طرفدارای سری بازی های Zelda بپرن تو!(ورود افراد با ناراحتی قلبی ممنوع)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
میدونی. داخل این سری یه چیزی هست که آدمو انگار جادو می‌کنه، نمیدونم کسی‌ همچین حسی داره یا نه؟ اما تا آخر بازی برات لذت بخشه.
جادویی در کار نیست
تنوع بالا توی گیم پلی این بازی و داستان زیبا و جذاب چیزهایی هست که این سری رو به اوج رسونده
این بازی خالق سبک اکشن ادونچر با مایه های سند باکس و RPG هست و اکثر بازی های دیگه ازاین بازی تقلید می کنن
نمونه بارز و ملموسش که توی این نسل منتشر شد بتمن هست که دقیقا مکانیزم زلدا رو برای گیم پلی انتخاب کرده و خیلی بازی های دیگه که کم و بیش از این سری الهام گرفتن.
منم مثل شما اولین تجربم روی وی بود و وقتی بازی رو تموم کردم باورم نمی شد که این مدت طولانی رو توی این دنیا گذروندم و برام یه جورایی زود تموم شد و دوست داشتم بلند تر بود
سیستم گیم پلی طوری هست که تا میای خسته بشی یه چیز جدید معرفی می شه که گیم پلی بازی رو دگرگون میکنه
راستی در مورد شماره های قبل اگه می خواید بازی های رو دانلود کنید من لینک ویند واکر و مستر کویست رو گذاشتم. قسمت دانلود های بازی های Wii
در ضمن ممنون از همکاری دوستان برای شرکت در بحث
گرافيك ocarina of time پايينه
با pc بازي كردي و يا با nintendo wii و يا nintendo 64 ؟
گرافیک بازی در زمان خودش عالی بوده و شکی توش نیست ولی الان در مقایسه با غول های گرافیکی کنسول های HD پایین محسوب می شه. منظور من از پایین بودن این بود نه اینکه بگم در زمان انتشارم پایین بوده

آخرین ویرایش:

k.tom

کاربر سایت
Aug 29, 2010
31
گرافیک بازی در زمان خودش عالی بوده و شکی توش نیست ولی الان در مقایسه با غول های گرافیکی کنسول های HD پایین محسوب می شه. منظور من از پایین بودن این بود نه اینکه بگم در زمان انتشارم پایین بوده
بله يه بازي كه مال 13 سال پيشه كه نميشه گرافيكشو با بازيهاي الان مقايسه كرد ;)

«جالب كه ocarina of time پس از اين همه سال رتبه نخست بازيهاي كامپيوتري را داره»

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
بله يه بازي كه مال 13 سال پيشه كه نميشه گرافيكشو با بازيهاي الان مقايسه كرد ;)

«جالب كه ocarina of time پس از اين همه سال رتبه نخست بازيهاي كامپيوتري را داره»
داداش الان اولین بازی دست mario galaxy 2 هست من موندم این بچه ها اینقدر خوشونو برای این بازی های کنسول های دیگه میکشن یک بازی که در حد و اندازه این بازی ها امتیاز بیاره تا حالا دیدن الان رتبه اول و دوم دست نینتندو هست

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان کسی‌ نسخیwind waker رو بازی کرده?، ظاهراًخیلی خیلی خیلی شاخه :d

من خودم الان دارم با شمارهها ds زندگی‌ می‌کنم.

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من اولین زلدایی که ترجبه کردم Twilight Princess بود. پسر چه ذوقی کردم پاش.طراحی بازی خارقالعاده بود. مراحل عالی کار شده بود. یه بازی کامل بود.داستان هم که دیگه هیهات :d
بعدشم رفتم سراغ DS که اونا هم محشر بودند. و بعد از اون هم SNES !!! البته اینو زیاد بازی نکردم ولی خب یه ذره اش رو رفتم. پسر چه آهنگ هایی رو SNES داره. همون اول بازی که هوا طوفانیه اصلا آهنگشو میشنوم لرز میگیرتم:d

Ocarina Of Time هم با شبیه ساز بازی می کنم و فعلا جایی هستم که برای اولین بار زلدا رو میبینه.

دوستان کسی‌ نسخیwind waker رو بازی کرده?، ظاهراًخیلی خیلی خیلی شاخه
تک تک بازی های زلدا شاخه ولی این از نظر شاخی بعد از Ocarina Of Time هست. :d
اینو هنوز بازی نکردم ولی میگن بازی معرکه ای هست

راستی!! من یه مطلبی تو یه سایت دیگه در مورد تاریخچه و چگونگی ساخت تک تک بازی های زلدا نوشتم. میشه اینجا لینک بذارم؟؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان کسی‌ نسخیwind waker رو بازی کرده?، ظاهراًخیلی خیلی خیلی شاخه
اصلا شماره ای وجود نداره که بد باشه!:D
فقط فکر می کنم یه دوشماره یه شرکت ماله وی سی دی هاش زده بود که نابوده و اصلا توی سری به حساب نمیاد
راستی!! من یه مطلبی تو یه سایت دیگه در مورد تاریخچه و چگونگی ساخت تک تک بازی های زلدا نوشتم. میشه اینجا لینک بذارم؟؟
شما هر چی دلت میخواد بزار فقط به این سری مربوط باشه بقیش مجلی نداره

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
من خودم الان دارم با شمارهها ds زندگی‌ می‌کنم.
قبول دارم كه DS اش فوق العاده است بهترين بازي DS از نظر من
هر كس بازي نكرده باشه نصف عمرش بر فناست
معماها و فضا سازي هاش ديوونه ام ميكنه و اون گرافيك سل شيد فوق العاده اش هوش از سر ميبره (البته براي يك بازي DS)
من الان دارم نسخه Advance رو بازي ميكنم كه بدك نيست
ولي wind walker و twilight princess بهترينها هستند بعد از دو شماره DS اش

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
فقط فکر می کنم یه دوشماره یه شرکت ماله وی سی دی هاش زده بود که نابوده و اصلا توی سری به حساب نمیاد
آره. 3تا بازی زده شد روی کنسول CD-i Philips.تو همون 3 تا مقاله نوشتم ازشون . اصلا هیچیشون زلدا نبود به غیر از اسمشون:D
خوشبختانه این بازی ها زود از صحنه روزگار محو شدند.

دوستان بboss بازی خیلی خلاقانه هستند، اما به نظرتون زیادی اسون نیستن؟
یه سری آره آسون هستند. ولی یه سری (مخصوصا آخریها) شدید سخت میشند. البته اگه قلقشون دستت بیاد آسونتر میشه. یه غولی بود مال Twilight Princess اون سیاهچاله شنی، نمیدونم اسکلت اژدها بود فکر کنم. اون پدر منو دراورد. صدبار رفتم بالا روی این ریل ها چرخیدم دوباره پرت میشدم پایین:d

البته تو همین Twilight Princess مبارزه آخر با گانوندرف حسابی چسبید. جزو معدود غول هایی بود که کشتنش قلق نداشت و حرکاتش قابل پیش بینی نبود.

• Like
Reactions: ehsanservat

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان بboss بازی خیلی خلاقانه هستند، اما به نظرتون زیادی اسون نیستن؟
کلا زلدا بازی سختی نیست چون اصلا قرار نیست که سخت باشه
سختی بازی برمی گرده به قسمت ادونچر بازی که من خیلی از اوقات مثل الان باز گیر کردم که راه اصلی کجا هست و باید دقیقا چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر