بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
به ۴.۶۵ اپدیت کردم ولی اجرا نمی کنه. تمام گزینه ها رو هم امتحان کردم.

با دیسک هم اجرا کن ببین ....
اگر دیگه اجرا نشد بدون که ایبوت اورجینال بازی ممکنه مشکل داشته باشه ..... و باید ایبوتش رو دانلود کنی ...

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان.
راستش من چند وقت هست GTA V بازی میکنم، ماه پیش یکم جلوی PS 3 رو فوت کردم و چند روز بعدش وقتی داشتم آنلاین میزدم بعد از آخرین آپدیت بازی، یکدفعه دیدم بازیم گیر کردن و انداخت تو سینگل پلیر بازی، ولی بعدش هرچی تو لودینگ بازی بودم دیگه وارد آنلاین نشد، اومدم PS ـم رو خاموش کنم که دیدم خاموش نمیشه و فقط باید از برق بکشمش. دوباره روشن کردم و چندتا بازی امتحان کردم دیدم اونارو میاره و تو لودینگ GTA گیر میکنه! وقتی GTA رو دوباره گذاشتم دیدم یه بار میگه دیسک خرابه و یه بارم تو لودینگ گیر میکنه و یه بار هم نصفه میره تو سینگل بازی ولی مشکل داره وقتی میرم تو لودینگ از سینگل به آنلاین، بعدش حالا بازی های دیگه هم مشکل دار میاورد. :|
لطفا یکی کمک کنه مشکلش رو حل کنم، که ببینم چشه، آخه یه چند روزی که خاموش بود میرفت و بازی رو میاورد ولی بعد از حدودا نیم ساعت بازم گیر میکنه!
اگر هم هزینه ای باید بکنم قیمتش رو بهم بگین، راستی اورجینال بازی میکنم.
ممنون. ;)
آقا کسی نیست بتونه ما رو یاری کنه؟
من دیتا بیس PS3 هم پاک کردم ولی بازم این مشکل حل نشد.
میره تو بخش آنلاین و یه مسابقه میدم، موقع امتیاز دادن که میشه گیر میکنه.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
سلام
چند مورد بازی نصبی مثل sonic 4 ep1 روی کنسول نصبه (فکر کنم مال psn باشه چون با مولتی من اجرا نمیکنمشون) که وقتی میخوام اجراشون کنم و واردشون بشم ارور زیر رو میده:
80010017 an error occurred during the start operation
از 10 12 مورد فقط دوتاشون بدون این مشکل اجرا میشن مثل Journey و Dead Space.
و اینم بگم که Sonic 4 رو یبار امتحان کردم نسخه اصلی و بدون کرکش کار میکنه ولی وقتی کرک میشه این ارور رو میده. دوستان اگر اطلاعی از نحوه رفع این مشکل دارن لطفا کمک کنن. ممنون

cfw کنسول rogero 4.50 v1.01 هستش و با مولتی من سایر بازیها از هارد براحتی اجرا میشه.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
آقا کسی نیست بتونه ما رو یاری کنه؟
من دیتا بیس PS3 هم پاک کردم ولی بازم این مشکل حل نشد.
میره تو بخش آنلاین و یه مسابقه میدم، موقع امتیاز دادن که میشه گیر میکنه.

حقیقتش تا حالا من انلاین اینو بازی نکردم ..... ببخشید ...

سلام
چند مورد بازی نصبی مثل sonic 4 ep1 روی کنسول نصبه (فکر کنم مال psn باشه چون با مولتی من اجرا نمیکنمشون) که وقتی میخوام اجراشون کنم و واردشون بشم ارور زیر رو میده:
80010017 an error occurred during the start operation
از 10 12 مورد فقط دوتاشون بدون این مشکل اجرا میشن مثل Journey و Dead Space.
و اینم بگم که Sonic 4 رو یبار امتحان کردم نسخه اصلی و بدون کرکش کار میکنه ولی وقتی کرک میشه این ارور رو میده. دوستان اگر اطلاعی از نحوه رفع این مشکل دارن لطفا کمک کنن. ممنون

cfw کنسول rogero 4.50 v1.01 هستش و با مولتی من سایر بازیها از هارد براحتی اجرا میشه.

سلام
شما اولا این بازی ها رو که میگی فیکسشون رو نصب کردی .....
به روجرو 4.55 آپدیت کینید ببینید درست میشه یا نه ...

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
حقیقتش تا حالا من انلاین اینو بازی نکردم ..... ببخشید ...

سلام
شما اولا این بازی ها رو که میگی فیکسشون رو نصب کردی .....
به روجرو 4.55 آپدیت کینید ببینید درست میشه یا نه ...

آپدیت کردم حل نشد
الان یعنی باید برای بازیها دنبال فیکس 4.55 به بالا بگردم؟ این بازیهای من که همه قدیمین که!

Amino

کاربر سایت
Nov 10, 2014
6
سلام

من یه هارد اکسترنال دارم حالا میخوام بازی بریزم توی هارد دستگاه رفیقم باید چکار کنم؟هاردش 120هستش به نظرتون کلا چند بازی جا میگیره؟
لطفا بگید چجوری هم باید یک بازی رو به طور کامل از روی هارد کنسول پاک کنم؟

ممنونم

آخرین ویرایش:

محمد گیمر

کاربر سایت
Jan 23, 2014
23
نام
محمد
سلام

من یه هارد اکسترنال دارم حالا میخوام بازی بریزم توی هارد دستگاه رفیقم باید چکار کنم؟هاردش 120هستش به نظرتون کلا چند بازی جا میگیره؟

ممنونم

سلام

شما باید اون هاردو ببری بیرون جایی که بازی پلی استیشن3 میریزن تو هارد بهش بگی برای من بازی بریز تو این هارد برات بازی میریزن و شما باید برای اجرا بازی های داخل هارد باید پلی استیشن3 شما هک شده باشد ( کپی خور ) بعدشم بستگی داره چه بازیهایی بخوای بریزی توش ولی سه چهارتا حرفه ای میشه ریخت داخلش;)

Amino

کاربر سایت
Nov 10, 2014
6
سلام

شما باید اون هاردو ببری بیرون جایی که بازی پلی استیشن3 میریزن تو هارد بهش بگی برای من بازی بریز تو این هارد برات بازی میریزن و شما باید برای اجرا بازی های داخل هارد باید پلی استیشن3 شما هک شده باشد ( کپی خور ) بعدشم بستگی داره چه بازیهایی بخوای بریزی توش ولی سه چهارتا حرفه ای میشه ریخت داخلش;)
اینو که میدونم داداش هارد دارم الان میخوام چند تا بازی بریزم تو کنسول رفیقم چجوری باید اینکارو کنم؟
چجوری هم باید یک بازی رو به طور کامل از روی هارد کنسول پاک کنم؟

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام

ممنونم

هاردو وصل کن برو تو مولتی من و مربع بزن و بعد کپی

یک بازی رو وقتی از تو مولتی من پاک کردی میری تو Game Data تو همون ستون بالای مولتی من هست
دیتا هاشم پاک میکنی
save هاشم از بخش خودش که همونجاست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر