کمک در devil may cry 3 pc و onimusha3 pc

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
لطفا مرا در این دو مورد راهنمایی کنید:
1-یکی راهنمای تغییر کلید های دویل می کرای 3 را میتواند بدهد؟
چون من میخواهم با دسته بازی کنم ولی جای آنالوگها و چهار جهت اشتباه است.....

2-در انیموشا 3 با اون یارو سامورایی به یه دری رسیدم که روش یه تار عنکبوت مانند زرد هست و از در رد نمیشه!!!!
بقیه ی درها هم بسته هستند و کاری نمیتوان کرد.....یه چاله هم هست که از اونجا مرحله برمیگرده به اول بازی...(پس رفت)!!!!
حالا چیکار کنم؟

راستی این flat out 2 هیچ موزیک یا دمویی نداره؟ برای من مال شرکت مدرن هستش....!!!

با تشکر....:-"

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
تو دو مورد اول پیشنهاد میکنم بری تو تاپیک خود بازی سوالتو بپرسی چون اینجوری حالا حالا ها کسی جواب درست و حسابی بهت نمیده تو مورد آخرم باید بگم این بازی دمو نداره ولی موزیک یه چندتایی داره .

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
لطفا مرا در این دو مورد راهنمایی کنید:
1-یکی راهنمای تغییر کلید های دویل می کرای 3 را میتواند بدهد؟
چون من میخواهم با دسته بازی کنم ولی جای آنالوگها و چهار جهت اشتباه است.....

QUOTE]

nemesis جان سلام .
ببین دوست عزیز من هم با کیبورد کار کردم هم با گیم پد . سر همین بهت توصیه می کنم جای اینکه بری سراغ گیم پد از همون کیبورد استفاده کنی .
کار کردن با هاش بسیار راحته .
یادگیریش هم خیلی آسونه .
هم راست دست ها و هم چپ دست ها راحت باهاش کنار میان !!!

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
سلام

آقای dante is alive از راهنماییت ممنون....ولی من شنیدم با گیم پد خیلی حالش بیشتره و همچنین با کیبورد بعضی از قسمتهارو به مشکل میخوری.....(مثل انیموشا3) راستی میتونی بگی چطوری با گیم پد کار کردی؟

اما دانته جون من هر چی گشتم تاپیکی مخصوص این دو بازی پیدا نکردم.....لطفا میشه لینکاشون رو بدید......
اما flat out 2 من هیچ آهنگی وسط بازی یا جاهای دیگه نمیزنه....!!!! 3 تا سی دی هم هست......
با تشکر....:love:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
جواب سوالات شما در تاپیک های این دو بازی موجود است ...
در صورتی هم که فرصت خواندن تاپیک ها را برای رسیدن به جوابتون ندارید میتونید سوالاتتون را در تاپیک های این دو بازی مطرح کنید

این نکته را هم در نظر داشته باشید که نیازی نیست هر کس برای پرسش یک سوال تاپیک جداگانه ای باز کند...

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر