سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mohamadreza1

کاربر سایت
Dec 9, 2012
29
سلام دوستان
من فایل آپدیت ایکس باکس از فلش رو دانلود کردم ولی وقتی فلش رو به دستگاه میزنم و کانفیگ میکنم وقتی میخوام فایل رو رو فلش بریزم میگه فلش پره چکار کنم

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان
من فایل آپدیت ایکس باکس از فلش رو دانلود کردم ولی وقتی فلش رو به دستگاه میزنم و کانفیگ میکنم وقتی میخوام فایل رو رو فلش بریزم میگه فلش پره چکار کنم

بايد با برنامه اي به نام horizon انتقال بدي

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
من این ساعت و تاریخ ایکسباکسمو چیکار کنم؟
هرچقد درستش میکنم درست نمیشه
وقتی هم لایو میرم موقّتاً درست میشه و دوباره خراب میشه
تو بعضی بازی ها مثل بایوشاک مشکل ایجاد میشه

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
سلام بچه ها. من یکی از دوستام برا ایکس باکسش یه مشکلی پیش اومده. مثل اینکه 3 چراغه شده. ولی میگه روشن میشه اما دوباره بعد از چند دقیقه خاموش میشه. ایکس باکسشو برده هیزخونه (همون توپخونه :d ) یکی بهش گفته که بندازش دور، یکی هم گفته شاید از آداپتورش باشه. میخواستم ببین الان باید چه کار کنه. راستی ایکس باکسش هم از این قدیمیاست! سفیده. هارد هم نداره روش!
من این ساعت و تاریخ ایکسباکسمو چیکار کنم؟
هرچقد درستش میکنم درست نمیشه
منم دقیقن همین مشکل را دارم! ممنون میشم جواب بدین.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
بچه ها من یه Xbox 360 Slim دارم سالم بود و خیلی کم کار کرده بعد آپدیت داشبورد که دیروز آنلاین انجام دادم به مشکل خورده
لطفا راهنماییم کنید اما قبلش یه سری موارد رو توضیح بدم

1- کنسول LT3 بوده و اون آپدیت رو که Firmware درایو هارو دست کاری میکنه رد کرده بود چند وقت پیش GTA V رو تمام کردم باهاش
2- تمام بازی هام Burner Max ـه خودم DL میکنم خودم Write میکنم و 100% ـه مطمئن هستم
3- کنسول بن نشده
4- کنسول NTSC-UC ـه و بازی ها رو هم با Region ـه NTSC-UC دانلود میکنم
5- تا قبل از Update ـه دیروز کنسول تمام بازی هام رو اجرا میکرد

دیروز کنسول رو به اینترنت متصل کردم و به ورژن 2.0.16767.0 آپدیت شده بعدش کنسول قاطی کرده یک سری بازی ها رو اجرا میکنه یه سری رو نه
بیشتر فکر میکنم تو اجرای XGD3 مشکل داره البته Assassin's Crees Brotherhood رو هم اجرا نکرده و Gears of War 3 که XGD3 هم هست رو
اجرا کرد اما تو بازی تکسچر ها لود نشد و هنگ کرد
Error هایی که میده گاهی Unrecognized Disc میده و گاهی Unsupported Disc
وقتی که Unrecognized Disc میده میگه دیسک رو تمیز کن
من قبلا بازیام و رو Verbatim میزدم اما الان رو یه دیسک دیگه زدم اما تا قبل این Update مشکلی نداشتم
لطفا راهنمایی کنید

wowitit

کاربر سایت
Sep 26, 2014
25
سلام من یه xbox 360 slim دارم
وقتی وصل میکنم به تلویزییون با کابل ای وی فقط صدا میاد و با کابل اچ دی ام ای بالا می ولی بعد 10 دیقه قطع میشه و هیچی نشون نمیده صدا هم نداره :((=((:(

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
بچه ها من یه Xbox 360 Slim دارم سالم بود و خیلی کم کار کرده بعد آپدیت داشبورد که دیروز آنلاین انجام دادم به مشکل خورده
لطفا راهنماییم کنید اما قبلش یه سری موارد رو توضیح بدم

1- کنسول LT3 بوده و اون آپدیت رو که Firmware درایو هارو دست کاری میکنه رد کرده بود چند وقت پیش GTA V رو تمام کردم باهاش
2- تمام بازی هام Burner Max ـه خودم DL میکنم خودم Write میکنم و 100% ـه مطمئن هستم
3- کنسول بن نشده
4- کنسول NTSC-UC ـه و بازی ها رو هم با Region ـه NTSC-UC دانلود میکنم
5- تا قبل از Update ـه دیروز کنسول تمام بازی هام رو اجرا میکرد

دیروز کنسول رو به اینترنت متصل کردم و به ورژن 2.0.16767.0 آپدیت شده بعدش کنسول قاطی کرده یک سری بازی ها رو اجرا میکنه یه سری رو نه
بیشتر فکر میکنم تو اجرای XGD3 مشکل داره البته Assassin's Crees Brotherhood رو هم اجرا نکرده و Gears of War 3 که XGD3 هم هست رو
اجرا کرد اما تو بازی تکسچر ها لود نشد و هنگ کرد
Error هایی که میده گاهی Unrecognized Disc میده و گاهی Unsupported Disc
وقتی که Unrecognized Disc میده میگه دیسک رو تمیز کن
من قبلا بازیام و رو Verbatim میزدم اما الان رو یه دیسک دیگه زدم اما تا قبل این Update مشکلی نداشتم
لطفا راهنمایی کنید

دستگاه رو باز کردم لنزش رو با دستمال عینک تمیز کردم

---GTA V که کلا Unrecognized میداد حالا اجرا شد البته نصبیه
---DMC Devil May Cry که از اول اجرا میشد که بازم اجرا شد بدون نصب
---Assassin's Creed Rev که کلا Unrecognized میداد حالا اجرا میشه میره تو بازی اما یه کم بعد دوباره Unrecognized میده بدون نصب
---Gears of War 3 هم از اول اجرا میشد میره تو بازی اما تکسچر ها لود نمیشه بعد کنسول کلا هنگ میکنه هنوزم همینطوره این هم بدون نصب
---راجع به Assassin's Creed Brotherhood و Modern Warfare 2 هم دیسک ها ناقصند و باید پچ کنم برای LT3 برای همین Unsupported Disc میده

کلا انگار مشکل لنز یا دیسک هاست 4 تا سوال

1- لنز دو تا پیچ ریز داره برای تنظیم ممکنه با اونا حل شه
2- من DVD Rom ام Lite-on DG-16D4S 9504 ـه آیا میتونم با لنز Lite-on DG-16D2S 74850C عوض کنم
3- ممکن مشکل از LT3 باشه دوباره Flash لازم داشته باشه
4- از Update میتونه باشه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دستگاه رو باز کردم لنزش رو با دستمال عینک تمیز کردم

---GTA V که کلا Unrecognized میداد حالا اجرا شد البته نصبیه
---DMC Devil May Cry که از اول اجرا میشد که بازم اجرا شد بدون نصب
---Assassin's Creed Rev که کلا Unrecognized میداد حالا اجرا میشه میره تو بازی اما یه کم بعد دوباره Unrecognized میده بدون نصب
---Gears of War 3 هم از اول اجرا میشد میره تو بازی اما تکسچر ها لود نمیشه بعد کنسول کلا هنگ میکنه هنوزم همینطوره این هم بدون نصب
---راجع به Assassin's Creed Brotherhood و Modern Warfare 2 هم دیسک ها ناقصند و باید پچ کنم برای LT3 برای همین Unsupported Disc میده

کلا انگار مشکل لنز یا دیسک هاست 4 تا سوال

1- لنز دو تا پیچ ریز داره برای تنظیم ممکنه با اونا حل شه
2- من DVD Rom ام Lite-on DG-16D4S 9504 ـه آیا میتونم با لنز Lite-on DG-16D2S 74850C عوض کنم
3- ممکن مشکل از LT3 باشه دوباره Flash لازم داشته باشه
4- از Update میتونه باشه
1. من دقیق نمی دونم ، اما یکی از پیچ ها قدرت لنز را بالا میبره و عمرش کوتاه می کنه یعنی مقداری فاصله لنز تا دیسک را کمتر می کنه.
2.نمی توانید عوض کنید . چون مدل لنز ها باهم فرق می کنه و معمولا در چنین مواردی اصلا لنز تکون نمی خوره اگر قرار بدین ا گر هم تکون بخوره دیسک را یا نمی خوانه یا به سختی می خوانه. ( تا جایی که من اطلاع دارم و یکی از دوستانم امتحان کرده - البته با مدل لنز متفاوتی)
3.معمولا ربطی به LT3 نداره اما ممکن بخاطر آپدیت مشکلی براش پیش اومده باشه . این مشکل مربوط به ضعیف شدن لنز دستگاه است ( معمولا با تعویض با یک لنز نو مشکل حل میشه)
4.ارتباطی به آپدیت هم نداره.( این آپدیت را همه استفاده میکنند و مشکلی براشون پیش نیامده)

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
1. من دقیق نمی دونم ، اما یکی از پیچ ها قدرت لنز را بالا میبره و عمرش کوتاه می کنه یعنی مقداری فاصله لنز تا دیسک را کمتر می کنه.
2.نمی توانید عوض کنید . چون مدل لنز ها باهم فرق می کنه و معمولا در چنین مواردی اصلا لنز تکون نمی خوره اگر قرار بدین ا گر هم تکون بخوره دیسک را یا نمی خوانه یا به سختی می خوانه. ( تا جایی که من اطلاع دارم و یکی از دوستانم امتحان کرده - البته با مدل لنز متفاوتی)
3.معمولا ربطی به LT3 نداره اما ممکن بخاطر آپدیت مشکلی براش پیش اومده باشه . این مشکل مربوط به ضعیف شدن لنز دستگاه است ( معمولا با تعویض با یک لنز نو مشکل حل میشه)
4.ارتباطی به آپدیت هم نداره.( این آپدیت را همه استفاده میکنند و مشکلی براشون پیش نیامده)

الانم من حدود 20 تا از بازی های قدیمیم رو تست کردم خیلی روان اجرا میشه
بازی های XGD3 م مشکل داره البته رو ورباتیم نیستن
بعدم کلا کنسول 60 -70 ساعت بیشتر کار نکرده یعنی میتونه لنز باشه ؟
لنزش پیدا میشه ؟
من احساس میکنم از Disc هاست اما نمیتونم کاملا بگم چون این دیسک ها قبلا کار میکرد و فقط مشکل XGD3 ـه
راستی بهترین رایتر برا XGD3 ها چیه و چه مدل ورباتیمی بهترینه ؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
الانم من حدود 20 تا از بازی های قدیمیم رو تست کردم خیلی روان اجرا میشه
بازی های XGD3 م مشکل داره البته رو ورباتیم نیستن
بعدم کلا کنسول 60 -70 ساعت بیشتر کار نکرده یعنی میتونه لنز باشه ؟
لنزش پیدا میشه ؟
من احساس میکنم از Disc هاست اما نمیتونم کاملا بگم چون این دیسک ها قبلا کار میکرد و فقط مشکل XGD3 ـه
راستی بهترین رایتر برا XGD3 ها چیه و چه مدل ورباتیمی بهترینه ؟

برای اینکه مطمین بشی از بازیهایی که میگی مشکل داره با برنامه ایمیج برن ایمیج بگیر اگه ایمیج رو کامل گرفت از دستگاه هست وگرنه از دیسکه . من سه چهار تا بازی خیلی قدیمی دارم امروز اومدم اجرا کنم دیدم رو کنسول اجرا نمیشه با ایمیج برن زدم تا پنجاه درصد نرسیده خطا میداد فهمیدم مشکل از دیسکه در صورتی که بقیه بازیها تا صد در صد میره . حالا دارم از نت دانلود میکنم.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
برای اینکه مطمین بشی از بازیهایی که میگی مشکل داره با برنامه ایمیج برن ایمیج بگیر اگه ایمیج رو کامل گرفت از دستگاه هست وگرنه از دیسکه . من سه چهار تا بازی خیلی قدیمی دارم امروز اومدم اجرا کنم دیدم رو کنسول اجرا نمیشه با ایمیج برن زدم تا پنجاه درصد نرسیده خطا میداد فهمیدم مشکل از دیسکه در صورتی که بقیه بازیها تا صد در صد میره . حالا دارم از نت دانلود میکنم.

Gears of War 3 ارور داد موقع image گیری Assassin's Creed Rev نداد!!!!!
Gears وسط بازی فریز میکنه Assassin's ام اول بازی
GTA 4 ام یه بار ارور Clean Disc داد دیگه بازی کردم نداد image هم ok بود
بیشتر از 20 تا Game هم تست کردم همه ok بودن
واقعا موندم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
Gears of War 3 ارور داد موقع image گیری Assassin's Creed Rev نداد!!!!!
Gears وسط بازی فریز میکنه Assassin's ام اول بازی
GTA 4 ام یه بار ارور Clean Disc داد دیگه بازی کردم نداد image هم ok بود
بیشتر از 20 تا Game هم تست کردم همه ok بودن
واقعا موندم

شما اصلا نباید به مدت زمان کارکرد دستگاه نگاه کنید . ببین خیلی وقت ها ممکن اصلا موتور لنز رام شما ضعیف شده باشه. یا دلیل دیگه ای که مربوط به خوده رام میشه.خیلی از دستگاه هایی نو خریداری شده دقیقا بعد از همین میزان زمان که شما بازی کردی این اتفاق براشون می افته. نمونه اش خودم هستم که بعد از 50 ساعت بازی کردن با دیسک های برنرمکس و ورباتیم لنزم این اتفاق براش افتاد تمام بازی هایی که روی ورباتیم و تی گیت اصل بود کار می کرد اما بازی های که روی Aone و یا دیسک های درجه سه زده شده بود مشکل داشت برام.مشکل من با تعویض لنز حل شد الان همین دیسک های درجه 3 را هم را حت روی دستگاه نصب می کنه. به نظر من دستگاه را به یک تعمییر کار وارد نشان بدید چون ممکن یک بخشی از dvd rom دستگاه مشکل داشته باشه و صرفا فقط خوده لنز نباشه.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
شما اصلا نباید به مدت زمان کارکرد دستگاه نگاه کنید . ببین خیلی وقت ها ممکن اصلا موتور لنز رام شما ضعیف شده باشه. یا دلیل دیگه ای که مربوط به خوده رام میشه.خیلی از دستگاه هایی نو خریداری شده دقیقا بعد از همین میزان زمان که شما بازی کردی این اتفاق براشون می افته. نمونه اش خودم هستم که بعد از 50 ساعت بازی کردن با دیسک های برنرمکس و ورباتیم لنزم این اتفاق براش افتاد تمام بازی هایی که روی ورباتیم و تی گیت اصل بود کار می کرد اما بازی های که روی Aone و یا دیسک های درجه سه زده شده بود مشکل داشت برام.مشکل من با تعویض لنز حل شد الان همین دیسک های درجه 3 را هم را حت روی دستگاه نصب می کنه. به نظر من دستگاه را به یک تعمییر کار وارد نشان بدید چون ممکن یک بخشی از dvd rom دستگاه مشکل داشته باشه و صرفا فقط خوده لنز نباشه.

اول اینکه ممنون بابت جواب
من الان مشکلی با نصب ندارم
A1 اینام جنس ندارن از 10-20 تا DVD اکثرشون سوخته
شما تعمیر کار خوب میشناسی؟
هزینه تعویض لنز چقدر شد؟
لنز تو Amazon زیاده و Ebay فابریک و غیر فابریک ندیدم برند نداره جای لنز اصلی رو میگیره؟

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
بچه ها خواهش میکنم، کسی نمیتونه تو این مورد راهنمایی کنه؟
سلام بچه ها. من یکی از دوستام برا ایکس باکسش یه مشکلی پیش اومده. مثل اینکه 3 چراغه شده. ولی میگه روشن میشه اما دوباره بعد از چند دقیقه خاموش میشه. ایکس باکسشو برده هیزخونه (همون توپخونه :d ) یکی بهش گفته که بندازش دور، یکی هم گفته شاید از آداپتورش باشه. میخواستم ببین الان باید چه کار کنه. راستی ایکس باکسش هم از این قدیمیاست! سفیده. هارد هم نداره روش!

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
بچه ها خواهش میکنم، کسی نمیتونه تو این مورد راهنمایی کنه؟

به نظر من یه سر کنسول رو ببر پیش آقای قربانی که با آیدی maysam تو همین فروم هست . من یه الیت دارم چهارسال پیش سه چراغ شد همه میگفتن بنداز دور اگر هم درست بشه دو ماه کار نمیکنه . دادم آقا میثم برام درستش کرد هنوز مثل بنز کار میکنه . سرعت فن رو هم برام زیاد کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر