راهنمایی در still life 2

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
خوب رفیق خودت اگه داری دانلود کن بعد یه جا دیگه آپ کن ما استفاده کنیم دیگه.:blushing:
معذرت میخوام من کار خلاف قانون انجام نمیدم. (البته هیچ احمقی هم از خونه ی خودش دزدی نمیکنه! :D )
راستی میخواستم بگم که راهنما ها به صورت نوشتاری در سایت قرار دارند نه به صورت PDF که بشه اونها رو دانلود کرد.
تاپیک داره منحرف میشه!

در کل شما اگه جای خاصی موندی بگو ، کمکت میکنم. ولی بدون هنوز به قسمت سختش نرسیدی.

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
معذرت میخوام من کار خلاف قانون انجام نمیدم. (البته هیچ احمقی هم از خونه ی خودش دزدی نمیکنه! )
راستی میخواستم بگم که راهنما ها به صورت نوشتاری در سایت قرار دارند نه به صورت PDF که بشه اونها رو دانلود کرد.
تاپیک داره منحرف میشه!

در کل شما اگه جای خاصی موندی بگو ، کمکت میکنم. ولی بدون هنوز به قسمت سختش نرسیدی.

خلاف قانون!!!:(اگه خونه خودته باشه!!!:(
به صورت نوشتاری هم باشه میشه کپی کرد باز.!!!;)
نه بابا کجا داره منحرف میشه نیاز دارم بعدا به اینجا.:love:
فعلا که جایی گیر نیستم و میدونم هنوز سختها در راهه.:(

babak413

کاربر سایت
Oct 5, 2007
3
من بازی رو تمام کردم . آخرش حواستون باشه . فقط یک بار فرصت دارید زن خبرنگار رو نجات بدید . اگه اشتباه کنید و زن خبرنگار کشته بشه ، پایان بازی یه چیز دیگه نشونتون میده و حتی اگه بازی رو ذخیره کرده باشید دیگه فایده نداره . اگه این بلا سرتون اومد به من بگید تا بهتون بگم چکار باید بکنید

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
خلاف قانون!!!:(اگه خونه خودته باشه!!!:(
به صورت نوشتاری هم باشه میشه کپی کرد باز.!!!;)
نه بابا کجا داره منحرف میشه نیاز دارم بعدا به اینجا.:love:
فعلا که جایی گیر نیستم و میدونم هنوز سختها در راهه.:(
ببین عزیزم ، به این کار میگن سرقت ادبی ، با اینکه نمیشه درون سایت هیچ متنی رو Select کرد ولی بازم هزار تا شیوه برای دزدی مطلب هست.

اون مطلب خونه و... هم یک مثال بود ، چون خودم نویسده ی راهنما هستم.
من بازی رو تمام کردم . آخرش حواستون باشه . فقط یک بار فرصت دارید زن خبرنگار رو نجات بدید . اگه اشتباه کنید و زن خبرنگار کشته بشه ، پایان بازی یه چیز دیگه نشونتون میده و حتی اگه بازی رو ذخیره کرده باشید دیگه فایده نداره . اگه این بلا سرتون اومد به من بگید تا بهتون بگم چکار باید بکنید
آره یک راه حل هست. در کل بازی دو تا پایان داره ، من پیشنهاد میکنم هر دو تا پایانش رو تجربه کنید.

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
اقا من نرسیدم به آخر بازی اما میرسم ... شنیدم چند مدل تموم میشه حالا نمیدونم یکی این بالا اشاره کرد آیا راهی هست هر 2 مدل تموم شدن بازی رو دید ؟ اگه هست چطوری ؟

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
ولی نسخه اول به مراتب ترسناک تر و هیجان انگیز تر بود . دوستان قبول دارید
خب نسخه ی دوم محدودیت زمانی داشت ، شاید این مورد هیجان بازی رو کمی بیشتر کرده باشه ولی من داستان نسخه ی اول رو بیشتر دوست داشتم.
اقا من نرسیدم به آخر بازی اما میرسم ... شنیدم چند مدل تموم میشه حالا نمیدونم یکی این بالا اشاره کرد آیا راهی هست هر 2 مدل تموم شدن بازی رو دید ؟ اگه هست چطوری ؟
خب آره ، هم میتونید اول پایان بد رو تموم کنید ، بعد پایان خوب وهم بالعکس.
2 تا پایان هم بیشتر نداره! ولی نکته ی جالب بازی اینه که شما چندین روش برای حل معماها دارید.

Lider

کاربر سایت
Jul 10, 2009
2
سلام بابک جان:bye:
من زن خبرنگارو نجات دادم ولی میره پای کامپیوتر میگه باید یه بمب پیدا کنی الان باید چی کار کنم :confused:

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام من همون اولای بازی گیر کردم!بعد از اینکه قاتله خبرنگار رو زندانی میکنه واسه ی فرار همه کاری رو کردم الان چوبای روی پنجره رو شکستم اما الا نمیدونم چیکار کنم اگه میشه یکی کمک کنه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
سلام من همون اولای بازی گیر کردم!بعد از اینکه قاتله خبرنگار رو زندانی میکنه واسه ی فرار همه کاری رو کردم الان چوبای روی پنجره رو شکستم اما الا نمیدونم چیکار کنم اگه میشه یکی کمک کنه

پتو رو از تخت خواب بردار پرتش کن بیرون بپر پایین

mamal khande

کاربر سایت
Apr 26, 2009
3
سلام دادش خوبی
ببین من تو راهنمای انگلیسی که بود تصویر داشت
گفته بود که آدامس رو از روی اون جعبه که تویه بالکنه بردار
ولی خیلی جالبه من اصلا آدامسی نمی بینم فکر کنم یه جور باگه چون مثلا تصویری که تو راهنما نشون داره رویه دستگاه انکار یه رق فلزیه ولی برای من اصلا اونو نداره انگار دستگاه ناقسه
حالا باید چی کار کنم؟
بعدشم اینکه من گریسو آوردم که در الکترونیکی رو باز کنه ولی اصلا بازش نمی کنه هی می گه به من یکم وقت بده
تورو خدا کمکم کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر