کمک در بازی afrosamuraii

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام اقا من تو این مرحلهه که تو یه فضایه گرد مانند بستن وسطشم یه مولد برق هستش دور تا دورم 4تا چرخ دنده در حال چر خیدن هستن که ازشون ربات میاد بیرون اول بازی هم اون مولد برق رو نشون میده که 4 تا سیم ازش زده بیرون و وصل شدن به چرخ دنده ها .اقا من تاحالا تو game گیر نکردم این یکی کلا فم کرده بسی کمک کنید :((

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام دوست عزیز
تو اون قسمت باید صبر کنید تا یه ربات بهتون نزدیک شه. وقتی اومد همین که خواست بهتون ضربه بزنه RT رو بزنید تا ضربه block بشه بلافاصله دکمه ی A رو نگه دارید تا ربات رو به سمت اون دستگاه وسط پرتاب کنید.
فکر کنم بعد از سه بار دستگاه خراب میشه.

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
سلام دوست عزیز
تو اون قسمت باید صبر کنید تا یه ربات بهتون نزدیک شه. وقتی اومد همین که خواست بهتون ضربه بزنه RT رو بزنید تا ضربه block بشه بلافاصله دکمه ی A رو نگه دارید تا ربات رو به سمت اون دستگاه وسط پرتاب کنید.
فکر کنم بعد از سه بار دستگاه خراب میشه.
دوست عزیز دستت درد نکنه بابا اینارو از کجا فهمیدی؟؟

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
دوست عزیز دستت درد نکنه بابا اینارو از کجا فهمیدی؟؟
فکر نکنم خیلی مشکل بود:biggrin1:
گمونم قبل از این دستگاه، جای دیگه هم باید روبات ها رو به سمت جایی که ازش بیرون می اومدن می نداختی.
اگه تعریف از خودم نباشه ،باید بگم که تونسم 1000G بازی رو بگیرم.
اگه مشکلی بود در خدمتم.

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
ای بابا فکر کنم دلیل گیر کردنم تو این بازی ماله اینه که اولین باره دارم این سبک از بازی رو تجربه میکنم الان تو این مرحلش گیر کردم که اون مرده رو یه تپه وایساده و با rpg سمتم شلیک میکنه

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
ای بابا فکر کنم دلیل گیر کردنم تو این بازی ماله اینه که اولین باره دارم این سبک از بازی رو تجربه میکنم الان تو این مرحلش گیر کردم که اون مرده رو یه تپه وایساده و با rpg سمتم شلیک میکنه
گیر کردن تو بازی که عیب نیست. با کمی تلاش و فکر میشه رد شد.
اونجا هم باید صبر کنید اونی که روی تپه ایستاده، به سمت شما شلیک کنه بعد LT رو نگه دارید. وقتی که تیر کمی نزدیک شد دکمه Y رو بزنید. بعد از چند بار تموم میشه. البته بعد از نصف کردن تیر RPG سرباز هایی میان که باید همه رو بکشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر