نمایش نتایج 1 تا 9 از 9 تا

گفتگو: نصب بازی GTA IV بر روی Windows 7

Hunter lord آفلاین است
    PSN ID: ps_dark_hunter

نام
    رامتین
    نوشته
    657
    iPadPS Vita

نصب بازی GTA IV بر روی Windows 7

در ابتدا باید بگم نصب این بازی بر روی windows 7 خیلی فرق داره با windows های دیگه . حالا مدیران اگه می خوان ببندن نمی خوان نبندن . این پست توی سایت دیگه بود ولی بستنش حالا من تمام اطلاعات ارزشمندم رو برای Bazi center قرار می دم . در این تاپیک نکته هایی وجود داره در نصب بازی که خودتون تعجب می کنید .

نکته : این آموزش رو حدود 2 ماه روش کار کردم تا به طور کامل بر روی 7 اجراش کردم جالب این است بدون نصب هرگونه PATH و Update . این آموزش 100 درصد است اگر باور ندارید امتحان کنید .

سیتم امتحانی ما:
    سیستم شماره 1 :
    windows 7 32 bit
    Gefore 8600
    Ram 2 gig
    نتیجه : بازی فریم فریم میشود و دمو ها می پرند .
    با نصب PATH و Updte graphic : معمولی ولی مشکل دار

سیتم شماره 2 :
    windows 7 64 bit
    Gefore 8600
    RAM 2 gig
    نتیجه : بازی روان تر و مکلات فریم کمتر مشاهده می شود و مشکلات دمو ها برطرف شد .
    با نصب PATH و update graphic : بازی روان و عالی اجرا شد .

سیستم پیشنهادی ما به شما :
    Nvidia 9600 or higher
    MDI Mother bord
    Ram 2 gig original or higher
    Windows 7 64 bit
    CPU Core 2 1.8 or highe
    نتیجه : سیستم شما بازی را به راحتی اجرا میکنه .

1. نحوه ی نصب و اجرا Installation بازی
    برای این کار بهتر است مد ویندوز را طبق عکس زیر بر روی حات XP SP3 قرار دهید :

2.در این مرحله RGSC به صورت کامل نصب می شود اگر مشکلی داشتید به زیر تاپیک در قسمت مشکلات بروید .

3.در مرحله بعد حتما طبق عکس انجام دهید تا Xlive و C++ برایتان به صورت کامل نصب شود . ( این مرحله مهم است . )

4. در این مرحله شما باید منتظر نصب کامل بازی شوید .

5.حالا کرک بازی را نصب کنید اگرکرک را ندارید یا کرک شما آخرین کرک ارایه شده نیست از زیر تاپیک استفاده کنید.

6.حالا مد بازی را بر روی حات زیر گداشته و بازی را اجرا کنید .

7. بر روی آیکون RGSC کلیک کنید . حتما RGSC در غیر این صورت بازی اجرا نمی گردد .

مشکلات اجرایی بازی :

در این مشکل که کاربران وسیتا و 7 بیشتر با آن روبرو میشوند راه حل ساده ای وجود دارد صفحه مشکی بالا می رود ولی داخل بازی نمی شود. من از بچه های این فروم و فروم های دیگر کمک خواستم همه جواب اشتباه می دادند مثل گرافیکت رو Up کن PATH رو نصب کن و ... . ولی راه حل ساده است .
    راه حل :
    بازی را به مد زیر ببرید و حتما بازی را از روی RGSC اجرا کنید اگر این عمل نکرد و ... حالت های مختلف را امتحان کنید.

-----------------------------------------

RGSC نصب نمی شود .
    راه حل :
    درایو های مادربورد و دیسک سخت شما نصب نیست شما باید آن ها را نصب کرده سپس سیستم را rebot کرده و مراحل نصب را اجرا کنید .

-----------------------------------------

راه حل :
    ویندوز شما با بازی GTA IV سازگار نیست شما باید بازی را از روی RGSC اجرا کرده و بازی را حتما بر روی مد زیر قرار دهید .

چه نرم افزار هایی با GTA IV مشکل دارند ؟
    1.Damon tools : این نرم افزار را به هیچ وجه نصب نکنید که باعث بهم ریختن بازی می شود .
    2. آبدیت گرافیک کارت : سعی کنید که قبل از نصب بازی گرافیک را آبدیت کنید .

لینک برنامه ها :
    1.RGSC
    http://media.rockstargames.com/IV/PC...SC_1_1_3_0.rar
    2. Nvidia update
    http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html
    3.Update for GTA IV
    http://www.rockstargames.com/support...tch/index.html
    4.GFWL Update
    http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/GFWLupdate
    5.Update for crack razor
    http://gf.wiretarget.com/gta_4.htm
    6.Razor crack
    http://h4m1d.persiangig.ir/Grand_The...-Razor1911.rar

تمامی این مطالب مربوط به Bazi center و رامتین .ط می باشد .
    استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع و در سایت های فارسی زبان ممنوع می باشد . ( تنها در وبلاگ ها با ذکر نام و منبع )

توجه : این مطلب در سایت دیگه بود ولی الان پوچ شد رفت هوا
    آخرین ویرایش به وسیله Hunter lord؛ 13-08-2009 در 02:49 PM

Lions Gate آفلاین است
    PSN ID: lionsg69

نام
    R
    نوشته
    1,341
    PCPlayStation 3iPhone/iPod TouchPlayStation 4
    دوست عزیز من این بازی رو روی windows 7 32bit به راحتی و بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا کردم . اصلا هم

فریز نداشتم دمو ها هم هیچ مشکلی نداشتن الان که این تاپیک رو با این همه آموزش دیدم یکم تعجب کردم

OBEY THE RULES

Johnny_23 آفلاین است

نام
    JÄVID
    نوشته
    566
    PCXBOX 360Android
    حالا اینا اصلا چه کاریه
    یه دوماه دندان تو جیگر بگذارید نسخه کامل ویندوز هفت که اومد نصبش کنید
    البته دوستان میگن تو نسخه آر سی مشکلی نداشت
    شکیبایی خدا 37 سال است!

HypocRisY آفلاین است
    Blow Your Trumpets Gabriel
    Gamertag: HypocR1sYy XFIRE ID: djmj Steam ID: 785785 Raptr ID: HypocRisYY

نام
    جواد
    نوشته
    5,271
    PCXBOX 360Android
    من GTA IV رو روی 3 تا Build تست کردم، همه بتا بودن. 7100، 7201 و 7300 روی همه بدون هیچ مشکلی اجرا شد.
    حالا اینا اصلا چه کاریه
    نسخه RTM ویندوز 7 همین الانم اومدم می تونی دانلود کنی.

Standing in the flames
    It’s a beautiful kind of pain
    Setting fire to yesterday
    Find the light, Find the light, Find the light

Hunter lord آفلاین است
    PSN ID: ps_dark_hunter

نام
    رامتین
    نوشته
    657
    iPadPS Vita
    نقل قول نوشته شده توسط Lions Gate مشاهده نوشته
    دوست عزیز من این بازی رو روی windows 7 32bit به راحتی و بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا کردم . اصلا هم

فریز نداشتم دمو ها هم هیچ مشکلی نداشتن الان که این تاپیک رو با این همه آموزش دیدم یکم تعجب کردم
    سلام پست رو یک بار دیگه بخون گفتم با نصب آبدیت کمی مشکل داره . هنوز نتونستم حلش کنم بازی تو هتگام چرخوندن دوربین و سوار ماشین بودن کمی گیر می زنه . مشخصات سیستم رو بگو .
    من که گفتم با گرافیک سری 9 و CPU بالا مشکلی نداشتم ولی سیستم امتحانی معمولی بالا می آورد .

نقل قول نوشته شده توسط Johnny_23 مشاهده نوشته
    حالا اینا اصلا چه کاریه
    تو نسخه اصلی هم ممکنه مشکلات بالا رو داشته باشه .
    بله نسخه RC راحت اجرا می کنه ولی توجه کنید که مثلا من برنامه Demon tools رو نصب کردم بازی بالا نیومد . چون Demon tools سیستم رو چک می کنه و ...

نقل قول نوشته شده توسط Creeping Deλth مشاهده نوشته
    من GTA IV رو روی 3 تا Build تست کردم، همه بتا بودن. 7100، 7201 و 7300 روی همه بدون هیچ مشکلی اجرا شد.

نسخه RTM ویندوز 7 همین الانم اومدم می تونی دانلود کنی.
    بله ولی سیستمتون رو دقیق بگید ببینم چی هست .
    من خودم رو گرافیک 8600 نتونستم درست اجرا کنم .
    ولی سری 9 خوب اجرا می کنه .
    در ضمن نحوه ی اجرا در 7 کمی بد شده که مشکلاتش رو حل کردم
    مثل تیک زدن و ...

در آخر توی سایت های دیگه بیشتر استقبال کردن
    من خودم بازی رو بدون نصب درایور گرافیک توی 64 bit اجرا کردم .
    این رو چند نفر از جمله خودم امتحان کردم که در بالا عرض کردم .
    در اکثر سایت های خارجی تاپیک مخصوص برای نصب GTA IV بر روی Seven وجود دارد .
    آخرین ویرایش به وسیله Hunter lord؛ 13-08-2009 در 02:55 PM

dns
    dns آفلاین است
    Banned

نوشته
    14

گرافیک

با تشکر از شما .. دوست عزیز با این ترفندها ممکنه بشه بازیها رو اجرا کرد ولی برای لذت بردن از بازیها نمیشه خودمونو گول بزنیم که با آپدیت کردن کارت گرافیک حتی با 30 فریم واقعا gta6 رو به حد و اندازه ی بازیش میبینیم . شما به جای اینکه دو ماه وقتتونو تلف کنید و فسفر بسوزونیدتا دنبال راه حل باشید میرفتید کار میکردید و یک هزینه ی درست مثل من میدادید و قطعاتتونو عوض میکردید تا معنی واقعی لذت بردن از بازی رو درک کنید . من قطعاتم مثل قطعات شما بود و حس میکردم رزولیشنو فریم خوبی دارم ولی به محض عوض کردن قطعات و جایگزین کردنش با sapphire 4870 1g toxic . cpu core2quad 9550 و T-Power I45 ساخت بايواستار واقعا لذت بازی کردنو فهمیدم و همه ی بازیهای قبلیمو که تموم کرده بودم دوباره از نوع نصب کردم . موتورهای گرافیکی engine . shadermodel . hd سرعت انتقال اطلاعات . ضریب سرعت فریم و سرعت gddr . سینک و خنک کننده ی مناسب . همه ی اینها تاثیر گذارترین بخشن در اجرای درست بازیها . تا یه قسمتش حق با شماست دوستانی که با این مشکل مواجهن باید کارت گرافیکشونو آپدیت کنن ولی سیستمهای امتحانیتون معذرت میخوام برای gta5 ساخته شده نه iv .

teznade آفلاین است
    XFIRE ID: teznade Steam ID: bsn678

نام
    محمد رضا
    نوشته
    886
    PC
    نقل قول نوشته شده توسط dns مشاهده نوشته
    با تشکر از شما .. دوست عزیز با این ترفندها ممکنه بشه بازیها رو اجرا کرد ولی برای لذت بردن از بازیها نمیشه خودمونو گول بزنیم که با آپدیت کردن کارت گرافیک حتی با 30 فریم واقعا gta6 رو به حد و اندازه ی بازیش میبینیم . شما به جای اینکه دو ماه وقتتونو تلف کنید و فسفر بسوزونیدتا دنبال راه حل باشید میرفتید کار میکردید و یک هزینه ی درست مثل من میدادید و قطعاتتونو عوض میکردید تا معنی واقعی لذت بردن از بازی رو درک کنید . من قطعاتم مثل قطعات شما بود و حس میکردم رزولیشنو فریم خوبی دارم ولی به محض عوض کردن قطعات و جایگزین کردنش با sapphire 4870 1g toxic . cpu core2quad 9550 و T-Power I45 ساخت بايواستار واقعا لذت بازی کردنو فهمیدم و همه ی بازیهای قبلیمو که تموم کرده بودم دوباره از نوع نصب کردم . موتورهای گرافیکی engine . shadermodel . hd سرعت انتقال اطلاعات . ضریب سرعت فریم و سرعت gddr . سینک و خنک کننده ی مناسب . همه ی اینها تاثیر گذارترین بخشن در اجرای درست بازیها . تا یه قسمتش حق با شماست دوستانی که با این مشکل مواجهن باید کارت گرافیکشونو آپدیت کنن ولی سیستمهای امتحانیتون معذرت میخوام برای gta5 ساخته شده نه iv .
    این گرافیک خوبه شک توی این نیست ولی الان نیازی به این گرافیک نیست من یادم جی تی ای رو 8600 gt با سی پی یو am2 5200 بدون هیچ مشکلی بازی کردم ولی وقتی گرافیکو عوض کردم 9600 سی پی یو e5200 گرفتم بازی بدتر اومد پایین نتیجه می گیرم بازی مشکل داره یه سرچ بزنی متوجه میشی عزیزم

hajibero آفلاین است

نوشته
    11

اجرای جی تی ای 6 روی سون

سلام.
    اقا من بازی جی تی ای iv رو روی سون نصب کردم بازی اجرا میشه اون چهار تا گزینه ( option ....) میاره که بازی رو استارت میکنم ولی صفحه سیاه میشه ،سمت راست ،پایین صفحه the cazin balik و start new game در همون قسمت (سمت راست ،پایین صفحه ) میاد دوباره (start new game ) میاد دوباره همین تکرار میشه بازی نمیاد بالا.
    ویندوزمم سونه . قبلا همین اجرا میشد.
    بچه ها دستتون درد نکنه .راهنماییم کنیید .همین سوالو تو چند تا سایت دیدم ولی کسی جواب نداده.

sa_sa آفلاین است
    F.A.M.I.L.Y

نام
    صابر
    نوشته
    3,229
    PCiPhone/iPod TouchAndroid
    من نمیدونم چه طوری این تاپیکارو میارین بالا ! واقعا برام عجیبه ماله ساله 2009 هست !!!!!
    GTA 5 هنوز نیومده چه برسه به 6 !
    مشکلات خود را با بازیتون اینجا مطرح کنید !

مشکلات در هر بازی (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی)