سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام چطوری میتونم یه بازی رو که دانلود کردم بدون استفاده از دیسک داخل کنسول جیتگ شده بریزم؟(در ضمن بازی به صورت چند پارته)

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام. من یه لپ تاب دارم که درگاه hdmi خودش داه ؟ حالا میخوام ایکس باکسو بش وصل کنم اگه میشه راهنمایی کامل کنید اخه تازه کارم.

- - -ویرایش - - -

سلام. من یه لپ تاب دارم که درگاه hdmi خودش داه ؟ حالا میخوام ایکس باکس رو بش وصل کنم اگه میشه راهنمایی کامل کنید

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سلام. من یه لپ تاب دارم که درگاه hdmi خودش داه ؟ حالا میخوام ایکس باکسو بش وصل کنم اگه میشه راهنمایی کامل کنید اخه تازه کارم.

- - -ویرایش - - -

سلام. من یه لپ تاب دارم که درگاه hdmi خودش داه ؟ حالا میخوام ایکس باکس رو بش وصل کنم اگه میشه راهنمایی کامل کنید

داداش فکر نکنم بشه چون اون hdmi خروجی است نه ورودی

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا
تبدیل یا چیز خاصی نیست بشه ازش استفاده کرد؟
میتونید از کارت کپچر اکسترنال استفاده کنید.ارزوناش که 30 40 هست av داره ولی 80 تومنیاش از این کمپوننت ها داره و میتونی کیفیت hd بازی کنی

- - -ویرایش - - -

سلام
من الان بازی gears of war 3 رو از دوستم گرفتم ولی lt2 هست و کنسول من lt 3 هست
چجوری بدون اینکه بخوام رویه سی دی دیگه رایتش کنم اجرا کنمش؟یه جا خوندم title update با فلش منتقل کنی میشه ولی نشد:(

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
میتونید از کارت کپچر اکسترنال استفاده کنید.ارزوناش که 30 40 هست av داره ولی 80 تومنیاش از این کمپوننت ها داره و میتونی کیفیت hd بازی کنی

- - -ویرایش - - -

سلام
من الان بازی gears of war 3 رو از دوستم گرفتم ولی lt2 هست و کنسول من lt 3 هست
چجوری بدون اینکه بخوام رویه سی دی دیگه رایتش کنم اجرا کنمش؟یه جا خوندم title update با فلش منتقل کنی میشه ولی نشد:(

باید حتما دوباره رایت شه...راهی نداره!

دوستانی ک هارد مایکروسافت دارند این مدلای 250 gb ها ک جدا برای فروش هست رو اگه بخریم،اینا رو میشه ب کامپیوتر وصل کرد و بازیها و سیوهارو منتقل کرد؟؟؟

Last edited by a moderator:

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا
باید حتما دوباره رایت شه...راهی نداره!

دوستانی ک هارد مایکروسافت دارند این مدلای 250 gb ها ک جدا برای فروش هست رو اگه بخریم،اینا رو میشه ب کامپیوتر وصل کرد و بازیها و سیوهارو منتقل کرد؟؟؟

فک نکنم بشه ولی میتونی بریزی تو فلش و از طریق هوریزون منتقلش کنی به pc

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا کمک کنید من وقتی میخوام با یکی از دوستام چت کنم مینویسه cant connect to xbox live party

ماله اینترنت و پورت های بسته است. چند ساعت دیگه و روز بعد امتحان کن معمولا مشکل برطرف میشه. البته اگر پورت را باز کنند. برای من خیلی پیش میاد این مورد.

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
لطفا یکی به این مشکل جواب بده
هرچی بازی رایت میکنم با اینکه 100% رایت میشه و وریفای هم میشه وقتی درون ایکس باکس قرار میدم اجرا نمیشه(صفحه سیاه) وقتی هم میرم برای نصب تا یه درصدی میره(40-50...) بعد پیام میده دیسکتون کثیفه یا خط داره نمیتونم بخونمش! دیسک نو.نو...
این مشکل رو با بازی های تازه رایت دارم، با بازی های قبلی دیسک به راحتی ران و اجرا میشه
لطفا کمک کنید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر