بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
خواهش میکنم حالا شما این فرمور رو عوض کنید ببینید درست میشه یا نه .....
اگر بازم اینطور شد دستگاه شما به اصطلاح نیاز به اور هیت داره ....
ميشه بگيد كه تياز به اورهيت داشتن بعنب چي؟و چي كارش ميشه كرد؟
با تشكر.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ميشه بگيد كه تياز به اورهيت داشتن بعنب چي؟و چي كارش ميشه كرد؟
با تشكر.

خواهش

برای اینکار از یکسری دستگاه ها برای استخراج GPU استفاده میکنند و دوباره اونها رو سرجاشون میزارن و اینجور داغ کردن رو ما بهشون میگیم لحیم سرد که با اینکار درست و دیگه دستگاه داغ نمیکنه .....
توضیحش طولانی اما اینو بگم وقتی اینطور استفاده میشه که دستگاهت دور فن گرفته باشه ...

atla3

کاربر سایت
Dec 24, 2014
13
دوستان من کنسولو به 4.55 اپ کردم قبلا 3.55 اخرین مولتی منم نصب کردم الان 5 ساعتم پشت سر هم بازی کنم فن کنسول عادی کار میکنه ولی اگه تو بازی استارت بزنم بعد 2 3 دقیقه فن میره رو دور اخر کار میکنه میخوام ببینم مشکل از مولتی منه یا فریموره؟

zal0000

کاربر سایت
Feb 24, 2012
24
بنده یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی که کنسول رو با دسته روشن میکنم باید کابل بزنم به دستگاه تا دسته رو شناسایی کنه به نظرتون مشکل از چیه دوستان ورزنم 66 حبیب زدم وقتی هم روشن میشه اول چراغ زرد مینزه بعد سبز بعد بالا میاد دوستان راهنمایی کنید

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
بنده یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی که کنسول رو با دسته روشن میکنم باید کابل بزنم به دستگاه تا دسته رو شناسایی کنه به نظرتون مشکل از چیه دوستان ورزنم 66 حبیب زدم وقتی هم روشن میشه اول چراغ زرد مینزه بعد سبز بعد بالا میاد دوستان راهنمایی کنید
احتمال داره که ار فریمور باشه ، چون من هم حبیب داشتم و دقیقاً همین مشکلی رو که می گید ، داشت.ولی فریمور اش رو 4.65 معمولی کردم و فروختمش و خریدار هم چیزی نگفته ، یعنی درست بوده و مشکلی نداشته.شما باید فریمور تون رو عوض کنید.

jamalrazavi

کاربر سایت
Apr 25, 2014
2
با سلام. ببخشيد چون متوجه نشدم سوالمو كجا مطرح كنم دارم اينجا مينويسم
دستگاه من اسليم كپي خور نرم افزاريه ورژن ٤/٦٦ متاسفانه هارد اكسترنال فرمت فت وقتي به دستگاه وصل ميكنم اونو نميشناسه از صاحب قبليش پرسيدم ميگه ورژن جديد كه زدم اينجوري شد و بايد هاردي وصل كني كه اداپتور داشته باشه ميگه برقش ضعيف شده. مشكل من چجوري حل ميشه؟ دسته كه وصل كنم ميشناسه اما شارژ هم نكرد دسته رو

Sand castle

کاربر سایت
Nov 8, 2010
30
سلام

من یه ps3 slim 120 با اپدیت حبیب 4.65 دارم .آقا من داشتم بازی میکردم خیر سرم که برق ها رفت بعدش که اومد رفت تو صفحه ریکاوری و شروع کرد به ریکاوری اما همینجوری میره تا برسه 41 یا 42 درصد و همینجور میمونه .

شب گذاشتم تا صبح موند اومدم دیدم انگار خودش ریست شد و رفته تو منوی ریکاوری و منتظره که من ok کنم تا دوباره شروع کنه به ریکاوری . ولی پر نمیشه یکی دوبارم پر شد صفحه سیاه شد هیچی نیومد .رو safe mode بردمش رو هر کدوم از پنج گزینه که میزنم درجا هنگ میکنه هیچ کاریش نمیشه کرد مجبور میشم از برق بکشمش .چکار کنممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام

من یه ps3 slim 120 با اپدیت حبیب 4.65 دارم .آقا من داشتم بازی میکردم خیر سرم که برق ها رفت بعدش که اومد رفت تو صفحه ریکاوری و شروع کرد به ریکاوری اما همینجوری میره تا برسه 41 یا 42 درصد و همینجور میمونه .

شب گذاشتم تا صبح موند اومدم دیدم انگار خودش ریست شد و رفته تو منوی ریکاوری و منتظره که من ok کنم تا دوباره شروع کنه به ریکاوری . ولی پر نمیشه یکی دوبارم پر شد صفحه سیاه شد هیچی نیومد .رو safe mode بردمش رو هر کدوم از پنج گزینه که میزنم درجا هنگ میکنه هیچ کاریش نمیشه کرد مجبور میشم از برق بکشمش .چکار کنممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام...
موقع روشن کردن کنسول 2 تا گزینه دارید YES OR NO ...شما NO رو بزن..نیازی نیست برید منو ریکاوری....
موفق باشید

Sand castle

کاربر سایت
Nov 8, 2010
30
عزیز من گزینه کجا بود تا روشن میشه خودش محیط ریکاوری رو میاره و فقط یه گزینه ی اوکی هست که مجبورم بزنم روش که درصد پر میشه گیر میکنه .نه دایره نه هیچ چیز دیگه ای هم نیس که از اون محیط در بیاد .اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن لطفا

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
عزیز من گزینه کجا بود تا روشن میشه خودش محیط ریکاوری رو میاره و فقط یه گزینه ی اوکی هست که مجبورم بزنم روش که درصد پر میشه گیر میکنه .نه دایره نه هیچ چیز دیگه ای هم نیس که از اون محیط در بیاد .اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن لطفا
به احتمال زیاد فایل های سیستمی کنسول به مشکل برخورده...
شما باید به منوی ریکاوری برید و Default Setting کنید ...از ریبویلد دیتا هم میتونید کمک بگیرید...

arsii

کاربر سایت
Feb 12, 2015
1
سلام دوستان
من نیاز به راهنمایی داشتم
دیروز مولتی من سیستم رو دوباره نصب کردم ۴.۶۶ موقعیکه میخوام Pes 2015 یا حتی FIFA 14 رو بازی کنم میگه باید آپدیت کنی من میزنم آپدیت اما دانلود نمیکنه اما تو خود کنسول هر چی بخوام رو راحت میتونم دانلود کنم به غیر از آپدیت بازی ها که مثلا میخوام آنلاین بازی کنم
بایستی بگم که فیفا ۱۴ از روی سی دی اورجینال دارم اجرا میکنم و pes رو بصورت کپی
هرچی هم گشتم که بتونم فایل آپدیت رو پیدا کنم نتوستم ممنون میشم راهنماییم کنین
اگر شماره وایبر داشته باشید که خیلی بهتر میشه چون ایران نیستم و اینجا هم زیاد کسی نیست که بتونه راهنماییم بکنه

نوع کنسول هم :‌FAT هستش
ممنون میشم سریع پاسخ بدین

این هم آدرس ایمیل من هستش : arsi.afc@gmail.com
شماره وایبر یا یاهو رو بدین ممنون میشم

با تشکر از همه دوستان

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان
من نیاز به راهنمایی داشتم
دیروز مولتی من سیستم رو دوباره نصب کردم ۴.۶۶ موقعیکه میخوام Pes 2015 یا حتی FIFA 14 رو بازی کنم میگه باید آپدیت کنی من میزنم آپدیت اما دانلود نمیکنه اما تو خود کنسول هر چی بخوام رو راحت میتونم دانلود کنم به غیر از آپدیت بازی ها که مثلا میخوام آنلاین بازی کنم
بایستی بگم که فیفا ۱۴ از روی سی دی اورجینال دارم اجرا میکنم و pes رو بصورت کپی
هرچی هم گشتم که بتونم فایل آپدیت رو پیدا کنم نتوستم ممنون میشم راهنماییم کنین
اگر شماره وایبر داشته باشید که خیلی بهتر میشه چون ایران نیستم و اینجا هم زیاد کسی نیست که بتونه راهنماییم بکنه

نوع کنسول هم :‌FAT هستش
ممنون میشم سریع پاسخ بدین

این هم آدرس ایمیل من هستش : arsi.afc@gmail.com
شماره وایبر یا یاهو رو بدین ممنون میشم

با تشکر از همه دوستان
سلام...
دقیقا بفرمایید آپدیت برای کدوم ؟ مولتی من - فریمور - بازی
اگر فقط منظورتون بازی هست که نباید مشکلی باشه!!! اصلا کنسول وارد صفحه آپدیت میشه؟

Sand castle

کاربر سایت
Nov 8, 2010
30
گفتم که رو هر کدوم از گزینه ها مثل Default Setting یا ریبویلد دیتا میزنم هنگ میکنه درجا و فقط باید سیم کنسل رو کشید .یجا خوندم باید از boot hiren کمک بگیرم ولی اصلا نمیدونم چجوری و سر در نیاوردم کنسلو دادم مغازه حالا درستش میکنه ولی اخر نفهمیدم مشکلش چی بود یا مغازه چجوری میخواد درستش کنه

hossinkaspersk

کاربر سایت
Apr 3, 2011
83
سلام خدمت دوستان بنده یک دستگاه 40 گیگ فت دارم که متاسفانه مدتی است مشکل بلک اسکرین پیدا کرده یعنی دستگاه روشن میشه ولی تصویر نمیده که بعد از دو یا سه بار خاموش و روشن کردن تصویر میاد و میشه وارد منوی ریکاوری و حتی بازی کرد حتی تو منوی ریکاوری گزینه ریلود دیتابیس هم زدم ولی نشد کسی اگه میتونه کمکی کنه متشکر میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر