قیمت انواع PSP در فروشگاه های مختلف ( قیمت روز psp )

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
کپیخور دایم نو دیگه پیدا نمیشه.
اینجوریام نیست اگه مواظب باشی مشکلی پیش نمیاد در ضمن راحت و بدون کامیوتر میشه مپی خورش کرد فقط به شرط اینکه باتری بالای 89 باشه

momkhbpsp

کاربر سایت
Mar 30, 2007
231
نام
مرتضی
سلام
مرکز کامپیوتر شهرک غرب psp go رو آورده
من که اول دیدم کف کردم گفتم شاید چینی فیک باشه اما نبود
گفت همین یه دونه رو آوردم
قیمت کردم گفت 350
ولی واقعا کوچیکتر و با کلاس تر شده
راستی کسی میدونه کنج آورده یا نه؟
فکر کنم اون دیگه 400 بده !!!!!!

HOMY XBOX

کاربر سایت
Feb 14, 2007
217
سلام
psp go اونجوریا هم که فکر میکنید نیست به نظر من که خیلی چرته سونی واقعا بد کارکرده
مثل این mp4 های چینی میمونه
(من یه 1 ساعتی باهاش ور رفتم:biggrin1:)
قیمتشم 300 تومنه

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
دوستان میشه توضیح بدید جریان کپی خور دایم و موقت چیه؟؟؟؟و همینطور مثلا میگن psp 2004 این یعنی چی؟؟؟؟من یک psp 2000 دو سال پیش خریدم ولی نمیدونم دوهزارو چنده؟؟؟مثلا اگه الان کسی بخواد psp 3000 بخره مشکلش چیه؟؟؟؟2000 بهتره یا 3000؟؟؟چون من اوایل شنیده بودم با اینکه 3000ها کیفیت lcd بهتری دارن ولی مشکل سخت افزاری مربوط به lcd هم دارن.
ممنون میشم جواب بدید:blushing::blushing::blushing:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
دوستان میشه توضیح بدید جریان کپی خور دایم و موقت چیه؟؟؟؟
کپی خور موقت بعد از خاموش کردن{البته کامل خاموش کردن,نه استند بای}هکش میپره,ولی کپی خور دائم دیگه این مشکل رو نداره{مثل دستگاه شما}
و همینطور مثلا میگن psp 2004 این یعنی چی؟؟؟؟من یک psp 2000 دو سال پیش خریدم ولی نمیدونم دوهزارو چنده؟؟؟
عدد آخرش زیاد مهم نیست
مثلا اگه الان کسی بخواد psp 3000 بخره مشکلش چیه؟؟؟؟2000 بهتره یا 3000؟؟؟چون من اوایل شنیده بودم با اینکه 3000ها کیفیت lcd بهتری دارن ولی مشکل سخت افزاری مربوط به lcd هم دارن.
توی بعضی از بازیها یه نمه پیکسل هاش به هم میریزه{مثله وقتی که آهن ربا رو به تلویزیون نزدیک میکنی,با شدت کمتر}
که البته خیلی شایع نیست.....
2000 کپی خور دائم بهتره ولی بین کپی خور موقت ها 3000
همونطوری که گفتم,مشکل ال سی دی زیاد شایع نیست,فقط توی چند تا بازی دیده شده{تعدادش از انگشتهای دست هم کمتره}

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
سلام .ببخشید میخواستم بدونم کلا قیمتای انواع پی اس پی ها که الان تو بازاره چنده .یه توضیح کوچیک در مورد هک اینا بدید . مثل اینکه هک میپره ، سیو ها میره .... یه توضیح بدین ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر