بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان.
راستش من چند وقت هست GTA V بازی میکنم، ماه پیش یکم جلوی PS 3 رو فوت کردم و چند روز بعدش وقتی داشتم آنلاین میزدم بعد از آخرین آپدیت بازی، یکدفعه دیدم بازیم گیر کردن و انداخت تو سینگل پلیر بازی، ولی بعدش هرچی تو لودینگ بازی بودم دیگه وارد آنلاین نشد، اومدم PS ـم رو خاموش کنم که دیدم خاموش نمیشه و فقط باید از برق بکشمش. دوباره روشن کردم و چندتا بازی امتحان کردم دیدم اونارو میاره و تو لودینگ GTA گیر میکنه! وقتی GTA رو دوباره گذاشتم دیدم یه بار میگه دیسک خرابه و یه بارم تو لودینگ گیر میکنه و یه بار هم نصفه میره تو سینگل بازی ولی مشکل داره وقتی میرم تو لودینگ از سینگل به آنلاین، بعدش حالا بازی های دیگه هم مشکل دار میاورد. :|
لطفا یکی کمک کنه مشکلش رو حل کنم، که ببینم چشه، آخه یه چند روزی که خاموش بود میرفت و بازی رو میاورد ولی بعد از حدودا نیم ساعت بازم گیر میکنه!
اگر هم هزینه ای باید بکنم قیمتش رو بهم بگین، راستی اورجینال بازی میکنم.
ممنون. ;)

شما وارد حالت ریکاوری بشید و گزینه ی ریبولد دیتا بیس رو بزنید ببینید درست میشه یا نه ...

Last edited by a moderator:

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
اول ممنون از پاسخگویی سریع شما.
بعد اینکه این حرکت چیکار میکنه؟ سیو بازی هام نمیپره یه وقت؟

درود
خواهش میکنم ....
در واقع یه نوع ترمیم سازی و مرتب سازی هارد هستش و هیچ گونه ایی صدمه ایی به سیو و بازی ها نمیزنه ....

peshd

کاربر سایت
Feb 16, 2013
11
من یه ps3 120گیگ اسلیم گرفتم دسته دوم
مشکلی که داره اینه که رو همه بازیها فریز دارم تصویر قطع وصل میشه با پورت اچ دی ام ای به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

آخرین ویرایش:

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من یه ps3 120گیگ اسلیم گرفتم دسته دوم
مشکلی که داره اینه که رو همه بازیها فریز دارم تصویر قطع وصل میشه با پورت اچ دی ام ای به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

درود

فرمور کنسولتون چی هست ؟؟
به حالت ریکاوری برید و گزینه ی ریبولد دیتا بیس رو بزنید .......

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
داداش کدوم مدل از پی اس سه عالیه اینکه فت باشه یا از اون یکی ها باشه و چیزای دیگه همه رو در نظر بگیر قیمت بدون دوربین سیاه و کپی خور شده و نشده رو همه توضح بده ممنون

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
با سلا این از موقعی که دادم کلوپ برام بازی بریزن خودش سرخود اپدیت کرده و install pakeg رو که باز میکنم توش خالی هست هیچی نمیشه نصب کرد فقط میشه بازی کرد ورژن قبلیم rebug 4.46 بود و راحت همه چیز نصب میشد ولی الان regero 4.55 رو نصب کرده کلا هیچی نمیشه نصب کرد مثلا موقعی که اپدیت میخام بکنم این ارور رو مید 8002f169 خواهشا کمکم کنید

من تو فریمور قبلی 4.46 هر چی میخاستم نصب کنم بدون درست کردن هیچ پوشه ای در فلش میرختم و از install pakeg سه گزینه می اومد نصبش میکردم اما الان هرچی تو فلش میریزم تو install pakeg که میرم سه تا گزینه ای که تو فریمور قبلی بود رو نشون نمیده کلا خالی نشون میده بعد مثلث رو رو istall pakeg که میزنم این ارور رو میده 8002ae32
قضیه ای روت رو نفهمیدم میشه یکم بیشتر توضیح بدی

- - -ویرایش - - -

یکی جوابمو بده=((

درود

روت به عبارتی گفته میشه که شما موقعه ایی که فلش رو وارد pc میکنید و اولین پنجره ی فلش رو باز و به عبارت ساده صفحه ی اصلی و اول فلش رو که شما در اونجا فایلها رو کپی یا فوادر میسازید گفته میشه ...

داداش کدوم مدل از پی اس سه عالیه اینکه فت باشه یا از اون یکی ها باشه و چیزای دیگه همه رو در نظر بگیر قیمت بدون دوربین سیاه و کپی خور شده و نشده رو همه توضح بده ممنون

درود

الان بهترین مدل کپی خور هست مدل اسلیم و کپی خور نرم افزاری هست و معمولا دانگریدی یا بدون باز شدن کپی خور شدن .....
فت تا میتونید نگری چون به مشکل چراغ زرد پیدا میکنی چون بیش از اندازه داغ و اینکه همه تو بازار هستش ..... دسته دوم و کارکرده و عمرشون رو گزروندن ...
این مدل قیمت هم از 120 گیگ تا 320 گیگ اسلیم به ترتیب از قیمت 750 تا 1100 تومن شروع و ختم میشه ...

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
امکانش هست مشکل از gpu دستگاه باشه؟
تو قسمت تنظیمات hdmi 1080i.p رو برداشتم الان کمی بهتر شده!!

کابل HDMI رو عوض کن ببین درست میشه ...
اینطوری نمیشه گفت باید تست انجام بشه ...
ببین روی حالت AVI هم ایطوری هستش ....
شما ریستور دیفولت ستینگ رو بزن ببین درست میشه ....

peshd

کاربر سایت
Feb 16, 2013
11
کابل HDMI رو عوض کن ببین درست میشه ...
اینطوری نمیشه گفت باید تست انجام بشه ...
ببین روی حالت AVI هم ایطوری هستش ....
شما ریستور دیفولت ستینگ رو بزن ببین درست میشه ....
رو حالت AVI اینجوری نیست فعلا اون ویرایشی که تو قسمت تنظیمات اچ دی ام ای انجام دادم مثل اینکه جواب داده!

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
فرق ریفر با اصلی چیه؟
از کجا باید فهمیدم ریفره یا اصل؟
ممنون

معمولا تمام مدل های ps3 slim 120 g و مدل های فت نوی الان اگر باشه ریفر هستن و بقیه نه اوریج هستن ...

چشمک زدن چراغ زرد موقع بازی عادیه؟

اگر برنامه ی خاصی نصب کرده باشی مثل ایرس من یا کل CFW کبری این قابلیت رو داره که چون فن رو کنترل میکنه علامت کار کردن این برنامه رو میده و در غیر این صورت نه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر