بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

amirbaigy

کاربر سایت
May 22, 2010
2
خاموشی ناگهانی ps3

سلام خسته نباشید کنسول پلی 3 من گاه گاهی خود به خود خاموش میشه تو بازی تا الان اتفاق نیفتاده وقتی توی منو هست یا دسته با کابل بهش وصله داره شارِ میشه مشکل از چه میتونه باشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خسته نباشید کنسول پلی 3 من گاه گاهی خود به خود خاموش میشه تو بازی تا الان اتفاق نیفتاده وقتی توی منو هست یا دسته با کابل بهش وصله داره شارِ میشه مشکل از چه میتونه باشه
زمانی این طوری میشه که فقط دسته بهش وصل میکنی یا توی بازی هم فریز میکنه؟

amirbaigy

کاربر سایت
May 22, 2010
2
زمانی این طوری میشه که فقط دسته بهش وصل میکنی یا توی بازی هم فریز میکنه؟
توی بازی به ندرت اتفاق افتاده یه لحظه فریز شده ولی تا الان اتفاق نیفتاده تو بازی خاموش بشه توی منوی اصلی یا مولتیمن گاه گاهی دستگاه خاموش میشه دقت کردم معمولا دسته با کابل در حال شارِ بوده واقعا نمیدونم مشکلش چیه فریمور هم darknet 4.66

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
توی بازی به ندرت اتفاق افتاده یه لحظه فریز شده ولی تا الان اتفاق نیفتاده تو بازی خاموش بشه توی منوی اصلی یا مولتیمن گاه گاهی دستگاه خاموش میشه دقت کردم معمولا دسته با کابل در حال شارِ بوده واقعا نمیدونم مشکلش چیه فریمور هم darknet 4.66

دستگاهتون کپی دوست عزیز من از کپی سر در نمیارم

mpdlord

کاربر سایت
Feb 4, 2012
90
نام
محمد
سلام دوستان.من وقتی تو صفحه اصلی ps3 هستم صدا دارم ولی وقتی وارد مولتی من میشم و همچنسن بازی رو لود میکنم صدا خش میافته و خراب میشه خواهشا زودتر جوابه منو بدبد/تشکر

mohsen2014

کاربر سایت
Oct 9, 2013
16
سلام
دوستان لطفا راهنماییی کنید
هارد دستگاه اشتباهن توسط کامپیوتر فرمت شده و الان دستگاه بالا نمیاد . . . .
چه طوری مسئله رو حل کنم ؟
دستگاه کپی خور هست .

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
با سلام
من هر موقع دستگاهم روشن می کنم میگه فایلهای سیسنم مشکل پیدا کرده بعد می گه دستگاه رو حاموش نکن و شروع می کنه به اسکن 0 تا 100 که 3 4 ساعت طول می کشه بعد از تموم شدن دوباره همون پیغام رو میده
باید چیکار کنم؟

Staff

کاربر سایت
Aug 2, 2015
24
سلام
دوستان لطفا راهنماییی کنید
هارد دستگاه اشتباهن توسط کامپیوتر فرمت شده و الان دستگاه بالا نمیاد . . . .
چه طوری مسئله رو حل کنم ؟
دستگاه کپی خور هست .
شما میتونید وارد recovery mode بشید و با انتخاب گزینه ی آپدیت,مراحل رو دنبال کنید..
نکته ی مهمی که میبایست توجه کنید نبود دیسک اورجینال داخل blu ray است.

با سلام
من هر موقع دستگاهم روشن می کنم میگه فایلهای سیسنم مشکل پیدا کرده بعد می گه دستگاه رو حاموش نکن و شروع می کنه به اسکن 0 تا 100 که 3 4 ساعت طول می کشه بعد از تموم شدن دوباره همون پیغام رو میده
باید چیکار کنم؟
شما نیز میتونید سلامتی هارد رو با برنامه هایی مثل Sential چک کنید..
هارد شما دارای بد سکتور هست.پیشنهاد میشه با برنامه ی Low Level Format هارد خودتون رو فرمت کنید و دوباره چک کنید.

sam127

کاربر سایت
Dec 30, 2014
4
سلام
بچه ها من فریم ور دستگامو آپدیت کردم
مولتی من را هم آپدیت کردم الان هرکاری میکنم وارد بازی نمیشه واین ارور میده (عکسشو ضمیمه کردم ) حتی اون شکل سیدی را هم نشون نمیده که باید روش کلیک کرد و وارد بازی شد الان باید چیکار کنم؟

plbt_20150904_111958.jpg

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
من با دستگاه یکی از دوستان به یه مشکل عجیبی برخوردم
دستگاه روجرو 4.55 روش نصبه
مشکلش هم اینه توی دموهای اول بازی یا وسط بازی شروع میکنه به لگ زدن و بعضی مواقع هنگ کردن
عجیب بودنش از اینه که تو حین گیم پلی اصلا مشکلی نداره حتی تو بازی های سنگین
ولی به محض اینکه وارد دمو میشه شروع میکنه لگ زدن
خواستم ببینم کسی به این مورد برخورده تا حالا؟
یه بارم ریبلد دیتا بیس کردم ولی فایده ای نداشت
صاحبش عنوان میکنه بعد از نصب بازی والکینگ دد این مشکل براش پیش اومده
مننجرها رو هم اپدیت کردم ولی بازم همونه
در ضمن بازی رو هم هم از رو هارد داخلی هم از رو هارد اکسترنال تست کردم تو همشون همینه
منتظر نظرات بچه های اهل فن هستیم

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سلام
بچه ها من فریم ور دستگامو آپدیت کردم

مولتی من را هم آپدیت کردم الان هرکاری میکنم وارد بازی نمیشه واین ارور میده (عکسشو ضمیمه کردم ) حتی اون شکل سیدی را هم نشون نمیده که باید روش کلیک کرد و وارد بازی شد الان باید چیکار کنم؟

plbt_20150904_111958.jpg

قبلا از کبری استفاده می کردید؟

یک بازی ارجینال بزارید داخل دستگاه
بعد از مولتی من بازی مورد نظر خودتون را اجرا کنید
بعد برگردید به صفحه اصلی میبینید که بازی ای که از مولتی من انتخاب کردید، آماده استفاده است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر