کمک در بازی سایلنت هیل 4

Ali333

کاربر سایت
Nov 30, 2006
26
سلام بچه ها
من سایلنت هیل 4 رو تازه شروع کردم
تقریبا همین اولاش گیر کردم (البته قبلا اولش رو رفته بودم)
جایی که دختر حالش بهم میخوره میره دستشویی ... بعد چند تا کفتار (سگ یا ...) هستن ... من هرکاری میکنم نمیتونم از این باتومی که دستم هست استفاده کنم و اینا رو بکشم ... بعد از چند تا حمله منو میکشن و ....!
کدوم دکمه هارو باید بزنم برای استفده از اسلحه؟!! یا شایدم بازی که نصب کردم ایراد داره!؟:eek: آخه یادم میاد قبلا که این قسمت رو رد کرده بود و اینا رو با باتوم میزدم؟؟؟!!:confused:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
علی جون
من که با Ps2 و با راحتی عملی که دستش داشت پدرم در امد تا بازی رو تموم کنم . تازه این اول بدبختی هست . چهار تا سگ که چیزی نیست .یه جک و جونورهای میزان دنبالت که یا ازپشت مانیتور در میری یا کیس رو از پنجره میندازی بیرون. { کشتن اونها با دسته هم مصیبت بود چه برسه به کیبورد}
من بازی رو تموم کردم البته خیلی وقت پیش ها . همون اویل که امده بود . اگه جای گیر کردی درخدمت ام.

Ali333

کاربر سایت
Nov 30, 2006
26
علی جون
من که با Ps2 و با راحتی عملی که دستش داشت پدرم در امد تا بازی رو تموم کنم . تازه این اول بدبختی هست . چهار تا سگ که چیزی نیست .یه جک و جونورهای میزان دنبالت که یا ازپشت مانیتور در میری یا کیس رو از پنجره میندازی بیرون. { کشتن اونها با دسته هم مصیبت بود چه برسه به کیبورد}
من بازی رو تموم کردم البته خیلی وقت پیش ها . همون اویل که امده بود . اگه جای گیر کردی درخدمت ام.
ممنون osos جان
من فعلا همین جا گیر کردم اگه محبت کنی بگی چطور باید رد شد ممنون میشم.
اصلا از این باتوم میشه استفاده کرد؟ اگه میشه چرا کار نمیکنه؟؟؟؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
منم خیلی وقت پیش اینو بازی کرده بودم فک کنم با کلیک راست موس میشد اسلحه رو آماده کرد بعد با کلیک چپ اونا رو بزنی.فک کنم اینجوری باشه:-"

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
برو به توالت . یه جسد هست . چک کن . به سکه بهت میده . برو جلوی ورودی متر سکه رو بنداز توش بعد ادامه ماجرا
چیز دیگه ای بود بگو
پیروزباشی

pejmanpvm

کاربر سایت
Aug 10, 2008
24
نام
محمد رضا
برو بچس اینم راهنمای کامل بازی سایلنت هیل 4 به صورت عکسه 4 تا صفحه شو می زارم

اگه کسی باقی شم خواست بگه بزارم

راهنمای کامل بازی سایلنت هیل 4

به صورت عکس