مشكل در بازي Prototype

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
با سلام دوستان من يه مشكل توي بازي پروتوتايپ دارم
وقتي براي آولين بار سوار هليكوپتر ميشم و ميرم پيش اون سه تا هدف كه بايد نشونه بگيرمشون نميدونم بايد چيكارشون كنم ؟؟؟ هرچي نشونه ميگيرم و تير ميزنم هيچي نميشه !
اگه ميشه كمك كنيد ....

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خب من هم گیر کردم 5 دقیقه وقت که بزاری میتونی اون جا رو رد کنی فقط باید به اندازه ی کافی به اون 3 تا هدف نزدیک باشی بعدش بین اون 3 تا چند بار نشونت رو سوییچ کنی بعدش خودش مینویسه که باید نا بودش کنی اول نباید نابودش کنی...

بعدیش مزخرف تر هست باید طبق سنسور هلیکوپتر به منبع اب برسی .

SamuraiX

کاربر سایت
Jun 13, 2007
44
نام
پریوش
فک کنم این اون تیکه ای بود که باید میرفتی با نظامیا همکاری میکردیا ...

باید تو اون منطقه ها فرود بیای و افراد اینا رو ببریشون به مقصدشونو پیادشون کنی از این تیکه ها چن جا دیگم داره ...

sahand lord

کاربر سایت
Jun 14, 2010
2
مشكل در بازي

من در اون جايي گير كردم كه بايد نزديك تانكر هاي آب بشي و تانكر ها منفجر ميشه و يه موجوداتي از اون بيرون مياد و در بالا سمت راست صفحه يه درجه اي هست كه نوشته genetic meterial من نمي دونم بايد چه كار كنم لطفا اگه مي دو نيد راهنمايي كنيد ممنون .

حرفه ای

کاربر سایت
Aug 22, 2010
7
خب من هم گیر کردم 5 دقیقه وقت که بزاری میتونی اون جا رو رد کنی فقط باید به اندازه ی کافی به اون 3 تا هدف نزدیک باشی بعدش بین اون 3 تا چند بار نشونت رو سوییچ کنی بعدش خودش مینویسه که باید نا بودش کنی اول نباید نابودش کنی...

بعدیش مزخرف تر هست باید طبق سنسور هلیکوپتر به منبع اب برسی .
من اونجای گیر کردم که سنسور هلیکوپتر به منبع اب برسی
میرسم اما نمیدونم چیکار کنم

sweetgirl

کاربر سایت
Oct 13, 2010
2
prototype

سلام
من در مرحله ای از بازی هستم که موجوذی عجیب از زمین بیرون می آید و الکس باید از الیزابت در برابر آن دفاع کنذ من 4 بار آن غول را زدم ولی باز از زمین ظاهر می شود لطفا منو راهنمایی کنید که چه کنم؟

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
راهنمایی قدم به قدم : Prototype

سلام اینم هم راهنمایی کامل بازی Prototype حال کنید :d
نویسنده : مجتبی سیفی

حجم : 1.71 مگابایت
کپی برداری بدون درج نام نویسنده غیر مجاز می باشد!!!

دانلود راهنمایی به صورت PDF

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر