قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
910
نام
amin
دیروز یه psp street آک خریدم که آخرین psp تولیدی سونی هست سال 2011 وارد بازار شد پیشرفتا زیادی داشته

psp با یه رم 8 گیگ گارانتی دار همره هک کنسول و ریختن 5 بازی و یه محافظ صفحه نمایش با یه کیف پنبه ای و یک کیف مجهز ضد ضربه 3 بعدی اصل با یه هدفون کلا روی هم 329 هزار شد

که واقعا مفته و عالی وقتی psp fat تازه اومده بود خریدم چند وقت بعدش فروختم الان بعد از این همه مدت برای بازیا قشنگش رفتم psp خریدم

مبارکتون باشه منم از psp خوشم میاد و یه دونه دارم ولی دارم عاشق PS4 میشم :x:xولی دسته 360 رو هم دوست دارم .

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
psp

مبارکتون باشه منم از psp خوشم میاد و یه دونه دارم ولی دارم عاشق PS4 میشم :x:xولی دسته 360 رو هم دوست دارم .

مرسی منم خوشم میاد که بعد این همه مدت باز رفتم آک گرفتم ps4 شاهکاره اما خب کنسول خونگی با دستی فرق داره کنسول دستی همه جا میتونی ببری

همین psp سخت افزار کمی قویتر از ps2 داره بازی ها عالی روش هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دمت گرم

خیلی حال دادی باهم رفتیم خریدم واقعا مفت بود

همش دارم بازی میکنم خیلی عالیه

بازیا قشنگو متنوعی داره

کیفش چه باحاله هم مقاومه هم 3 بعدی برای من پرنس پرشیاه

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دمت گرم

خیلی حال دادی باهم رفتیم خریدم واقعا مفت بود

همش دارم بازی میکنم خیلی عالیه

بازیا قشنگو متنوعی داره

کیفش چه باحاله هم مقاومه هم 3 بعدی برای من پرنس پرشیاه

فدات داداش

جا بد نمیبرمت طرفو میشناسم قیمتاش خوبه

آدم مطمعنیه

آره بابا بازیا توپ خیلی داره psp تازه psp قیمت مفتی هم داره یعنی حتی از پلی 2 آک هم ارزونتره

آره از کیفش خوشم اومد

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
سلام من یک psp 2004 slim کپی خور دائم دارم در حد نو هست و یک رم 4 گیگ اصل ژاپن هم داره به همراه جعبه خودش و اداپتور و یه 30 تایی هم بازی به نظر شما چند قیمت بزارم روش؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
دوستان امکانش هست قیمت استریت رو اعلام کنین.

استریت آکبند تو بازار که اکثرا ریفر داخلی هستن
دست دوم استریت تمیز در حد آک هم حدود 150 میشه خرید , یکی از دوستا خودم در حدشو خرید 120 هزار با مموری کارت و چنتا دیسک بازی و کیف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر