کمک در fifa 07

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
سلام من تو فیفا 07 تو manager mod با چلسی لیگ انگلیس رو تمام کردم و اول شدم اما منو به جام باشگاههای اروپا دعوت نکرد و من دوباره دارم تو همون لیگ انگلیس بازی میکنم اصلا من تا حالا هیچ وقت نتونستم با فیفا جام باشگاههای اروپا رو بازی کنم اگه میشه استادا بگن چه جوری میشه تو فیفا جام باشگاهای اروپا (campian leuga) بازی کرد؟

با تشکر:love:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام من تو فیفا 07 تو manager mod با چلسی لیگ انگلیس رو تمام کردم و اول شدم اما منو به جام باشگاههای اروپا دعوت نکرد و من دوباره دارم تو همون لیگ انگلیس بازی میکنم اصلا من تا حالا هیچ وقت نتونستم با فیفا جام باشگاههای اروپا رو بازی کنم اگه میشه استادا بگن چه جوری میشه تو فیفا جام باشگاهای اروپا (campian leuga) بازی کرد؟
شما ابتدا باید از جایی شروع کنی که مربی رو انتخاب کنی و یه تیم رو قهرمان کنی.....
بعد از قهرمانی تیمت با این مربی می تونی به جام باشگاهها بری

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
من 1 مربی برداشتم و تیم چلسی رو قهرمان کردم اما چند تا سوال ازم کرد که میخوای دوباره با چلسی بمونی یا نه منم زدم آره بعد دوباره اومد تو جام باشگاه های انگلیس حالا چیکار کنم؟

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام مهرداد جون برای اینکه بفهمی بازی برای چه جامی هست قبل از شروع بازی (اونجایی که نشون میده با کدوم تیم بازی داری) بالای اسم تیمت و تیم حریف تاریخ بازی رو میزنه. ولی اگر بازیت غیر از لیگ باشه اسم جام رو می نویسه . هر وقت که نوشت Ecc بدون که بازی برای جام قهرمانان هست.
موفق باشی
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر