راهنمایی در still life 2

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
برو تو زیر پله و تو کامپیوتر رو سرچ کن

دوست عزیز زیر پله همون جایی که تاریکه؟یه در هست که کیلیک میکنیم روش میگه نور کمه !منظورت از کامپیوتر چیه؟کامپیوتری ندارم که بیشتر توضیح میدی؟
ممنون:p

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
بهت گفتم که صندلیرو بچرخون به سمت اسمش کد روی در هست 129 تو باید تو باکس بقل دستت بزنی اینجوری
در جه راستی رو به منفی یک ببر
از اخر روی 50 ولت بزار
وسطی روی 20 ولت
بالای رو وری 5 ولت بزار
بعد دکمه رو بزن

عزیز دستت درد نکنه ولی 5 و 20 و 50 ولت هرکدوم از 5 درجه تقسیم شده اونارو رو چی بزارم.
بدبختی 3 بارم اشتباه میزنی یارو میمیره.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
دوست عزیز زیر پله همون جایی که تاریکه؟یه در هست که کیلیک میکنیم روش میگه نور کمه !منظورت از کامپیوتر چیه؟کامپیوتری ندارم که بیشتر توضیح میدی؟
ممنون:p

اره همونجا باید درو باز کنی روبروت یه مهتابی هست که باید روشن کنی باید یه گالن روغن بریزی بعد هم با کبریت روشن کنی کامپیوتر تو این در هست

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
عزیز دستت درد نکنه ولی 5 و 20 و 50 ولت هرکدوم از 5 درجه تقسیم شده اونارو رو چی بزارم.
بدبختی 3 بارم اشتباه میزنی یارو میمیره.

اره دیگه وقتی کد شما 129 هست درجه پایینی رو دو بار بچرخون دومی رو یک بار که رو 20 بره بالایی زو هم روی 10 درجه بچرخون

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
اره همونجا باید درو باز کنی روبروت یه مهتابی هست که باید روشن کنی باید یه گالن روغن بریزی بعد هم با کبریت روشن کنی کامپیوتر تو این در هست
ممنون دوست عزیز ولی همون موقع که پست قبلیو دادم خودم ردش کردم .:cheesygri
درسته این سبک بازیا لذتش به اینه که آدم خودش رد کنه جاهای سختو ولی الان من اونجام که یه گنج یاب از پشت ماشین پلیس بر میداریم .تمام بیرون خونرو گشتم یه چیزایم پیدا میکنه ولی تاثیری تو روند بازی نداره.اون شماره های گنج یاب چجوریه که فقط وقتی شماره 4 رو میزنی دستگاه کار میکنه؟:p
ممنون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
ممنون دوست عزیز ولی همون موقع که پست قبلیو دادم خودم ردش کردم .:cheesygri
درسته این سبک بازیا لذتش به اینه که آدم خودش رد کنه جاهای سختو ولی الان من اونجام که یه گنج یاب از پشت ماشین پلیس بر میداریم .تمام بیرون خونرو گشتم یه چیزایم پیدا میکنه ولی تاثیری تو روند بازی نداره.اون شماره های گنج یاب چجوریه که فقط وقتی شماره 4 رو میزنی دستگاه کار میکنه؟:p
ممنون

شمار رو روی 3 بزار و برو پشت خونهخ جایی که دو تا سطل زباله هست بعد اول یه سرچ میکنه بعد اونجا یه چیزیه میگه بعد عکس اچار میوفته باید بازم بری تو ITEM هات و بازم رد یاب بهش بدی

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
اره دیگه وقتی کد شما 129 هست درجه پایینی رو دو بار بچرخون دومی رو یک بار که رو 20 بره بالایی زو هم روی 10 درجه بچرخون
دوست من.من خنگم من خلم بازم نفهمیدم.ببین عزیز من از پایین آخری رو بزارم روی 2 درجه.وسطی رو بزارم روی 1 درجه آخری رو هم من همش رو امتحان کردم نشد.اون رو هم گزاشتم رو -1 والا نمیدونم چی کنم؟

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
دوباره سوال::p
همونجایی که پالوما با مکفرسون تو سلول هستن.از دریچه کولر پالوما خودشو میرسونه به راهرو .
تقریبا همه کارارو انجام دادم میله آهنیم پشت در گذاشتم با اسپری قرمزم دوربین مدار بسته هارو قرمز کردم اون بالام رفتم که شلیک میکنه زخمی میشم درمانم کردم خودمو.فقط باز کردن سلول مکفرسون میمونه.من کدشو نمیدونم مرحله های قبلم که کد گاو صندوق بود شانسی زدم.کد سلولو میخاد؟یا کار دیگه ای باید کرد؟
ممنون :cheesygri:love:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
دوباره سوال::p
همونجایی که پالوما با مکفرسون تو سلول هستن.از دریچه کولر پالوما خودشو میرسونه به راهرو .
تقریبا همه کارارو انجام دادم میله آهنیم پشت در گذاشتم با اسپری قرمزم دوربین مدار بسته هارو قرمز کردم اون بالام رفتم که شلیک میکنه زخمی میشم درمانم کردم خودمو.فقط باز کردن سلول مکفرسون میمونه.من کدشو نمیدونم مرحله های قبلم که کد گاو صندوق بود شانسی زدم.کد سلولو میخاد؟یا کار دیگه ای باید کرد؟
ممنون :cheesygri:love:

شما باید هر دو در رو باز کنی این برای خبرنگار ست 419295 و اینم برای مک فرسون 1215265

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
دوست من.من خنگم من خلم بازم نفهمیدم.ببین عزیز من از پایین آخری رو بزارم روی 2 درجه.وسطی رو بزارم روی 1 درجه آخری رو هم من همش رو امتحان کردم نشد.اون رو هم گزاشتم رو -1 والا نمیدونم چی کنم؟

بابا من یادم نیست دقیقا این وا مونده چه شکلی بود یه عکسی چیزی بزار تا بگم

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
سلام اقایون
من اول بازی تو اون اتاق که تلوزیون و تخت و... یه حصار لیزریم هست گیر کردم چجوریاست.
عجیب فکریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر