Sniper elite

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
باسلام به همه دوستان خوبه بازي باز.درمرحله دوم درقسمتي كه بايدتانكهاراازبين ببريم تانكهانابودشدند وبه قسمت مهمات رفتم كه درآنجاهم يك تانك هست كه ازبين نميره وگيركردم ونميدانم چه كاربايدبكنم.لطفآراهنمايي بفرماييد

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
باسلام به همه دوستان خوبه بازي باز.درمرحله دوم درقسمتي كه بايدتانكهاراازبين ببريم تانكهانابودشدند وبه قسمت مهمات رفتم كه درآنجاهم يك تانك هست كه ازبين نميره وگيركردم ونميدانم چه كاربايدبكنم.لطفآراهنمايي بفرماييد

بابااين تاپيك خفه شدبس كه جواب اومد.يعني هيچ كس پيدانميشه يك جوابي هم به مابده دنده؟

Black Eagle

کاربر سایت
Aug 3, 2006
28
نام
امیر
m_nikakhtar

منظورت از اینکه نابود نمیشه چیه ؟ تا اونجایی که من یادمه همه ی تانک ها رو با یه تیر اسنایپ تو باک یدکیشون ترکوندم (همون که پشت یا کنارشونه)

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
حداقل اسم بازی رو درست مینوشتی ;)

باتشكرازpoornaعزيزازاينكه غلط املايي نوشته شده روگوشزدكردولي من هم بايداين نكته رويادآوري كنم كه اين انجمن براي حل مشكلاتي كه درمراحل مختلف بازيهاشكل مي گيره به وجودآمده نه براي ديكته وتصحيح غلطهاي املايي واگربخواهيم بااين ديدبه اين انجمن وسايرانجمنهانگاه كنيم ازرسيدن به هدف اصلي دورخواهيم شدچون ازاين اشتباهات زيادهستش همانطوركه شمامي نوشتي روسرهم نوشتي و‌‌جهت اطلاع:بخش پيشين ((مي))درآغازفعلها،هميشه جدانوشته مي شود،مانند:مي رفت،مي شنوم،مي گفت،مي رساند،مي گويد

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
باتشكرازpoornaعزيزازاينكه غلط املايي نوشته شده روگوشزدكردولي من هم بايداين نكته رويادآوري كنم كه اين انجمن براي حل مشكلاتي كه درمراحل مختلف بازيهاشكل مي گيره به وجودآمده نه براي ديكته وتصحيح غلطهاي املايي واگربخواهيم بااين ديدبه اين انجمن وسايرانجمنهانگاه كنيم ازرسيدن به هدف اصلي دورخواهيم شدچون ازاين اشتباهات زيادهستش همانطوركه شمامي نوشتي روسرهم نوشتي و‌‌جهت اطلاع:بخش پيشين ((مي))درآغازفعلها،هميشه جدانوشته مي شود،مانند:مي رفت،مي شنوم،مي گفت،مي رساند،مي گويد

پسر خوب من به این دلیل گفتم اسشمو درست مینوشتی ، که بعضیا بعضی اوقات وقتی کار یک نفر توی یک بازی گیر میکنه ، حتی در صورتی که اصلا اسم بازی رو هم نشنیده باشن ، میرن از سایت های خارجی راه حل رو پیدا میکنن و میام به فرد کمک میکنن.

ولی وقتی اسم این بازی ای که شما نوشتی رو سرچ میکنن ، میبینن که اصلا بازی ای با این نام وجود نداره و نمیتونن بهت کمک کنن.

همانطوركه شمامي نوشتي روسرهم نوشتي و‌‌جهت اطلاع:بخش پيشين ((مي))درآغازفعلها،هميشه جدانوشته مي شود،مانند:مي رفت،مي شنوم،مي گفت،مي رساند،مي گويد

یه نگاه به پست خودت اول صفحه بنداز . دست کم 7 تا غلط تایپی و املایی داری که یکیش همینه که الان گفتی :) ( نوشتی "نمیدانم باید چکار کنم" )

من بیکار نیستم که بشینم غلط های املایی افراد ناشی رو پیدا کنم و اگه میخواستم غلط املایی بگیرم به اون همه غلط دیگه ات هم گیر میدادم.

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
پسر خوب من به این دلیل گفتم اسشمو درست مینوشتی ، که بعضیا بعضی اوقات وقتی کار یک نفر توی یک بازی گیر میکنه ، حتی در صورتی که اصلا اسم بازی رو هم نشنیده باشن ، میرن از سایت های خارجی راه حل رو پیدا میکنن و میام به فرد کمک میکنن.

ولی وقتی اسم این بازی ای که شما نوشتی رو سرچ میکنن ، میبینن که اصلا بازی ای با این نام وجود نداره و نمیتونن بهت کمک کنن.

یه نگاه به پست خودت اول صفحه بنداز . دست کم 7 تا غلط تایپی و املایی داری که یکیش همینه که الان گفتی :) ( نوشتی "نمیدانم باید چکار کنم" )

من بیکار نیستم که بشینم غلط های املایی افراد ناشی رو پیدا کنم و اگه میخواستم غلط املایی بگیرم به اون همه غلط دیگه ات هم گیر میدادم.

poornaعزيزباوركن اگه امكان داشت پست وتاپيك موردنظررواصلاح مي كردم اصولاپافشاري براشتباه بدترازخوداشتباه هستش شمااگه راست مي گي وبه قول خودت ناشي وبيكارهم نيستي جواب اصلي روبگو،black eagleلطف كرده وگفته باشليك يك گلوله اسنايپ تو باک یدکی ،تانك منهدم مي شه ولي من هرچه به نقاط مختلف تانك شليك كردم ازبين نرفت

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
m_nikakhtar

منظورت از اینکه نابود نمیشه چیه ؟ تا اونجایی که من یادمه همه ی تانک ها رو با یه تیر اسنایپ تو باک یدکیشون ترکوندم (همون که پشت یا کنارشونه)

Black Eagleعزيز،باتشكرازجوابي كه ارسال كردي منظورم اين هستش كه به هركجاي تانك كه شليك مي كنم تانك منهدم نمي شه وادامه راه رودراين مرحله (مرحله2)نمي تونم پيدا كنم.

hamid_85

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1

سلام من عضو جدید هستم
می خواستم بگم من هم در این مرحله گیر کردم اگر تو راه حلش را پیدا کردی من را هم راهنمایی کن ........... ممنون

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
اين مرحله 3 راه حل داره:1.با اسنايپر باكش رو بزني 2. با پرتاب نارنجك منفجرش كني3.با ديناميت بفرستيش هوا

به نقاش گفتم تصويري از زندگي بكش تصوير حبابي كشيد بر روي دريا​

javad1364

کاربر سایت
Feb 12, 2011
1
باباتورو خدا راهنماي اين بازي awakenedياهمون بيدار رو يكي بذاره.كلي سايتو سرزدم يانيست يااگه چيزي گذاشتن برادانلود اصلانميشه گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر