قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
خب فتحی جون باید میومدی مثل اونیکی دوستمون که قیمتاش رو میزنه
شما هم همین کارو میکردی تا همچین سو تفاهمی پیش نیاد
اقا من همینجا از اقای فتحی معذرت خواهی میکنم
در مورد قیمتاتون که منم شک نداشتم ولی هر روز که قیمتارو نگاه میکردم میدیدم هیچ تغیری نکرده ولی بقیه ارزون کردن
بازم معذرت میخوام
حالا قیمت ارکید و الایت و PS3 SLIM رو بزن که بچه ها از جمله خود من تو پرشین تولزم سر میزنیم ولی برای بچه های دیگه که شاید ندونن تو کدوم سایت تاپیک داری اینجا پست بذاری بهتره
یه جا قیمت PS3 SLIM رو500 به بالا میدن اما یه جایی دیدم زده 460 نظرت چیه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
در مورد قیمتاتون که منم شک نداشتم ولی هر روز که قیمتارو نگاه میکردم میدیدم هیچ تغیری نکرده ولی بقیه ارزون کردن
بازم معذرت میخوام
حالا قیمت ارکید و الایت و PS3 SLIM رو بزن که بچه ها از جمله خود من تو پرشین تولزم سر میزنیم ولی برای بچه های دیگه که شاید ندونن تو کدوم سایت تاپیک داری اینجا پست بذاری بهتره

قیمت به روز PS3 در فروشگاههای مختلف
هر چیزی جای خودش رو داره

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
من امروز تو÷خونه الیت جاس÷ر رو سوال کردم گفتن 390 و از اون مدلها هم هست که کابل hdmi داره.کفتن از اونایی که جدیده hdmi نداره هنوز تو بازار ایران نیومده

jax559

کاربر سایت
Feb 26, 2009
99
یه حس غریبی بهم میگه به نفعه که این الیت جدیدا نیاد! چون با توجه به سابقه درخشان کسبه تهرانی، اگه این جدیدا بیاد با قیمت 370-380 فروش میره و قیمت این باندل فعلی میره بالای 420 ! خداییش هم حق دارن با این همه امکانات خب باید گرونتر بدن دیگه!!!:sick:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
خب بیا وقتی خودمون میخوایم بایدم رون بهمون بدن الان شما میگی حق دارن یکی گذری میاد نگاه میکنه بعد میبینه شما اینطور نوشتی فردا الیت میشه 450 تومن:biggrin1:
برای چی حق دارن؟اگه کسی حق داشته باشه ماکرو هست که اونم نگفته باندل های قدیم رو گرون بدین

jax559

کاربر سایت
Feb 26, 2009
99
خب حاجی اگه همه بخوان تیکه ها و کنایه های توی تاپیک هارو جدی بگیرن که دیگه باید همه تاپیکارو گل بگیریم یه وقت کسی جو گیر نشه:biggrin1:
شوخی بود،ولی چه کنیم که از این جماعت کاسب هر چی بگی بر میاد

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
تصویر برای هفته آینده بار جدیدی داره که قیمت ها فوقالعاده توش میاد پایین .

قیمت الان
آرکید 265
الیت 375
هفته بعدی فوقالعاده ارزون تر میشه .
در ضمن ، ما با کسی کل کل و رقابتی نداریم ، اما از همه ارزون تر میدیم . چون به قیمتش میفروشیم .

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
بازم معذرت میخوام
اقا معذرت خواهی برای چی؟
لیست به روز قیمت ها:
http://forum.persiantools.com/t130505.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر