی دیگه منتظر باشیم یا نه ؟ ( منظورم همین هفته که میاد هست )
دوست عزیز بار رسیده و ایرانه ، اما کسی که زحمت آوردنش تا تهران رو میکشه کمی کارش سخته و نمیتونه زمان دقیق رو به ما بگه .
اما تو این هفته 90% به دستمون خواهد رسید و من بعد از محاسبه و برآورد قیمت ها شروع به فروش خواهم کرد .
به خاطر دردسر های باربری ممکنه از این به بعد بار رو از همون بندری که بهش میرسونیم پخش کنیم و دیگه منتظر به تهران رسیدنش نشیم .
اما همه اینها مستلزم اعتماد دوستان به من هست ، چون من چند وقته که فقط دارم روی بازار اینترنتم کار میکنم و برای جلب اعتماد مشتری ها احتمالآ در آینده نزدیک آدرس یک جای ثابت رو اعلام میکنم اما به شرطی که دوستان از مراجعه حضوری خودداری کنند ( چون دردسر های خاصی رو برای بنده به وجود میاره ).

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
عزیز مسئله اعتماد خیلی مسئله مهمی هست چون واقعا افرادی امثال شامی فضای بی اعتمادی رو ایجاد کردن و الان همه ترسیده شدن چون من خودم به شخصه پولی که الان جور کردم برای خرید رو خیلی به زحمت به دست اوردم و باید قبول کنی که واقعا خیلی سخته کسی بخواد پولش رو بریزه بدون اینکه مکان مشخصی از طرفش بدونه
اگه شما مشکلی نداشته باشی فکر میکنم خیلی ها حاضر باشن که تو یکی از همین سایتا مثل بازی سنتر و پرشن تولز کسایی مثل من که میخوان خرید کنن پولو بدن دست مدیر بعد از اینکه شما ارسال کردی و به دست مشتری رسید مدیر پولو به حساب شما انتقال میده

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تو کشوری که قانون جرائم رایانه ای درست درمونی نداره خرید اینترنتی یک اشتباه بزرگه (نمونش رو همینجا دیدیم توبازیسنتر اون قبلی هاهم سعی درجلب اعتماد داشتن وناگهان قیبشون زد)
بنظرمن که ادم از مغازه بگیره خیلی بهتره حتی اگر مقداری بیشتر پول بده

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
تو کشوری که قانون جرائم رایانه ای درست درمونی نداره خرید اینترنتی یک اشتباه بزرگه (نمونش رو همینجا دیدیم توبازیسنتر اون قبلی هاهم سعی درجلب اعتماد داشتن وناگهان قیبشون زد)
بنظرمن که ادم از مغازه بگیره خیلی بهتره حتی اگر مقداری بیشتر پول بده

موافقم ! تازه مگه چقدر تفاوت دارند قیمت ها ! نهایتش 10 تومن ! من که بیشتر از 5 تومن ندیدم !

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
از بازار بخرین واس 5 یا 10 تومن که پوله یه پیتزاس بی خودی فکر و اعصابتون رو درگیر نکنین.

من خودم تجربه خیلی تلخی تو نت داشتم سر خرید یه گوشی 200 تومن پولم خورده شد.

جناب تصویر هم اگر واقعا به اعتماد سازی یقین داره باید کنسول رو بفرسته و بعد از دریافت کنسول پول رو به پیکش یا پست داد . و گرنه فک نمی کنم آدم عاقلی در حال حاظر واس 5 10 تومن بیاد خواب آشفته ببینه.تازه 5 10 تومنم نیست. الان قیمت توپوخنه از قیمت تصویر 10 ارزون تره .

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
اصولاً خريد غير حضوری اصلاً عاقلانه نيست ........... باز شهرستانيها حق دارند چون وسيله اي مثل ايکس باکس تو شهرستان قيمت خيلی بالاتری نسبت به تهران داره ولی کسی که تو تهران ندگی ميکنه که نبايد واسه 10 يا نهايت 20 تومن ريسک کنه .......... بهترين سيستم خريد اينترنتی دادن پول به پيک بعد از تحويل جنس هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر