سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اقا من بعد مدت طولانی دستگاه رو روشن کردم . بعد از 20 دقیقه دور فن میره بالا و دمای GPU میشه نزدیک 90 . ولی cpu رو 55 هست . بعدش پشت دستگا رو چراغ قوه زدم دیدم . متوجه شدم فن بالایی کار نمیکنه . الان این فن روخودم میتونم عوض کنم ؟ خیلی کار سختیه ؟ 2 تا فن باهم هستن یا جدان ؟ دستگاه هم arcade jasper هست.

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
سلام دوستان کنسول من از امروز صبح که چند ساعت بازی کردم مشکلی نداشت ولی از عصری وقتی نیم ساعت یا کمتر یا بیشتر بازی میکنم این ارور میده و از بازی میاد بیرون مشکل چیه دستگاه خراب شده ؟

x1n0ygtmv7wa9v6a8jpt.jpg

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان کنسول من از امروز صبح که چند ساعت بازی کردم مشکلی نداشت ولی از عصری وقتی نیم ساعت یا کمتر یا بیشتر بازی میکنم این ارور میده و از بازی میاد بیرون مشکل چیه دستگاه خراب شده ؟

x1n0ygtmv7wa9v6a8jpt.jpg

احتمالا لنز هست با چندين بازي تست بكن ببين اگه اونا رو خوند كه هيچي ولي اگه هيچي نميخونه لنز هست برا من هم اتقاق افتاد رفتم. دادم كنج تو پايتخت و ازم ١٥٠ هزار تومن گرفت تعويض كرد خيلي هم راضي هستم جاي هايي كه نميدوني نده يك موقع ميگيرت يك اشغالي برات سرهمبندي ميكنن
مثل من شانس بياري يك سي دي برنر مكس مفت تو دستگاهت جا بمونه LOL

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
احتمالا لنز هست با چندين بازي تست بكن ببين اگه اونا رو خوند كه هيچي ولي اگه هيچي نميخونه لنز هست برا من هم اتقاق افتاد رفتم. دادم كنج تو پايتخت و ازم ١٥٠ هزار تومن گرفت تعويض كرد خيلي هم راضي هستم جاي هايي كه نميدوني نده يك موقع ميگيرت يك اشغالي برات سرهمبندي ميكنن
مثل من شانس بياري يك سي دي برنر مكس مفت تو دستگاهت جا بمونه LOL

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

ممنون اره با چندتا بازی تست کردم یه کم که بازی میکردم همین جوری میشد ارور میداد .

henryps3

کاربر سایت
Jul 15, 2014
44
سلام ببخشيد يه ايكس باكس يكي از دوستان داره آركيده ميگه محل اتصال سوكت به دي وي دي رام سوختگي داره وبايد دي وي دي عوض بشه تا درست بشه به نظرتون قابل تعمير هست من بخرمش هزينه تعويض دي وي دي چقدره ممنون

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

farshadvl

کاربر سایت
Jul 14, 2014
4
سلام
من ایکسباکس 360 دارم که نمیدونم فت هست یا اسلیم . همه بازی ها روش اجرا نمیشن به زبان ساده کپی خور نیست. باید چیکار کنم که کپی خور بشه و هر بازی که گذاشتم روش اعم از lt2 , lt3 اجرا بشه
ممنون میشم راهنماییم کنید.

black_rose

کاربر سایت
Sep 10, 2007
87
سلام همگی
دوستان من چن وقت پیش دستگاهمو بردم دادم یکی کپیخورکنه
وقتی برگشتم خونه دیدم دکمه وایرلس چک برای مچ کردن دسته جدید با دستگاه نیست...اون شخص هم میگه دستش نیست دکمه روی قاب رومیگم
حالا از کجا میتونم این دکمه روپیدا کنم؟
مدل: الایت(فت)

mjavad_kr

کاربر سایت
Aug 3, 2012
8
آموزش آپدیت آفلاین (FIFA 14 XBOX (Title Update & Squad Update
دوستان من هرچی میگردم هیچ آموزشی درمورد طریقه آپدیت آفلاین squad &Title Update فیفا 14 تو سایت نمیبینم و واقعا جای تاسف داره برای سایت معتبری مثل بازی سنتر که این آموزشهای کوچولو رو نداشته باشه
من قبلا انجام دادم این آپدیتو اما الان یادم رفته ریزه کاری هاشو....اگه از دوستان عزیزم کسی آموزش کاملش رو داره لطفا کمکم کنه و جدا جای این آموزش تو سایت خالیه.....

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
با سلام و خسته نباشید
من یک دستگاه xbox 360 super slim 250gb دارم که وقتی روشن می کنم بعد از چند ثانیه چراغش قرمز میشه.روی تلویزیون هم هیچ تصویری نمیاد.در ضمن چراغ آداپتور همون سبز هست و تغییر نمی کنه و با آداپتور دیگه هم تست کردم ولی باز هم چراغ دستگاه قرمز میشه.هاردشم درآوردم ولی فایده ای نداشت.ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از چی هست.

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
آموزش آپدیت آفلاین (FIFA 14 XBOX (Title Update & Squad Update
دوستان من هرچی میگردم هیچ آموزشی درمورد طریقه آپدیت آفلاین squad &Title Update فیفا 14 تو سایت نمیبینم و واقعا جای تاسف داره برای سایت معتبری مثل بازی سنتر که این آموزشهای کوچولو رو نداشته باشه
من قبلا انجام دادم این آپدیتو اما الان یادم رفته ریزه کاری هاشو....اگه از دوستان عزیزم کسی آموزش کاملش رو داره لطفا کمکم کنه و جدا جای این آموزش تو سایت خالیه.....

اسکاد آپدیت و تایتل آپدیت رو دانلود میکنید بعد یه فلش رو با کنسول فرمت میکنید برنامه هوریزون رو روی رایانه نصب میکنید و اجراش میکنید بعد فلش رو وصل میکنید و اسکاد و تایتل رو از طریق هوریزون داخل اون میریزید بعد فلش رو به کنسول وصل میکنید و اسکاد و تایتل رو داخل جایی میریزید که سیو فیفاتون هست تمام

Sent from my LT22i using Tapatalk

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
دوستان من یه اسلیم خریدم..روز اول عالی همه بازی ها رو راحت اجرا میکرد اما فرداش روشن کردم هیچ بازی رو نمیخونه
unrecognized disk مینویسه..مگه میشه همچین چیزی آخه؟؟ چی کار کنم؟؟ لنزش یه روزه ضعیف میشه آخه؟؟

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوستان من یه اسلیم خریدم..روز اول عالی همه بازی ها رو راحت اجرا میکرد اما فرداش روشن کردم هیچ بازی رو نمیخونه
unrecognized disk مینویسه..مگه میشه همچین چیزی آخه؟؟ چی کار کنم؟؟ لنزش یه روزه ضعیف میشه آخه؟؟

سی دی های که میزاری تازه خریدی ؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
با سلام و خسته نباشید
من یک دستگاه xbox 360 super slim 250gb دارم که وقتی روشن می کنم بعد از چند ثانیه چراغش قرمز میشه.روی تلویزیون هم هیچ تصویری نمیاد.در ضمن چراغ آداپتور همون سبز هست و تغییر نمی کنه و با آداپتور دیگه هم تست کردم ولی باز هم چراغ دستگاه قرمز میشه.هاردشم درآوردم ولی فایده ای نداشت.ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل از چی هست.
همه ی سیم هارد ازش بکش بیرون الا سیم برق روشن کن دسته ات رو هم روشن نکن میاد بالا این مال زمانیه که برق درست به دستگاه نمیرسه درست نشد با یه پریز دیگه یا تبدیل دیگه استفاده کن درست می شه

نه تازه نیست..دست ۲ خریدم ولی همشون رو دیروز عالی اجرا میکرد

نگاه سی دیابت همشون کثیفن نو بخر

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر