سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

badboy33

کاربر سایت
Sep 24, 2014
54
نام
ArshiA
دوستان ببخشید. من سال هاست دورم از 360 گفتم مشکله دوستو اینجا بگم.
دو سه هفته پیش یه 360E از همین بازیسنتر خرید. الان میگه ارور E68 داده براش. که ماله هارده مثینکه. هاردو در میاره دستگاه بالا میاد ولی با هارد نه.
مشکل از خوده هارده دیگه ؟ این گارانتیم داره. تعویض میکنن ؟ اگر نه قیمت هاردش چنده؟؟ 250 گیگ بوده گویا

گارانتی هیچ کاری نمیکنه
مطمعنی مال هارده؟
این مشکل زیاد هست
اگه اطلاعات خاصی نداره یبار فرمت کنه
قیمتشم فک کنم 200 تقریبا

I Sent it From my Sony Xperia Z2 D6502 using TapaTalk

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
گارانتی هیچ کاری نمیکنه
مطمعنی مال هارده؟
این مشکل زیاد هست
اگه اطلاعات خاصی نداره یبار فرمت کنه
قیمتشم فک کنم 200 تقریبا

I Sent it From my Sony Xperia Z2 D6502 using TapaTalk
ممنون، والا وقتی هاردو میزنه ارور میاد و بدون اون دستگاه بدون مشکل کار میکنه قاعدتا مشکل از هارده دیگه، وقتی دستگاه روشن نمیشه با هارد چیجوری فرمت کنه !؟ مگه اتصاله هارده جوری هست که بشه با پی سی فرمت کرد؟ چون خودم ندیدم هارد های این ایکس باکسارو

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام خسته نباشید
من خیلی از بازیهایی که میخوام اجرا کنم میزنه disk is recodnized یه همچین چیزی
بعضیا رو میره داخل بازی قفل میکنه باید کنسول رو خاموش کنم. چرا؟

ArLox

کاربر سایت
Aug 1, 2015
3
نام
MoStafa
سلام دوستان.
از دیروز تا الان. ایکس باکس ام هیچ بازی رو اجرا نمیکنه
دی وی دی اصلا داخل ایکس باکس نمیچرخه
میشه کمک کنید??

- - -ویرایش - - -

کسی نیست کمک کنه???

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
سلام دوستان.
از دیروز تا الان. ایکس باکس ام هیچ بازی رو اجرا نمیکنه
دی وی دی اصلا داخل ایکس باکس نمیچرخه
میشه کمک کنید??

- - -ویرایش - - -

کسی نیست کمک کنه???
یعنی شما دیسک رو میزارید داخل دستگاه اما نمی خونه؟ اصلا درایو عکس العمل نشون میده ؟ منظورم چرخش دیسک هست

ArLox

کاربر سایت
Aug 1, 2015
3
نام
MoStafa
خب اگه عکس العمل نشون نمیده احتمال زیاد مشکل از درایور و موتورش هست۰باید توسط تعمیرکار یا خودتون باز بشه درایو و بررسی بشه۰

مرسی از راهنماییتون.لنزش خراب شده بود. 100ت عوضش کردم
قیمت مناسبه دیگه?

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
مرسی از راهنماییتون.لنزش خراب شده بود. 100ت عوضش کردم
قیمت مناسبه دیگه?
والا من دقیق از قیمت ها خبر ندارم اما بنظرم قیمت خود لنز حدود ۶۰-۷۰ تومن مناسبه که به اضافه ی پول سرویسش همون حول ۱۰۰ تومن می‌چرخه۰

badboy33

کاربر سایت
Sep 24, 2014
54
نام
ArshiA
ممنون، والا وقتی هاردو میزنه ارور میاد و بدون اون دستگاه بدون مشکل کار میکنه قاعدتا مشکل از هارده دیگه، وقتی دستگاه روشن نمیشه با هارد چیجوری فرمت کنه !؟ مگه اتصاله هارده جوری هست که بشه با پی سی فرمت کرد؟ چون خودم ندیدم هارد های این ایکس باکسارو
اره اگه اسلیمه کابلش sata هست
کابل Sata to usb بگیری راحت وصل میکنی به یو اس بی

I Sent it With my Sony Xperia Z2 D6502 using TapaTalk

amin7025

کاربر سایت
Sep 16, 2012
2
درود برشما دوستان.از کجا میتونم بفهمم که ایکس باکسم بن شده؟امروز ریجن رو از استرالیا تغییر دادم به آمریکا واکانت گلد هم که 10 روز ازش مونده بود پرید وایکس باکس به صورت خودکار آپدیت کرد و15 دقیقه توی محیط لایو بازی کردم و بعد هر چقدر سعی کردم دیگه به لایو وصل نشد.به اینترنت وصل می شه ولی به لایو فیلد میشه.وپیغام میده که کنسول شما نمیتونه به لایو وصل بشه.ارور 8015190E رو میده تمام مراحلو انجام دادم ولی وصل نمیشه بازم.قابل ذکر ایکس باکس من اورجیناله وبازی های کپی خور رو اجرا نمیکنه.ممنون میشم اگر کمکم کنید با سپاس.

Aref Moltafet

کاربر سایت
Aug 23, 2015
1
نام
عارف
سلام من چند روز پیش داشتم GTA V تو ایکس باکس جی تگ بازی رو هاردم بود بازی می کردم یهو وسطش ارور داد (مرحله اولی که ترور و مایکل دنبال یارو میکنن تا از در خارج میشم) هر بار هم تکرار کردم همین آشو همین کاسه کسی فکردی داره؟ :(:(

ehsannikar

کاربر سایت
May 13, 2015
5
سلام دوستان.من یک Xbox360 برا سال 2006 دارم درایو دستگاه هیتاچی 59 هستش و من lt3 براش پیدا نکردم و lt2 روش زدم.آیا راهی داره که بتونم بازیای lt3 را روش اجرا کنم ؟ چون فک کنم کلا lt3 برا درایو من نیومده که بزنم روش. یه جاییم شنیدم که این دستگاههای که هیتاچی هستن lt3 نیاز نداره و با همون lt2 میتونم بازی های هم lt2 lt3 رو اجرا کنم. ممنون میشم کسی که اطلاع داره راهنماییم کنه. سوال بعدیم هم اینه که آیا الان که lt2 رو دستگاهم نصبه من با flash usb داشبوردم رو آپدیت کنم کپی خور دیستگاهم میپره یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر