Napoleon:Total War

uk_02.jpg

نسخه جدید توتال وار یعنی Napoleon: Total War در فوریه 2010 یعنی حدود 6 ماه دیگر منتشر می شود. این بازی که نسخه تکمیلی امپایر است دگرگونی های زیادی در امپایر خواهد داشت. البته هنوز جزئیات دقیق تری اعلام نشده فقط در این حد که چندین نبرد مشهور از جمله نبرد حماسی و معروف واترلو در بازی کاملا وجود دارد. کمپین 3 مرحله ای ویپه ناپلئون یونیت های جدید و مطابق با زمان به اضافه چندین جنگ تاریخی آن دوره و خیلی چیزهای دیگر. البته گفته می شود که نرم افزار مودینگ هم داخل این مجموعه خواهد بود.
اطلاعات بیشتر اینجا:
http://www.sega.co.uk/games/napoleon-total-war/?t=EnglishUK
لینک دانلود تریلر:
http://video.sega.co.uk/video_uploads/napoleon-tw-final-english-1280x720.mp4
اطلاعات کلی

• بازی از همون موتور امپــایر با نام Warscape استفاده می کنه.
  • بازی فقط برای PC میاد.
  • سیستم مورد نیاز مشابهِ سیستمِ موردِ نیازِ امپایرِ.
  • در حال حاضر بازی در وضعیت پیش از نسخهء آلفاست.
  • زمان انتشار پیش بینی شده: 26 فوریهء 2010
  • قیمت پیش بینی شده: بین £24.99 تا €32.49
  • نشر از طریق شرکت SEGA و Steam

امکانات

• کمپین ها: یک کمپین به همون شیوهء سنتیِ (مثل Grand Campaign های پیشین) در اروپا، به علاوهء سه کمپین داستانی که به صورت اپیزود اپیزود هستن. کمپین ایتالیا (1796-1797)، کمپین خاورِمیانه (1798 - 1801) و کمپینِ سلطه بر اروپا (1805 - 1812). که داستان های این کمپین ها از طریق میان پرده (دمو) های بین بازی روایت میشه. همچنین در این کمپین ها ماموریت های جانبی هم وجود داره.
  • کشور های قابل بازی: فرانسه (پروس و بریتانیا بقیهء کشورهای اروپایی هنوز به صورت رسمی تایید نشده اند)
  • هر ترن برابر 2 هفته است.
  • کمپین مپ به شدت از نظر مقیاس بزرگ شده و شهر های بسیاری رو در خودش جا داده.
  • 322 یونیت، با مدل ها و تکسچر های جدید و طراحی شده مخصوص تک تک یونیت ها.
  • محدودیت حداکثر 10 هزار نفر در هر جنگ.
  • قابلیت نمایش 64 چهرهء مختلف روی پایین ترین جزئیات گرافیکی.
  • قابلیت مرمت کشتی ها در حین جنگ.
  • تاثیر ژنرال ها بیشتر شده، خصوصاً از نظر روحیه خیلی تاثیر گذار هستن.
  • قابلیت انتخاب ژنرال هاتون از توی لیست، که هر ژنرال هم خصوصیات ویژهء خودش رو داره.
  • سیستم فرسایش و خستگی نیرو ها.
  • مودهای مولتی پلیرِ جدید که با بازی کاملاً هماهنگ هستند و یک ستِ کامل از قابلیت های آنلاین: اچیومنت های استیـــم، پاداش های گیم پلی، ادیتورِ یونیفرم و قابلیت ارتباط از طریق صدا.
  • نصبِ پک ناپلئون توی خود امپایر هم تاثیر میذاره، بدین صورت که یونیت ها و درخت های تکنولوژیِ جدیدی رو به امپایر اضافه می کنه و همچنین امپایر رو با انجیـن جدید هماهنگ می کنه.
  • تاثیرات فصلی توی بازی، از جمله آب و هوا که توی بازی تاثیر میذاره (بارون روی سلاح ها تاثیر میذاره و ...)

منبـــــــــــــــع

منبع خودم::biggrin1:فروم وزین توتال وار فارسی با تشکر از R-teen و cyrusempire

آخرین ویرایش:

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
من که به شدت منتظرم. Rome : Total War بازی بود که من رو به آرزوهام در سبک بازی های استراتژی یعنی لشکر کشی با چند صد یا چند هزار نفر. البته اولها و قبل از اینکه نسخه ی Empire رو بازی کنم فکر میکردم به اندازه ی Rome Barbarian , ... برام جذاب نباشه اما با دیدن این نسخه و دیدن اروپای اون زمان کلا نظرم عوض شد. واقعا که از یک بازی بیشتر دوستش دارم.
روم توتال وار بازی ای هست که دیگه مثلش رو خود ca هم نتونسته بسازه!هنوز تو جهان بازی کننده ها دارن روم رو آنلاین میزنن:love:
بازی ناپلئون هم بازی خوبی از آب در میاد چون هم یه کمپین به همون شیوه سنتی داره و هم سه کمپین داستانی که یکیش تو خاور میانه هست!:love: باید ببینیم ایران دوره قاجار هم توی اون کمپین پیدا هست یا نه!:D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
روم توتال وار بازی ای هست که دیگه مثلش رو خود ca هم نتونسته بسازه!هنوز تو جهان بازی کننده ها دارن روم رو آنلاین میزنن:love:
بازی ناپلئون هم بازی خوبی از آب در میاد چون هم یه کمپین به همون شیوه سنتی داره و هم سه کمپین داستانی که یکیش تو خاور میانه هست!:love: باید ببینیم ایران دوره قاجار هم توی اون کمپین پیدا هست یا نه!:D

اگه ایران هم باشه برای من ارزشی نداره. اشتباه نکنم دوره ی ناپلون همزمان با دوره فتحعلی شاه قاجار بود. ( البته اگه اشتباه نکنم) واسه همین بودن ایران هم برای من بی ارزش هست. من از سلسله های پادشاهی ایران این 2 سلسه رو بیشتر دوست داره.

قبل از اسلام : هخامنشیان مخصوصا داریوش دوم

بعد از اسلام : افشاریه که البته سلسله ی طولانی نداره.

آخرین ویرایش:

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
شنیدم این بازی دم عید میاد؟!(آخ که دم عید چندتا بازی باحال میاد!)
آره درست شنیدی اسفند ماه این بازی میاد :D
اگه ایران هم باشه برای من ارزشی نداره. اشتباه نکنم دوره ی ناپلون همزمان با دوره فتحعلی شاه قاجار بود. ( البته اگه اشتباه نکنم) واسه همین بودن ایران هم برای من بی ارزش هست. من از سلسله های پادشاهی ایران این 2 سلسه رو بیشتر دوست داره.

قبل از اسلام : هخامنشیان مخصوصا داریوش دوم

بعد از اسلام : افشاریه که البته سلسله ی طولانی نداره.
آره دوره فتح علی شاه هست
ولی خوب لذت داره که تمام عقده های تاریخیت رو توی کمپین ایران خالی کنی :D
یعنی با لشکر قجر ها بری مسکو رو بگیری :D:D:D
در ضمن من که عاشق ساسانیان هستم :love:
هنوز هم rome total war:barbarian invasion بازی میکنم و تا قسطنطنیه با ساسانیان پیش میرم :love:
خداییش بهترین expansion pack توتال وار تا الان همینه :x
ای یک هفته زود تر این تاپیکو میزدید من تاریخ بیست میشدم!:biggrin1: سر همین سوال گیر کرده بودم!:biggrin1:
من این تاپیک رو چند ماهی میشه زدم منتها تاپیک خوابیده بود! :D

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
ای خدا لعنتت کنه!:biggrin1:
چرا؟!:D:D:D
-------------------------------------
دوستان یه سری عکس از یونیت های بازی و یه سری اسکرین شات از بازی ناپلئون پیدا کردم منتها از یه سایت ترکی هست و روی عکس ها گرفتن آرم سایتشون رو water mark کردن:cursing::cursing:
هر چی هم گشتم بدون مارک پیدا نکردم البته مارک هاش زیاد مشهود نیست ولی نمیشه ازشون به عنوان والپیپر استفاده کرد :cursing:
حالا اگه میخواین براتون بذارم هر چی باشه با یونیت ها که آشنا میشیم مگه نه؟!:D

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بی صبرانه منتظر این عنوان هستم.من با empire خیلی حال کردم این هم عالی میشه.
اين بازي كه براي 360 هم مياد كه:love:
فکر نکنم مطمئنی.؟؟؟
کلا اینجور سبک ها با گیم پد کنسول سازگار نیست.CA واسه کنسول نده سنگین تره.

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
اين بازي كه براي 360 هم مياد كه:love:
بازی فقط برای PC میاد.
بد نیست پست اول رو میخوندی رضا جون!آخه ca کی از این غلطا کرده که این دومین بارش باشه؟!:D:D:D
دقیقا .total war معرکه بود.
دلم واسه این سبک خیلی تنگ شده .تاریخ دقیق عرضه کی هست؟
زمان انتشار پیش بینی شده: 26 فوریهء 2010:x
حالا میمیری با مارک بزاری؟:biggrin1:
فعلا یک رای موافق!:D(دوستان خواهشا یه کم مودبانه تر موافقتشون رو ابراز کنن!:D)

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
بد نیست پست اول رو میخوندی رضا جون!آخه ca کی از این غلطا کرده که این دومین بارش باشه؟!:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

اخ شرمنده نديدم حالا اين تاريخ به ماه و روز خودمون كي ميشه:biggrin1:

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
اخ شرمنده نديدم حالا اين تاريخ به ماه و روز خودمون كي ميشه:biggrin1:
الان خوابم میاد حال ندارم برم تقویم رو ببینم فردا بهت میگم!:D
در اسفند ماه بودنش که شکی نیست!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟