چگونه بازي باز شده ايد ؟

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
جوونی کجایی که یادت بخیر
حدود 18 سال پیش بود که یه دونه از این Atari دسته خلبانیا هدیه گرفتم اونم از یکی اقوام ,چون ماشین سنگین ترانزیت داشت تو یکی از سفراش برام اورده بود نمیدونم از کدوم کشور ولی اونموقع بهش می گفتیم خارج .اولین بازی هم که جلوی چشمام آپ شد رویه یک تلویزون 21" کمدی از جنس درخت که یه تصویر از دهن و دندون بود که چندتا کرم روش ورجه وورجه میکردند که باید با یه خمیر دندون بهشون شلیک می کردیو امتیاز میگرفتی:love:
بعد میکرو و بعد داستان سگا با اون قیمتش ,60000هزار تومن اون موقع:eek:هر فیلمش12000تومن
بعد خرید PS1وDreamcastوPS2وXboxو360وPs3و4تا PSPوLCD 22"samsung+LCD22"FHD LG +LCD27" FHD LG و دگر هیچ و در آینده سیستم صوتیه SONY DDW1600

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
ههیهیهیهیهیهیهیییییییییی
یادش بخیر حدود 1 سالم بود که به مامانم می گفتم به جای اینکه برام پوشک بخره بازی آتاری بخره :cheesygri
بعد تا دوران 10 سالگی با همین آتاری بودم در سن ده سالگی یه سگا خریدم که بعد از دوسال سگا سوخت و رفتم یه سگای دیگه گرفتم بعد از یه سال ps1 گرفتم گذشتو گذشت تا.....ps2 گرفتم بعد از ps2 ........ادامه در قسمت بعدی ببینید
.
.
.بعد از اون دیگه رفتیم تو کار xboxو و.....

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
من از 7-8 سالگی یا SEGA Genesis بازیبازی رو شروع کردم .... .
یادش بخیر .... . کمبت/لاک پشت های نینجا و ...... . عجب دورانی داشتیم جدا . یادمه 99 تا بازی رو حافظش بود .
هر چند ماه یبار هم با اصرار و خواهش زیاد بابام یه بازی برام میخرید ..... .

پ.ن : خودمونیما ! انگار اون موقع ها بیشتر از بازی کردن لذت میبردیم . البته من علت اینو بیشتر به خاطر اقتضای سن و عالم بچگی میدونم تا دنیای متفاوت بازیهای اون موقع و الان ..... .

.BahaRe.

کاربر سایت
Jul 17, 2009
53
نام
bahARe
من اولین باری که به بازی ای به غیر از اسباب بازی ها و عروسکا و ماشینا و ادم آهنیام رو اوردم 5 سالم بود.
بابام واسه تولدم یه سگا بهم داد.همون شب تا صبح نشستم سونیک بازی کردم...
با بازیهای سگا میحالیدیم تا اینکه روز به روز به سنمون افزوده شد!
چشم باز کردیم دیدیم 9سالمونه !
اون موقع بود که دیگه یه ps1 گرفتیم.
خلاصه یه مدتیم با اون زندگی کردیم.
14 سالمون که شد پدر واسه دخترش یه ps2 خرید.
یه مدتی هم با اون سر گرم بودیم
16سالمون که شد زدیم توکار 360
این بود داستان تبدیل یک نینی 5 ساله به یک گیمر!;)

lllidan

کاربر سایت
Jun 9, 2008
38
نام
فردان
تازه 5 سالم شده بود که واسم به عنوان کادوی تولد تاخیر خورده Atari بهم دادند که حسابی با اون بازی هواپیمایش با تلویزیون سونی چوبی حال کردم یه روز برق نوسان کرد(خدا بگم چیکارت کنه اداره برق) و
تلویزیون همراه با یخچال و آتاری عزیز رفتن تو کما!
یه 6 ماه بعد میکرو گرفتم که ماریو حسابی بهم حال داد! یه روز داداشم میخواست از بالای کمد بیاره پایین که میفته حسابی ریختش عوض میشه!
پسر خالم nintendo 64 داشت دیگه باهاش بازی نمیکرد یه مدت ازش قرض گرفتم و بازی های starcarft و zelda حسابی شارژم کردن!
چند ماه بعد سگا اومد که سونیکش واقعا حرف واسه گفتن داشت و یه 2 ساله دیگه ps1 و همچنان ps3,x360,psp.ps2,pc
این هم داستان ما!:cheesygri

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
3 سالم بود که بابام سگا خرید و منم فقط سونیک و شورش در شهر و تینی تون بازی میکردم تا اینکه خراب شد ... :((
5 سالم بود که یک روز بابام با یک کامپیوتر با گرافیک 16 ... و رم 128 و ... :sick:
وارد شد ... من هم خوشحال ... :laughing: با موس هم که نمیتونستم کار کنم و خلاصه افتضاح ... یک پسر خاله داشتم گیمر بود بابام که برام بازی میخرید برام نصب مبکرد منم مثل اسکولا بازی میکردم ... :biggrin1: البته در این امر پسر عموم هم شریک بود ...
اولین بازی هم که تموم کردم تو 6 سالگی Little Big Adventure 2 بود ... :love:
یادش بخیر ... :love:
بعد از اون چند بار سیستم ارتقا دادیم تا تو 9 سالگی یک PS2 خریدم و صفا ... :biggrin1:
بعد هم یک تو 11 سالگی یک PSP Fat که گمش کردم ... :-"
توی12 سالگی هم یک X360 ... :love:
توی 13 سالگی دوباره یک PSP Slim خریدم ... :-"
تا الآن که 14 سالمه ... :biggrin1:

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
می بینم که بیشتر دوستان بازی رو با آتاری شروع کردن ولی من یکم متفاوتم ،(مثل تفاوتم با بیشتر دخترا، فکر کنم تو ایران تنها گیمر دختر باشم:biggrin1:)
من 12 سال پیش وقتی فقط 4 سال داشتم هر روز صبح زود به مامانم می گفتم :مامان می خوام بریم دامپیوتر وبدین صورت بود که اولین بازی که کردم Prince Of Persia آه خداوندا وقتی به آن روزگاران می اندیشم اشک در چشمانم حلقه می زد . :cool: :((
خلاصه بعد از کامپیوتر رفتم سراغ میکرو و بازیهایی مثل مورتال کامبد و کونترا و لاکپشت های نینجا رو فقط در سن 6 مثل گیمر های حرفه ای بازی می کردم . بعد از اون هم رفتم سراغ آتاری داییم (نمودار پیشرفتم یکم بالا و پایینه:laughing:) خلاصه moon Walker رو استاد بودم تو آتاری!:cool:
بعدش هم PS 1بود: SIlent hill , resident evil 123, football
البته من در فوتبال همیشه یه استادم و خواهم ماند;)
در تمام این مدت کامپیوتر هم مثل سایه هیچ وقت ازم جدا نمیشد.
در حال حاضر من یه PS 2 دارم و سعی می کنم کامپیوتر رو هر سال ارتقا بدم
الان هم که یه گیمر کاملا حرفه ام یه نصحیتی به آماتورا دارم وقتی که به درجه ی من رسیدید هر گز مغرور نشوید :cool:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من اولین بار خونه پسر دائیم آتاری دیدم ولی خیلی جذبش نشدم...مادرم از بازی دکتر خوشش اومده بود(همونی که قرص هارو باید روی هم مینداختیم تا میکروب ها کشته بشن)
به تصمیم مادرم یک آتاری خریدیم و خانوادگی میشستیم دکتر و ماریو بازی میکردیم اولین نفر هم که بازی ماریو تموم کرد و از مرحله جنهم گذشت خواهر کوچیکم بود .......
کم کم عاشق اینجور بازی هاشدم بعد از آتاری اگر اشتباه نکنم ترمیناتور خریدم و بعد از آتاری کنسول جادویی, PS1 که اون موقع میگفتیم سونی 1 خریدم
من همرا با PS1 بود که با اینترنت و کامپیوتر آشنا شدم و بیشتر از قبل وارد دنیای بازی شدم
یادمه وقتی PS2 خریده بودم روزی 8 ساعت هم میشد بازی کنم هیچکسی نمیتوست منو از جلوی PS2 بلند کنه...یکی از بازی های مورد علاقم PSI_Ops بود حدود 5 بار تمومش کردم.....

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
یادش بخیر ما تو جنوب تهرن زندگی میکردیم یه پسر بود که توی حیاط خونش یه اتاری گذاشته بود با یه تلویزون سیاه سفید از هرکی که می اومد فکرنم 5 تومن یا 2 تومن میگرفت میذاشت بازی میکرد فکرکنم 20 ال پیش بود نمی دونم یا 18 سال من واسه بازی نمی رفتم چون دوستای هم بازی می رفتن اونجا من می رفتم نگاه میکردم اون موقعه ها بود که پدرم چندبار منو اونجا دید جلوی همه بچه ها من زد یادش بخیر بعد خلاصه تا خوده سگاه توی به قول امروزا گیم نت به قول اون روزا اتاری می رفتم تا اینکه با هزار گریه اعدا خلاصه بدبختی بابام یه دونه میکرو واسم خرید که اونم اسمش فکر کنم ترمینالتور بود یه دستگاه سفید با یه تفنگ با یه بازی دوتا دسته که همون روز ای اول خراب شد من توی خونه فقط نینجاشو بازی میکردم از این بازی خیلی خاطره دارم نیجا 1 و 2 و 3 خلاصه بعد از اون سگاه که اونم قسطی خریدم بعد یه نینتندو که درایو فلاپی خور داشت خریدم میرفتم توپ خونه با فلاپی خام هر فلاپی رو 200 تومن میگرفت پر میکرد مثلا کینگ کنگ 2 سه تا فلاپی می خواستش یع دونبازی سرخ پوست که حالت فکری داشت توی کنسول نینیندو اگه کسی اسمه این بازی رو میدونه بگه که با یه شوت گان بود بعد pS1 خریدم اونجا دیگه سنم رفته بود بالا ولی خوب بعدش دریم گرفتم زیاد با هاش حال نکردم سر کار تا خدمت بعد دانشگاه 2 سال الانم PC با 360 که در خدمت شماییم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر