راهنمایی در Silent Hill 3

ghodi

کاربر سایت
Nov 30, 2007
10
سلام
من از طریق یک پنجره وارد یک ساختمان شدم در طبقه سوم بعد از پیدا کردن چند وسیله تونستم در آسانسور رو باز کنم و با یک طناب برم به طبقه دوم
اونجا در یکی از اتاق ها یک وان خالی بود که بعد از باز کردن شیر آب ازش خون جاری شد و محیط تغییر کرد
حالا من تمام طبقات رو گشتم و غیر از یه تکه جگر که تو یخچال بود چیزی پیدا نکردم
خودم فکر میکنم باید برم به طبقه پنجم و یه نقاشی رو آتیش بزنم تا یه راهی پیدا بشه ولی هیچ وسیله ای برای این کار ندارم
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
به غیر از اون گوشت یک کبریت و یک اکسید هم باید پیدا کنی . کبریت رو نمی دونم الان کجا بود ولی اون اکسید بعد از مکانی که با وینسنت صحبت کردی وارد اتاق دیگه ای میشی توی اون اتاق روی میز هستش این سه تا رو مخلوط می کنی میریزی پای تابلو.
اگر نتونستی کبریت رو پیدا کنی بگو تا برم دقیق ببینم کجاست.
پاینده باشی.

sedaha

کاربر سایت
Jul 3, 2011
3
با عرض سلام خدمت شما:
می خواستم ببینم در حال حاظر شما سایتی رو می شناسید که بشه راهنمای کامل بازی silent hill3 رو دانلود کرد،یا اصلا اگه خودتون راهنمای بازی رو دارید روی سایت خودتون نمایش بدید.
خیلی متشکرم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با عرض سلام خدمت شما:
می خواستم ببینم در حال حاظر شما سایتی رو می شناسید که بشه راهنمای کامل بازی silent hill3 رو دانلود کرد،یا اصلا اگه خودتون راهنمای بازی رو دارید روی سایت خودتون نمایش بدید.
خیلی متشکرم.
هست، اما اگه استفاده کنی دیگه مزه ی بازی از بین میره، هرچی میخوای مطرح کن، مطمین باش جوابتو میگیری. اگه اصرار داری بگو بزارم.

sedaha

کاربر سایت
Jul 3, 2011
3
سلام،راستش شما درست میگی،این جوری مزه بازی از بین میره.
اما در حال حاظر تو بازی من توی یه مرکز خرید هستم که بوسیله یه نردبان به طبقه دوم آن رفته ام،از آنجا دو تا مایع سفید کننده برداشتم و از طبقه سومش که یک سگ سرخ شده روی میز ناهار خوری بود یه کلید.(البته یه یک ماهی میشه که این بازی رو ادامه ندادم(بدلیل امتحانات)واسه همین یادم رفته چی رو از کجا برداشتم نمی دونم درست نوشتم یا نه.)حالا نمی دونم مایع سفید کننده تو کجا بدرد می خوره؟
متشکرم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام،راستش شما درست میگی،این جوری مزه بازی از بین میره.
اما در حال حاظر تو بازی من توی یه مرکز خرید هستم که بوسیله یه نردبان به طبقه دوم آن رفته ام،از آنجا دو تا مایع سفید کننده برداشتم و از طبقه سومش که یک سگ سرخ شده روی میز ناهار خوری بود یه کلید.(البته یه یک ماهی میشه که این بازی رو ادامه ندادم(بدلیل امتحانات)واسه همین یادم رفته چی رو از کجا برداشتم نمی دونم درست نوشتم یا نه.)حالا نمی دونم مایع سفید کننده تو کجا بدرد می خوره؟
متشکرم.
اون دو مایع مربوط به Level های Normal و Hard میشه ( از لحاظ فکری بودن ) و در Level Easy چنین چیزی نداریم. ببینید، شما باید 3 تا مایع گیر بیارید و اون ها رو در سالنی که پر پشه هستش و نمیزاره رد بشی بریزی توی سطل و راهت رو ادامه بدی، بقیش هم دیگه خودت میفهمی.
مطمین نیستم درست راهنماییت کرده باشم، اگه اشتباه راهنمایی کردم، بگو که برم دوباره بازی کنم و بهت بگم.
موفق باشی عزیزم

• Like
Reactions: msbazicenter

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
من دو سال پیش این بازی رو شروع کردم ولی یه جا بدجور گیر کردم و دیگه نرفتم تا الآن که از بی بازی دوباره رفتم سرش.گیرم اینجاست کسی میدونه کجا رو میگم و جوابی هم واسه من داره؟
آقا من اونجایی که باید روی در تعدادی کارت رو به صورتی خاص قرار بدی گیرم.

آخرین ویرایش:

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
تقریباً آخرای بازی هستی. در اینجا به 5 کارت تاروت احتیاج داری. البته دفتر نقاشی روی تخت هم راهنمای چیدمان کارت‌هاست. با فرض اینکه همه کارت‌ها رو پیدا کردی؛
روی در 9 جای کارت دیده میشه. ترتیب چیدمان کارت‌ها توی درجه‌های مختلف سختی معمای بازی به شکل زیر هستش؛
در حالت آسان:
بالا - چپ : Fool
بالا - راست : Moon
وسط - وسط : Eye Of Night
پایین - چپ : Hanged Man
پایین - راست : High Priestess
در حالت معمولی:
بالا - چپ : Eye Of Night
وسط - چپ : High Priestess
وسط - راست : Fool
پایین - وسط : Hanged Man
در حالت سخت:
بالا - چپ : High Priestess
وسط - وسط : Fool
وسط - راست : Moon
پایین - وسط : Eye Of Night

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
سلام
تقریباً آخرای بازی هستی. در اینجا به 5 کارت تاروت احتیاج داری. البته دفتر نقاشی روی تخت هم راهنمای چیدمان کارت‌هاست. با فرض اینکه همه کارت‌ها رو پیدا کردی؛
روی در 9 جای کارت دیده میشه. ترتیب چیدمان کارت‌ها توی درجه‌های مختلف سختی معمای بازی به شکل زیر هستش؛
در حالت آسان:
بالا - چپ : Fool
وسط - وسط : Eye Of Night
پایین - راست : High Priestess
در حالت معمولی:
بالا - چپ : Eye Of Night
وسط - چپ : High Priestess
وسط - راست : Fool
پایین - وسط : Hanged Man
در حالت سخت:
بالا - چپ : High Priestess
وسط - وسط : Fool
وسط - راست : Moon
پایین - وسط : Eye Of Night

آقا اولا واسه ی کمکت ممنون.ولی بازم مزاحم شدم.
میشه بگی آیا واسه کشتن این غول آخره قلق خاصی رو باید بکار برد یا نه فقط باید بهش تیر بزنی تا جونش تمام بشه.
از بقیه بچه ها هم اگه کسی میدونه لطفا بگه.
شب خوش موفق باشید.>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر