سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان من xbox آرکید خودمو با برد جسپر دادم که جی تگ کنن طرف همون لحظه مادربردشو نگاه کرد گفت باید RGH بشه اما اپدیت داشبورد رو یادم رفت بهش بگم و اونم نگاه نکرد. حالا من یه مقدار نگران شدم چون داشبوردم 16747 بود ممکنه یه وقت امکان RGH وجود نداشته باشه؟ تا چه ورژنی کلا میشه این کارو کرد (روی همه داشبوردها میشه)؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام دوستان
وقتی بازی های جدید مثل fifa 15 و gta v و call of duty:advanced warfare رو داخل دستگاه میزارم ارورمیده و میگه:unrecognized disk و unreadable disk
چکار کنم؟

یا دیسک خوب رایت نشده یا لنز درایو مشکل پیدا کرده . اگر با بازیهای دیگه مشکل نداره احتمالا دیسک خوب رایت نشده .

mohamadreza1

کاربر سایت
Dec 9, 2012
29
بازی های دیگرو میاره
یعنی مشکل از رایت بازیهاست؟ آخه مگه میشه همشون خراب رایت شده باشن؟
مشکل از دستگاه نیست؟(داشبورد دستگاه: 2.0.14719.0)(قدیمیه)

آخرین ویرایش:

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
دوستان سلام کنسول من جاسبر فت هستش یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی بازی تو کنسول نیست چه افقی چه عمودی بذارم کنسول رو حداقل 20 بار باید اجکت کنم تا درایو باز بشه وقتی هم دیسک توشه 4 پنج بار ،راهی هست برا حل مسکل؟؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان سلام کنسول من جاسبر فت هستش یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی بازی تو کنسول نیست چه افقی چه عمودی بذارم کنسول رو حداقل 20 بار باید اجکت کنم تا درایو باز بشه وقتی هم دیسک توشه 4 پنج بار ،راهی هست برا حل مسکل؟؟

تنها راهش اینه که دستگاه باز بشه و یک قطعه کوچک هست که باید عوض بشه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چه قطعه ای؟ خودم چندین بار کنسول رو باز کردم ببینم میشه خودم تعویضش کنم؟
معمولا این مشکلی که شما شرح دادی بر می گرده به یک "کش" داخل رام که به مرور زمان شل میشه و خاصیت انعطاف پذیریش را از دست می ده از طرفی هم می توانه با خشک شدن روغن بین جرخ دنده ها باشه

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
معمولا این مشکلی که شما شرح دادی بر می گرده به یک "کش" داخل رام که به مرور زمان شل میشه و خاصیت انعطاف پذیریش را از دست می ده از طرفی هم می توانه با خشک شدن روغن بین جرخ دنده ها باشه

داداش دمتگرم کش حالتشو از دست داده بود انداختمش تو اب جوش مثل اولش شد چرخدنده ها رم روغن زدم مشکل حل شد

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
كنسول رو چند وقته داريد؟ ممكنه مشكل از لنز دستگاه باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام.خیلی وقته دارمش ولی لنزو تازه عوض کردم.همون دوبازی دیگه رو رفتم یه جای دیگه خریدم همون جایی که اون بازی اولیه رو خریدممثل آب خوردن کار کرد.بعد رفتم پیش فروشنده گفت بخاطر اینه که سی دیای من برنر مکسن سنگین ترن. راست میگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر