سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
چقد سوت و کوره اینجا
جواب سوال قبلیم رو کسی نداد مجبور شدم رفتم از مغازه دار پرسیدم
حداقل جواب نمیدید یه فحش اینجا بدید که ما بفهمیم اینجا هم اومدید
من 3 ماه دارم می‌پرسم علت فریز شدن دستگاهم چیه
تا حالا کسی‌ جواب درستو حسابی‌ نداده
:|

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
دوستان چطور میشه سیو یک بازی رو از یک پروفایل به پرو فایل دیگه انتقال داد

کمک گلدم داره تموم میشه

الان سیو رو عوض کردم ولی هر چی میکنم روی xboxam نمیره وقتی از روی فلش میخوام روی هارد بریزم

چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

1370

کاربر سایت
Mar 1, 2011
51
نام
سامان
دوستان دستگاه من بعضی بازیها رو میخونه بعضی ها رو نمیخونه.واسه بعضی بازیها هیچ مشکلی نداره یعنی همیشه راحا اجرا میکنه ولی با بعضی ها رو نمیتونه دیسک هم مطمئنم که سالمه
بعضی ها رو 3 4 بار باید دی وی دی رام رو باز و بسته کنم تا بخونه
الانم وسط یک بازی گیر کرد و اون صدای خوندن دیسک قطع شد
مشکل از چیه دقیقا؟ :( تروخدا کمک کنید

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
با سلام

من یک xbox 360 arcade jasper دارم که چند وقت پیش dvd بازی نمیخوند و open tray میزد تا بازش کردم و لنز دستگاهو جابجا کردم و درست شد و امروز باز همین مشکل open tray پیش امد که دیگه با جابجا کردن لنز مشکلم حل نشد و همش open tray میده که فکر کنم درایو dvd مرخص شده باشه

حالا چند تا سوال دارم

1- ایا با توجه با مشخصات برد xbox درایو من liteon هست ؟

2- قیمت درایو dvd من در بازار چقدر هست؟

3- ایا خودم میتونم بخرم و عوضش کنم منظورم اینه که فقط کابل sata و برقشو وصل کنم کافیه یا کار دیگه ای هم باید کرد ؟

4- بعضی جاها خوندم که میشه فقط لنزو عوض کرد ایا این درسته و اگر هست قیمت لنزش چند هست ؟

با نشکر

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام. یه سوال دارم.

من یه دستگاه ایکس باکس دارم از سال 2007 تا حالا مشکلی براش پیش نیومده. ولی جدیدا در درایو بعضی وقتا باز نمیشه و بعضی از بازی هامو نمیخونه. یه تعمییر کار دستگاهمو دید گفت درایوت عمرشو کرده.
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه درایوم بنکیو هست... میشه درایو و عوض کنم. ؟ اگه میشه عوض کرد باید حتما بنکیو بندازم یا هر مارکی میشه انداخت؟ ( مثلا لایت ان یا سامسونگ...)
ممنونم اگه کامل راهنمایی کنید.... قیمتشم بگید حدودا.... الیته اگه میشه تعویض کرد.

mesteralee

کاربر سایت
Apr 11, 2012
2
نام
علي
سلام دوستان..من یه xbox slim دارم . چند روزی هست دستگاه همون اولش هنگ میکنه و بعضی مواقع فقط چراغ قرمز وسط روشن میشه..چراغ های دورش روشن نمیشه که بگم مثلا 1 و 3...فقط چراغ وسط قرمز میشه...وقتی هنگ میکنه تصویر یکم رده رده میشه و رنگاش قاط میزنه..آپدیت هم کردم...ولی باز نکردم..دوستان کسی می تونه راهنمایی بکنه؟ ممنون

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
دوستان منم مشکل open tray داشتم و سوالم کردم کسی جوابمو نداد و بالخره دیروز درایوو عوض کردم

البته در درایوم سفید بود و الان نقره ای شده و فکر نکنم نو باشه ولی درایوم بدون مشکل کار میکنه و لنزشم بسیار خوب شده و یه سری بازی داشتم که تش خط افتاده بود و تو درایو قبنیم نمیخوند و الان داره میخونش

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
سلام دوستان گلم...من یه کنسول آرکید..جاسپر دارم..از لایو بن شده...حالا میخوام لایو بازی کنم بهم گفتن بیا بردش رو عوض کنیم برات...هزینش برام مهم نیست...اما میخوام ببینم با عوض کردنش اگه مشکلی برای دستگاه پیش میاد یا مشکلی سوختگی چیزی؟؟ بهم بگید تا انجام ندم...اگه هم که نه تا عوضش کنم.
ممنون میشم جواب بدید

Knightflamez

کاربر سایت
May 8, 2014
18
سلام دوستان گلم...من یه کنسول آرکید..جاسپر دارم..از لایو بن شده...حالا میخوام لایو بازی کنم بهم گفتن بیا بردش رو عوض کنیم برات...هزینش برام مهم نیست...اما میخوام ببینم با عوض کردنش اگه مشکلی برای دستگاه پیش میاد یا مشکلی سوختگی چیزی؟؟ بهم بگید تا انجام ندم...اگه هم که نه تا عوضش کنم.
ممنون میشم جواب بدید

من دستگاهم بن شد بردش رو عوض کردم بعد از 5 روز دوباره بن شدم

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
یه مشکلی پیش اومده اینکه به محض اینکه درایو داخل میره یه صدای اا اا میاد و از هر 10 بار یه بار بازی رو لو میکنه و بعضی از بازیها رو هم اصلا لود نمیکنه و فقط میزنه Open Tray یا Un Disc مشکل از چ میتونه باشه آیا ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر