هركي اين بازي رو داره بياد تو {Barrow Hill}

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام:cheesygri
اين بازي يك بازي Adventure كه بنظر من بازي جالبيه و در 2 سي دي اومده و بازي رو بايد با موس انجام داد:p
البته شايد بعضي ها از اين جور بازي ها خوششون نياد .:mad:
ولي يكبار امتحان كنيد بد نيست :love:

اين بازي چيزي تو مايه هاي SCRATCHES

اين تاپيك زدم كسي در مورد بازي سوال داشت بپرسه تا هم من به شما كمك كنم هم شما به من

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام دوست عزیز.
من این بازی رو دارم. خیلی هم پیشرفت کردم ولی حس میکنم حالا گیر کردم توش.
اگه بتونی کمکم کنی ممنون میشم.

ببین من 2 قطعه لوح سنگی پیدا کردم. که نمیدونم قطعه سومش کجاست. چون توی 2 جا از بازی این سنگها رو میتونم بزارم. یکی کنار سنگهای Barrow hill داخل یه قبر و یکی روی یه تخته سنگ بزرگ ولی هر دو قسمت یه قطعه سوم هم لازم دارن.
بعد اینکه 7 تا جا تخمه مرغی رو پیدا کردم و داخل هر کدوم ماده ای ریختم. مثلا روغن ، آب ، روغن ماهی ، آبمیوه ، مخلوط قارچهای جنگلی و ...
این هفت تا جا تخمه مرغی توی منوی بالای صفحه من اومده. هر کدوم رو روی یکی از سنگهای ایستادهء Barrow Hill میتونم بریزم ولی جای درستشون رو نمیدونم. یه بار یکیش رو درست ریختم که نورهایی از آسمون به سمت سنگ زده شد ولی بقیه رو اشتباه زدم و آتش گرفت.

حالا لطفا اگه کسی بلده من رو راهنمایی کنه توی این قسمت بازی.

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام Sayeh
من بر خلاف تو زیاد پیشرفتی نکردم

من فقط یکی لوح سنگی بدست اوردم و 5 تا جا تخم مرغی
اگه ممکنه بمن بگو اون لوح دوم و جا تخمه مرغی ها رو از کجا بدست اوردی

در ضمن چجوری میتونم از قارچها و توت فرنگی و فندقی که بدست اوردم توی اشپز خانه یک مخلوط درست کنم

اگه دوست داری جواب سوالهای منو بده تا بعد ببینیم باقی مراحل باید چطور ردش کنیم

از کمکت خیلی ممنون میشم

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام Sayeh
من بر خلاف تو زیاد پیشرفتی نکردم

من فقط یکی لوح سنگی بدست اوردم و 5 تا جا تخم مرغی
اگه ممکنه بمن بگو اون لوح دوم و جا تخمه مرغی ها رو از کجا بدست اوردی

در ضمن چجوری میتونم از قارچها و توت فرنگی و فندقی که بدست اوردم توی اشپز خانه یک مخلوط درست کنم

اگه دوست داری جواب سوالهای منو بده تا بعد ببینیم باقی مراحل باید چطور ردش کنیم

از کمکت خیلی ممنون میشم

خب خدا رو شکر. پس توی این سایت و با این همه عضو یک نفر هست که این بازی رو انجام بده. اونم بازی که نمرات خوبی گرفته.

اول باید بدنم لوح اول رو از کجا پیدا کردی. یکی از لوح ها که توی ایستاه متل هست زیر کپسول آتش نشانی. باید به کمک اون دستگاه که توی منوی بالایی داری و من اسمش رو بلد نیستم جاش رو پیدا کنی. یکی دیگه از لوح ها هم که نزدیگ ایستگاه رادیویی هست. توی یه خرابه. اول باید بری به ایستگاه رادیویی. دستگاه فلز یاب رو درست کنی و بهد با اون بری توی خرابه های مرداب که همون نزدیکی هاست. یه قبر اونجا پیدا میکنی که پیشتش یه در داره که با بیلچه بازش میشه.

اگه ایستگاه رادیویی رو هم پیدا نکردی باید با ایستگاه تماس بگیری. شماره ایستگاه رادیویی رو روی خیلی از پوستر ها روی در و دیوار نوشته. بعد از این که تماس گرفتی به سمت جایی که متورسیکلت هست برو. بعد از تلفن عمومی توی جاده.

دیگه جونم برات بگه که جا تخمه مرغی ها رو 7 جا باید پر کنی. یکی که به گفته خودت باید از قارچ ها به دست بیاری. والا رنگ قارچها رو یادم نیست . فکر کنم یکیش قرمز بود. با اون دونه ها و یه قارچ سبز. حالا این یه مورد رو خبرش رو بهت میدم.
با مخلوط کن هم باید آبمیوه هایی که از دستگاه نزدیگ اتاق های متل هست پیدا کردی با هم مخلوط کنی. البته روش داره.

درست بگو چه موادی رو پیدا کردی تا بهت بگم چی مونده.

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
خب خدا رو شکر. پس توی این سایت و با این همه عضو یک نفر هست که این بازی رو انجام بده. اونم بازی که نمرات خوبی گرفته.

اول باید بدنم لوح اول رو از کجا پیدا کردی. یکی از لوح ها که توی ایستاه متل هست زیر کپسول آتش نشانی. باید به کمک اون دستگاه که توی منوی بالایی داری و من اسمش رو بلد نیستم جاش رو پیدا کنی. یکی دیگه از لوح ها هم که نزدیگ ایستگاه رادیویی هست. توی یه خرابه. اول باید بری به ایستگاه رادیویی. دستگاه فلز یاب رو درست کنی و بهد با اون بری توی خرابه های مرداب که همون نزدیکی هاست. یه قبر اونجا پیدا میکنی که پیشتش یه در داره که با بیلچه بازش میشه.

اگه ایستگاه رادیویی رو هم پیدا نکردی باید با ایستگاه تماس بگیری. شماره ایستگاه رادیویی رو روی خیلی از پوستر ها روی در و دیوار نوشته. بعد از این که تماس گرفتی به سمت جایی که متورسیکلت هست برو. بعد از تلفن عمومی توی جاده.

دیگه جونم برات بگه که جا تخمه مرغی ها رو 7 جا باید پر کنی. یکی که به گفته خودت باید از قارچ ها به دست بیاری. والا رنگ قارچها رو یادم نیست . فکر کنم یکیش قرمز بود. با اون دونه ها و یه قارچ سبز. حالا این یه مورد رو خبرش رو بهت میدم.
با مخلوط کن هم باید آبمیوه هایی که از دستگاه نزدیگ اتاق های متل هست پیدا کردی با هم مخلوط کنی. البته روش داره.

درست بگو چه موادی رو پیدا کردی تا بهت بگم چی مونده.
سلام Sayeh
من کاری که گفتی انجام دادم و رفتم طرف موتور سیکلت اما چیزی بدست نیاوردم

این ایستگاه رادیویی و خرابه و مردابی که گفتی هم نتونستم پیدا کنم ...دقیقآ میشه بگی کجاست من با کمک ردیاب هم کاری نتونستم انجام بدم
در ضمن من توی وسایل این چیزهارو دارم : سکه - بیلچه- چراغ قوه- مداد شمعی- جا تخم مرغی- لوح سنگی - سبد- شیلنگ گاز - سرپیک گاز

از کمکت خیلی خیلی ممنون میشم

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
اگه بخوای بتونی ایستگاه رادیویی و خرابه و مرداب رو پیدا کنی باید قبلش به ایستگاه رادیویی زنگ بزنی. با تلفنت. ببینم تونستی توی اتاق اون ماسئول متل بری؟؟ همون که یه کم قاطی داره. پشت ساختمون پنجره اتاقش پیداست. اتاقش از پشت خراب میشه و میتونی بری توش. شماره ایستگاه رادیویی اونجا هست. حتی توی اون خونه جنگلی که توش از شیلنگ گاز و این چیزا استفاده کردی طبقه دومش شماره ایستگاه رادیویی هست.

باید زنگ بزنی اونجا. تا کلی از اتفاقات تازه شروع به افتادن کنه.

بابا یکی نیست به خود من کمک کنه؟؟؟؟:( :( :(

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام Sayeh

من هر کاری کردم نتونستم شماره تلفن پیدا کنم و با ایستگاه رادیویی تماس بگیرم ...

اگه ممکنه برام شماره تلفن بنویسی ممنون میشم...

در ضمن خونه همون که یه کم قاطی داره و از پشت ساختمون پنجره اتاقش پیداست چطوری خراب میشه .من توی وسایل چیزی پیدا نکردم که بتونم با اون دیوارو خراب بکنم ....

از کمت خیلی ممنون میشم

hamidreza.tn

کاربر سایت
Aug 14, 2013
1
سلام دوست عزیز
من این بازی رو تموم کردم
اگه کسی میخواد راهنماییش کنم بهم ایمیل بزنه چون توضیحش زیاده اینجا نمیشه
واسه این بنده خدا هم فقط بگم اگه میخوای قطعه سوم رو پیدا کنی باید همه تخته سنگارو مایع مخصوصشونو بریزی تا بعد اون دختره ک توی ایستگاه رادیویی کار میکرد قطعه سوم رو برات بیاره
قطعه سوم دست اونه
ایمیل من هم تو پروفایلم هست هم اینجا :
Hamidreza.tayyebi@yahoo.com

- - -ویرایش - - -

سلام:cheesygri
اين بازي يك بازي Adventure كه بنظر من بازي جالبيه و در 2 سي دي اومده و بازي رو بايد با موس انجام داد:p
البته شايد بعضي ها از اين جور بازي ها خوششون نياد .:mad:
ولي يكبار امتحان كنيد بد نيست :love:

اين بازي چيزي تو مايه هاي SCRATCHES

اين تاپيك زدم كسي در مورد بازي سوال داشت بپرسه تا هم من به شما كمك كنم هم شما به من

سلام دوست عزیز
من این بازی رو تموم کردم
اگه کسی میخواد راهنماییش کنم بهم ایمیل بزنه چون توضیحش زیاده اینجا نمیشه
واسه این بنده خدا هم فقط بگم اگه میخوای قطعه سوم رو پیدا کنی باید همه تخته سنگارو مایع مخصوصشونو بریزی تا بعد اون دختره ک توی ایستگاه رادیویی کار میکرد قطعه سوم رو برات بیاره
قطعه سوم دست اونه..رفته قایمش کرده ولی بعدش برات میاره
ایمیل من هم تو پروفایلم هست هم اینجا :
Hamidreza.tayyebi@yahoo.com

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خدایی این تاپیک ها رو از کوجا پیدا میکنید که میکشید بالا!؟ 8-|

اگه یه کودکی 30-10-2006, 07:10 PM به دنیا میومد الآنا دیگه باید آماده ی رفتن به کلاس اول دبستان میشد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر