کمک در مورد بازیBroken Sword - The Angel of Death

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام
من تو اون قسمتي كه وارد اپارتمانهايي كه كفپوش هاي اون همه شكسته ميشم يك جايي هست كه يك دستگاه برق وجود داره كه سيمهاي برق اون لخته و افتاده روي زمين و همه جا برق داره ....
حالا من چجور ميتونم اون دستگاه برق رو از كار بياندازم تا برق منو نگيره

هر كي كمك كنه ممنون ميشم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
من تو اون قسمتي كه وارد اپارتمانهايي كه كفپوش هاي اون همه شكسته ميشم يك جايي هست كه يك دستگاه برق وجود داره كه سيمهاي برق اون لخته و افتاده روي زمين و همه جا برق داره ....
حالا من چجور ميتونم اون دستگاه برق رو از كار بياندازم تا برق منو نگيره

هر كي كمك كنه ممنون ميشم
سلام
وقتی وارد اونجا میشی یه در است یه طناب روش است باید طناب رو برداری بعد در رو باز کنی
بعد بری داخل در رو ببندی سمت چپ یه چوب است که درو باهاش قفل میکنی این کار رو کردی
روی در کلید سمت راست موس رو میزنی روی gearwheel icon کلیک کرده درو میشکونه میفته زمین بعد anna میاد پیشه ما میریم طبقه پایین یه لوله روی زمین میبینی کنارش یه چیز مثل فیوز برق است یه دسته قرمز داره به زنه میگی اونو بکشه تا برق قطع بشه بعد میتونی از اونجا رد بشی
همین کار سختی نیست;)
بای

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام
ميشه بگي اون چوب كجاست تا من با اون درو قفل كنم ...من كه هر چي گشتم چوبي پيدا نكردم

از كمكت خيلي ممنون ميشم

آخرین ویرایش:

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
سلام
ميشه بگي اون چوب كجاست تا من با اون درو قفل كنم ...من كه هر چي گشتم چوبي پيدا نكردم

از كمكت خيلي ممنون ميشم

دوست عزیز وقتی در رو میبندی اون وسیله دقیقا کناره در هست که باید روش کلیک کنی و اونوقته که در قفل میشه.;)
احتیاج به دنبال گشتن چوب نیست.:)

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام
من تو قسمت هتل گير كردم ...چكاري بايد انجام بدم..

يك درب هست كه كه با كارت باز ميشه ... اون كارت رو چجوري بايد بدست بياورم.
از كمكت شما ممنون ميشم

dinyar

کاربر سایت
Oct 21, 2006
1
سلام
یکی جوابمنو بده....لطفآ
سلام عزیز برای این کار تو لیست منو رو new york hotel flayer راست کلیک می کنی و بعد برو تو دستشویی اونجا موبایاتو یوز کن و بعد phone و بعد رو nomber hotel کلیک کن که به هتلدار گوشی رو ور داره و اون آقایی که نشسته بود بلند می شه و بعد برو رو کتابش کلیک کن و بعد کارت رو بدست می یاری..
www.tapsait.com

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من نميدونم شما چطوري اينو بازي ميكنين
اين بازي اينتقدر رو كامپيوتر من كند بود كه فقط 2صفحه تونستم جلوبرم.
پر باگ و اشكالات اساسي.
مثله بالا رفتن از نوردبان كه هيچ Icon اي نداره و بايد شانسي ميفهميديد كه بايد روش كليك كنيد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر