راهنمایی در borderlans

1011121314

کاربر سایت
Jul 12, 2009
49
من اون شخصیت عینکی که شمشیر داره اول بازی انتخاب کردم اما
1- من هسم با یه ربات به هر کیم میرسی 100 تا ماموریت داره گروهی هم نمیشه آیا اینا آموزشی هست؟من 4 ساعت دارم بازی میکنم که
2- کلا معلوم نیس قضیه چیه اسلحه میخری نمیده شمشیر رو اصلا استفاده نمیکنه
میشه یه نفر بگه کلا قضیه چیه؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من اون شخصیت عینکی که شمشیر داره اول بازی انتخاب کردم اما
1- من هسم با یه ربات به هر کیم میرسی 100 تا ماموریت داره گروهی هم نمیشه آیا اینا آموزشی هست؟من 4 ساعت دارم بازی میکنم که
2- کلا معلوم نیس قضیه چیه اسلحه میخری نمیده شمشیر رو اصلا استفاده نمیکنه
میشه یه نفر بگه کلا قضیه چیه؟

شما Mordecai یا Hunter برداشتی.
برای استفاده از شمشیر باید Melee attack رو بزنی .. یعنی توی کامپیوتر میشه کلید V .. توی کنسول رو نمیدونم. Damage اصلی را هم بالاخره باید با اسلحه بزنی که برای Hunter معمولا Sniper و Pistol / Revolver استفاده میشه .. اگر میخواهی که با شمشیر کلاً بری جلو این کاراکتر به دردت نمیخوره .. کاراکتر Brick یا Berserker البته شمشیر نداره ولی مـُشت هاش یکی از نقاط قوت اش ـه .. اون هم به تنهایی و با مشت کاری نمیکنه و مثلا از Rocket Launcher ها خیلی استفاده میکنه ..

Quest ها هم همینه دیگه، باید ببینی کدوم ها توی یک منطقه هستند که بری با هم انچام بدی .. معمولاً اگر Quest های یک قسمت رو بری جلو .. به ترتیب کوئستهای مناطق بعدی رو میده.

1011121314

کاربر سایت
Jul 12, 2009
49
شما Mordecai یا Hunter برداشتی.
برای استفاده از شمشیر باید Melee attack رو بزنی .. یعنی توی کامپیوتر میشه کلید V .. توی کنسول رو نمیدونم. Damage اصلی را هم بالاخره باید با اسلحه بزنی که برای Hunter معمولا Sniper و Pistol / Revolver استفاده میشه .. اگر میخواهی که با شمشیر کلاً بری جلو این کاراکتر به دردت نمیخوره .. کاراکتر Brick یا Berserker البته شمشیر نداره ولی مـُشت هاش یکی از نقاط قوت اش ـه .. اون هم به تنهایی و با مشت کاری نمیکنه و مثلا از Rocket Launcher ها خیلی استفاده میکنه ..

Quest ها هم همینه دیگه، باید ببینی کدوم ها توی یک منطقه هستند که بری با هم انچام بدی .. معمولاً اگر Quest های یک قسمت رو بری جلو .. به ترتیب کوئستهای مناطق بعدی رو میده.
»منون از پاسخ
راستی با زدن چی حالت چند نفره تو کنسول فعال میشه؟
میشه تا اینجا که اومدم شخصیت رو عوض کنم یا باید برم از اول؟

djbaz

کاربر سایت
Jun 25, 2009
55
نام
reza
سلام
من لول 20 هستم رسیدم به اونجا که با اون دختره حرف میزنی
رفتم به یه شهر مانند که همه ادم حسابی بودن
بعد ماموریت داد چند تا موتورو روشن کنم
بعد گفت برم یه جایی
رفتماونجا دیدم خودش اونجاست ولی تا میخوام برسم اونجا یه پرنده لول بالا تا بهم نگا میکنه نفله میشم
چکار کنم؟
مرسی

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
»منون از پاسخ
راستی با زدن چی حالت چند نفره تو کنسول فعال میشه؟
میشه تا اینجا که اومدم شخصیت رو عوض کنم یا باید برم از اول؟

سلام
شخصیت رو نمیشه وسطش عوض کرد . باید با یک شخصیت جدید از اول شروع کنید :smile:
در مورد کنسول من نمیدونم .. ولی تا اونجا که یادمه توی LIVE بازی میکردند ملت .. من جایی ندیدم Split Screen داشته باشه، فکر کنم باید توی گفتگوش در بخش 360 بپرسید.

سلام
من لول 20 هستم رسیدم به اونجا که با اون دختره حرف میزنی
رفتم به یه شهر مانند که همه ادم حسابی بودن
بعد ماموریت داد چند تا موتورو روشن کنم
بعد گفت برم یه جایی
رفتماونجا دیدم خودش اونجاست ولی تا میخوام برسم اونجا یه پرنده لول بالا تا بهم نگا میکنه نفله میشم
چکار کنم؟
مرسی

آهان ، الان شما یکی از اون ماموریت های جمع کردن دفتر خاطرات طرف را دارید، که وقتی برمیدارید شروع میکنه به پخش کردن .. اون پرنده ما فکر کنم لول 25 باشه، شما بیخیال اون ماموریت شید و یکی دیگه از ماموریت ها را select کنید که روی نقشه نشون بده و برید دنبال اون (توی کامپیوتر با L وارد لیست ماموریت ها میشه و شما یکی جدید را انتخاب کنید. توی کنسول نمیدونم). یا اینکه سریع برید و اون تکه از دفتر را بردارید. وقتی به سمت اون کمپ حرکت میکنید، توی یک جعبه پشت کلبه سمت راست . ما دونفره برداشتیم ، یکی پرنده را سرگرم کرد و شروع کرد به در رفتن و من هم دفتر (که یک دستگاه پخش صدا است) را برداشتم.

1011121314

کاربر سایت
Jul 12, 2009
49
اما توی نقدش من خوندم هر جای بازی بخواین میتونید اون 3 تا یار رو بیارید و گروهی بازی کنید در حالت افلاین اوه 3 تا توسط کنسول هدایت میشن مثل gears of war
پس چرا هیچ کس بلد نیست؟

djbaz

کاربر سایت
Jun 25, 2009
55
نام
reza
اون دوتا که میگید کین
مگه یار کمکیم داره؟:confused:
من همشو تنهایی تا اینجا اومدم
چجوری نفر میگیری؟

مرسی از اینکه کمک میکنید
من با pc بازی میکنم

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
اما توی نقدش من خوندم هر جای بازی بخواین میتونید اون 3 تا یار رو بیارید و گروهی بازی کنید در حالت افلاین اوه 3 تا توسط کنسول هدایت میشن مثل gears of war
پس چرا هیچ کس بلد نیست؟
منم توی بازی رایانه یه همچی چیزی خوندم ولی مثل این که سرمون کلاه رفته.بازیه چندان جالبی نیست.من کلی توی قزوین گشتم تا پیداش کردم فکر کردم مثل Left4dead هستش با کلی شورو شوق گرفتمش ریختم رو هارده کنسول ولی وقتی بازی کردمش به کل نا امید شدم
البته ناگفته نمونه که بر خلاف گفته ی دوست عزیزمون tyrax بازی split screen میشه.من یه خورده با اخوی محترم بازی کردم که وسطاش اخوی اعصابش کیشمیشی شد

Mahdi_298

کاربر سایت
Aug 1, 2007
3
سلام
من توی اون ماموریتی که باید برای یه یارویی توی DAHL HEADLANDS قطعات روولورشو پیدا کنی گیر کردم من همه قطعات رو پیدا کردم فقط Revolver Barrel رو نتونستم پیدا کنم اگر کسی این ماموریت رو رفته ممنون می شم راهنمایی کنه.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
منم توی بازی رایانه یه همچی چیزی خوندم ولی مثل این که سرمون کلاه رفته.بازیه چندان جالبی نیست.من کلی توی قزوین گشتم تا پیداش کردم فکر کردم مثل Left4dead هستش با کلی شورو شوق گرفتمش ریختم رو هارده کنسول ولی وقتی بازی کردمش به کل نا امید شدم
البته ناگفته نمونه که بر خلاف گفته ی دوست عزیزمون tyrax بازی split screen میشه.من یه خورده با اخوی محترم بازی کردم که وسطاش اخوی اعصابش کیشمیشی شد

من نگفتم نمیشه ! گفتم بنده ندیدم و باید در قسمت 360 بپرسید.
اینجا جای شکستن شاخ نیست .. بزرگ شید پسرم !

سلام
من توی اون ماموریتی که باید برای یه یارویی توی DAHL HEADLANDS قطعات روولورشو پیدا کنی گیر کردم من همه قطعات رو پیدا کردم فقط Revolver Barrel رو نتونستم پیدا کنم اگر کسی این ماموریت رو رفته ممنون می شم راهنمایی کنه.

همون جلو یک ماشین هست .. البته بقایای قراضه یک ماشین، داخل ماشین قسمت آخر رو پیدا میکنی.
همون ور ها که وایسی روی صفحه ات (همونجایی که جهت های جغرافیایی رو مینویسه) شکل یک کیسه میاد که به اون تیکه باقیمونده اشاره میکنه (اگر پول یا اسلحه و ... هم نزدیکتر روی زمین افتاده باشه اول به اونها اشاره میکنه) دنبال اون برو بهش میرسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر