راهنمایی در بازی devil may cry 3

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
سلام.
من در مرحله ی بیستم گیر کردمو نمی توانم که vergil راشکست بدم.

نمیتونی شکستش بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek: :eek:

خوب چه کمکی از دستم بر میاد؟؟؟؟ این که دیگه راهنمایی نداره ، یکم سعی کنی میزنیش :cheesygri

• Like
Reactions: se.phi.roth

Amir_gamer2

کاربر سایت
Jun 2, 2011
2
مرحله 4

سلام من در مرحله 4 بازی devil may cry 3 گیر کردم.من تمام قسمت های مرحله 4 رو رد کردم ولی آخرش نمی دونم باید تو قلعه چه کار بکنم؟ اگه کسی این مرحله رو رد کرده خواهش می کنم کمکم کنه. الان 1 هفته است که تو این مرحله گیر کردم دیگه دارم دیونه می شم.

• Like

hooman619

کاربر سایت
Jun 16, 2012
1
19

man too marhale 19 gir kardam vaghti mirva ghool haro mikosham badesh ye jayi hast ke devil ha ro mikosham bad behem ye chizi shabihe almas mide ke esmesh samsara hast
badesh bayad chikar konam lotfan mano rahnamaiee konid mamnoon

آخرین ویرایش:
  • Like

tiny4

کاربر سایت
Jun 27, 2012
18
نام
mohammad
سلام من در مرحله 14دیول می کرای 3 گیر کردم بعد از مبارزه با ورجیل نشان میدهد دلقک وپدر دختره که ورجیل کشتش میاند ویه برج از زیر زمین در میاد که نورانی بعد من یک در هست که یک مجسمه رو به روش است مجسمه را میشکنم و وارد در میشوم ما را اونجای میاورد که یه غاره بعدش که وارد میشی این زن را میکشی یه گیتار بهت میداد باید چکار کنم#:-s

آخرین ویرایش:
  • Like

tiny4

کاربر سایت
Jun 27, 2012
18
نام
mohammad
سلام دوستان عزیز در مرحلهdevil may cry3-19 انجام که یه ایتم ازرون اون ساعت شنی بزرگ بر میداریم ومیروم داخل اینه میشویم و از انجا خارج میشویم میبردمون انجا که هیچ کاری نمی تونیم بکنیم نه شمشیر بزنیم نه کار دیگهی بکنیم و فقط یک راه وجود داره اونجا که تا میرم توش میارد بیرون روی پای اون مجسمه ویه راه دیگه هم اونجاست که میبردمون اونجا که زمین شطرنج است وقبلا اومدم مجسمه های که اونجا بودند از بین بردم لطفا بگید باید کار کنم

آخرین ویرایش:
  • Like

KJM

کاربر سایت
Apr 14, 2013
8
نام
محمدسعید
یه دره اگه درو باز کنی یه زره بری جلوتر اتومات یه مار گندرو میبینی اونو بکش .

b-)یه دره اگه درو باز کنی یه زره بری جلوتر اتومات یه مار گندرو میبینی اونو بکش .
DMC3%2005.jpg

• Like

battel dante

کاربر سایت
May 20, 2013
1
سلام من تو مرحله ی 19 گیر کردم تو یه اتاق که نمیشه هیچ جایی رفت و شیطان هایی که بهت حمله می کنن اما نمیشه زد
بیاد چی کار کنم کمک !!!!!!!!!!!!:-s

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
سلام من تو مرحله ی 19 گیر کردم تو یه اتاق که نمیشه هیچ جایی رفت و شیطان هایی که بهت حمله می کنن اما نمیشه زد
بیاد چی کار کنم کمک !!!!!!!!!!!!
:-s
دور تا دور اتاق یه سری آینه است
هر آینه ای که سبز رنگ شد بشکن تا شیاطین بمیرن ( باید سریع باشی چون آینه ها مدام عوض میشن )
بعدا جلو تر که رفتی یه آیتم پیدا میکنی که باید روی مجسمه ای که توی این اتاق هست قرار بدی تا پورتال نهایی باز بشه

آخرین ویرایش:

shervin289

کاربر سایت
Sep 30, 2016
3
نام
shervin behem begin
مرحله 4

سلام من در مرحله 4 بازی devil may cry 3 گیر کردم.من تمام قسمت های مرحله 4 رو رد کردم ولی آخرش نمی دونم باید تو قلعه چه کار بکنم؟ اگه کسی این مرحله رو رد کرده خواهش می کنم کمکم کنه. الان 1 هفته است که تو این مرحله گیر کردم دیگه دارم دیونه می شم.

خب کجاشی دقیقا بگو بهت بگم چیکا کنی
اون سه شاخه رو گرفتی؟؟؟

• Like

shervin289

کاربر سایت
Sep 30, 2016
3
نام
shervin behem begin
سلام.
من درمرحله ی بیستم گیر کردم ونمی توانم که vergil راشکست بدم .

ببین با حالت خود دانته
اونی ک باهاش رو درو دیوار بالا میره
با اون بازی کن
با اون زوج شمشیره بجنگ
موقعی ک میخواد بزنت جاخالی بده
سخته ولی خب
هیچ کاری واسه انسان سخت نی
من خودم بسختی بعد 1 ساعت ونیم شکستش دادم
تو میتونی

• Like

se.phi.roth