کنسولهای من

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
جالب! منم چند وقت پیش یه گیم بویز دره یه مغازه الکتریکی دیدم شوکه شدم:biggrin1:
مجموعه واقعا تمیز و کاملی دارید.
این عکسها یادم انداخت که حالم بشدت از لحاظ بازی گرفتست. توی سال 2-3 تا بازی بیشتر تموم نمیکنم چون همشون به درد لای جرز میخورن. دلم میخواد یک SNES با هزارتا کارتریج داشته باشم و تا ذوب میشه بازی کنم. دوران بچگی ما هم با این کنسولهای نسل پنجم و ششم به هدر رفت و نوجوونیمون رو ریختیم پای کنسولهایی که به درد لای جرز نمیخوره بازیهاشون. قربون PC هم برم که شده خانه ی معلولان و دختران فراری.
به قول شما بازی های اون دوران صد ها برابر لذتشون بیشتر از الانیا بود.یادش بخیر
مطمئنا این اواخر آت و آشغال زیاد نصب کردین و عرض سه سوت پاک کردین!چون منم با نصب بعضی از بازی ها کلا ازین نسل ناامید می شم ولی خوب بازی هایی هم مثل بت من بودن که کلا منو دوباره امیدوار کردن و باعث شدن حال و هوام عوض شه

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
البته mario1 این neo geo که گذاشتی سی دی خور هستش این هستش من دنبال این کارتریجی ها هستم که پیدا کردم منتهی 400 هزار تومن هست چیز تمیزش

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
این تمام کنسول هاتون هست؟ اگر کنسول و بازی و یا لوازم جانبی تکراری گرفتی من چندتایی دارم با هم معاوضه کنیم. راستی از چه سایتی خرید میکنی؟

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
سلام ...
این تمام کنسول هاتون هست؟ اگر کنسول و بازی و یا لوازم جانبی تکراری گرفتی من چندتایی دارم با هم معاوضه کنیم. راستی از چه سایتی خرید میکنی؟
خیر بازم هست ولی همشون جلو دستم نیست تو انباریه ولی دارم میارمشون بیرون میزارم تو پیست اول:smile:

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
آقا يكي بگه من بازي Nintendo 64 از كجا بگيرم ! :biggrin1:
دوست عزیز تو ایران سخت گیر میاد من بیشتر بچه ها که 64 بازنو میشناسم هیچکدوم فروشنده نیستن به سختی گیر میاد باد از خارجه بخری اونم عنوانش کامل نیست خیلی هم گرون در میاد هم قیمت بازیهای پلی 3:eek:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
اي بابا ! من چند ساله دارمش خالم از آلمان آورده همون 15 تا بازي كه آورده رو دارم و هيچ جا بازي هاشو نديدم ! تقريبا از 10 11 سالگي دارمش ! قبلش هم Super nintendo داشتم ! واقعا با اين 2 تا كنسول زندگي كردم ! البته هنوز هم دارم زندگي ميكنم ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر