گيم نت اينترنتي

سلام به همه
من يك سرور اينترنتي راه اندازي كردم
يعني همان طور كه در گيم نت ها ميتوانيد بازي تحت شبكه انجام دهيد با وصل شدن به سرور من ميتوانيد بادوستانتان در هر كجا كه باشند اينترنتي بازي كنيد
مثلاعلي از تهران و مصطفي از مشهد و مهدي از اصفهان اين سه نفر به اينترنت وصل شده بعد با گرفتن يك اي پي و يك يوزر نيم وپسورد ازمن به سرور من وصل شده ودر واقع اين سه نفر يك شبكه محلي تشكيل ميدهند ومانند گيم نت ها مي توانند با هم بازي كنند
اگر كسي مشتاق به استفاده از اي سرور بود به من پيام بفرسته game_net_internet@yahoo.com
ويا در همين تاپيك درخواست خودش رو بنويسد

khataryunder

کاربر سایت
Jun 17, 2011
1
سلام و با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز
من مشکلی که تو بازی call of duty 2 دارم این است که موقعی که دوستم با مودم adsl خونمون با هم شبکه میکنیم هیچ مشکلی نداریم ولی با مودم دیگه که مثلا داخل یه شهر دیگه باشه نمیتونیم شبکه کنیم.لطفا هر چه سریع تر راهنماییم کنین.برنامه hamachi استفاده میکنم
با تشکر از زحمات شما

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
دوستان این همه دردسر واسه چیه
شما این برنامه رو دانلود کنید همدیگه اد کنید اتاق بسازید هر بازیی که دلتون خواست بازی کنید
برنامه کاملا ایرانیه
فقط فقلا نسخه 64 بیتی برنامه موجوده
سراب گیم

danger2016

کاربر سایت
May 3, 2016
1
سلام به همه
من يك سرور اينترنتي راه اندازي كردم
يعني همان طور كه در گيم نت ها ميتوانيد بازي تحت شبكه انجام دهيد با وصل شدن به سرور من ميتوانيد بادوستانتان در هر كجا كه باشند اينترنتي بازي كنيد
مثلاعلي از تهران و مصطفي از مشهد و مهدي از اصفهان اين سه نفر به اينترنت وصل شده بعد با گرفتن يك اي پي و يك يوزر نيم وپسورد ازمن به سرور من وصل شده ودر واقع اين سه نفر يك شبكه محلي تشكيل ميدهند ومانند گيم نت ها مي توانند با هم بازي كنند
اگر كسي مشتاق به استفاده از اي سرور بود به من پيام بفرسته game_net_internet@yahoo.com
ويا در همين تاپيك درخواست خودش رو بنويسد
من کانتر و دوتا رو بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر