بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان.

هارد اينترنال ps3 را چجوري بايد به pc وصل كنم؟

آخه براي هاردم مشكل پيش اومده، اونم اين كه وقتي به ps3 وصلش ميكنم يه پيغام مياد كه ميگه بايد فرمت بشه، ولي وقتي فرمت تموم ميشه، كنسول خاموش و روشن ميشه و بازم همين پيغام مياد.

گفتم از طريق كامپيوتر فرمت كنم شايد درست بشه ولي نميدونم چجوري بايد هارد را به كامپيوتر وصل كنم.

دوستان خواهشا يه آموزش دقيق بهم بگيد ممنون ميشم. خيلي واجبه. هاردم 320 گيگ هستش و خيلي لازمش دارم.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام ... آقا ما یه مشکل اساسی با DNS داشتیم صبح، از روش ها و کلیپ های یوتیــــوپ استفاده کردم که خراب تر کرد ... :(

الان علاوه بر ارور DNS که قبلش می داد، میرم تو PSN می گه A Connection to the network can not be established
Connection Test هم می گه : a connection to access point could not be established , check the security settings for the wireless LAN
کمکم کنید.

مودمم خاموش روشن کردم، اینترنت کنسول رو صد بار خاموش روشن کردم، 30 بار کانکشن تست گرفتم، مودم 2,3 بار خاموش روشن کردم ... نشد!!! :(

سلام بر تو

اخه چرا اینکارو کردی؟؟!!
اروری که میده میگه تنظیمات بیسم رو درست کن ..... شما بطور بی سیم وصل میشید درسته؟
خوب داداش شما DNC مودم رو دستکاری کردی درسته؟؟

vampirekain عزیز اینکارم انجام دادم نشد فایلو می یاره تو مولتی من میزنم نصب میکنه بعد مثلث و میزنم میره تو منوی اصلی دستگاه اونجاکه میرم نصب کنم توو 13 درصد اروور میده . ( دمت گرم دادش که به تنهای این تایپیکو جواب میدی)

درود بر گلم
خواهش میکنم وظیفه هستش
خوب یه بازی دیگه رو اگر میتونی اسپلیت کن ببین شاید مشکل از بازی باشه مگر نه نباید همچین مشکلی داشته باشه؟؟؟

نه بعضی بازی ها هیچ مشکلی نداره.مثلا تو heavy rain اینطوری میشه تو assassin creed میشه تو بازی های سوم شخص.ولی مثلا mortal kombat
هیچ مشکلی نداره.البته gta v رو بازی کردم اصلا مشکل نداشت.ریبیلد دیتابیس انجام دادم نشده ریستور فایل سیستم انجام دادم نشده.
ممکنه از چه کابلی باشه؟کابل hdmi ؟

درود
اره کابلتو عوض کن ببین بازم اینطوری میشه یا نه که اگر نشد بهم بگو تا بت بگم چیکارکنی؟

سلام بر دوستان.

هارد اينترنال ps3 را چجوري بايد به pc وصل كنم؟

آخه براي هاردم مشكل پيش اومده، اونم اين كه وقتي به ps3 وصلش ميكنم يه پيغام مياد كه ميگه بايد فرمت بشه، ولي وقتي فرمت تموم ميشه، كنسول خاموش و روشن ميشه و بازم همين پيغام مياد.

گفتم از طريق كامپيوتر فرمت كنم شايد درست بشه ولي نميدونم چجوري بايد هارد را به كامپيوتر وصل كنم.

دوستان خواهشا يه آموزش دقيق بهم بگيد ممنون ميشم. خيلي واجبه. هاردم 320 گيگ هستش و خيلي لازمش دارم.

اخ اخ گفتی !!!
درود فراوان
شما باید بعد از اینکه هاردتون رو در آوردید با استفاده از کابل ساتا و دیتا اونو به کامپیوتر وصل کنید به عبارت ساده همون کابلهایی که DVD رایترت متصل هست رو در بیار و انو به هاردت بزن و فرمت کن ..... بلدی که فرمت کنی؟؟

به هیچ عنوان وقتی کامپیوتر رشن هست اینکارو نکن که هاردت رو می سورنه ........ اول خاموش کن و بعد دکمه پاور یا همون OFF رو بزن و بعد وصل کن برای در آوردن هم اینکارو بکن

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سلام بر تو

اخه چرا اینکارو کردی؟؟!!
اروری که میده میگه تنظیمات بیسم رو درست کن ..... شما بطور بی سیم وصل میشید درسته؟

درود بر گلم
خواهش میکنم وظیفه هستش
خوب یه بازی دیگه رو اگر میتونی اسپلیت کن ببین شاید مشکل از بازی باشه مگر نه نباید همچین مشکلی داشته باشه؟؟؟

درود
اره کابلتو عوض کن ببین بازم اینطوری میشه یا نه که اگر نشد بهم بگو تا بت بگم چیکارکنی؟

اخ اخ گفتی !!!
درود فراوان
شما باید بعد از اینکه هاردتون رو در آوردید با استفاده از کابل ساتا و دیتا اونو به کامپیوتر وصل کنید به عبارت ساده همون کابلهایی که DVD رایترت متصل هست رو در بیار و انو به هاردت بزن و فرمت کن ..... بلدی که فرمت کنی؟؟

به هیچ عنوان وقتی کامپیوتر رشن هست اینکارو نکن که هاردت رو می سورنه ........ اول خاموش کن و بعد دکمه پاور یا همون OFF رو بزن و بعد وصل کن برای در آوردن هم اینکارو بکن

از دیروز صبح تا الان درگیر این مسئله بودم و دوستان بهم گفتن زنگ بزن شرکت سرویس دهنده تنظیمات کانکشن رو بهت بگه !!

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر تو

اخه چرا اینکارو کردی؟؟!!

درود بر گلم
خواهش میکنم وظیفه هستش

درود

اخ اخ گفتی !!!
درود فراوان

ممنون داداش گل.

ولي من كامپيوتر را باز كردم ولي كابل هايي به اسم ساتا و ديتا نديدم. اين كابل ها را بايد خريد؟ و من تصوير اين كابل ها را ديدم ولي فكر نكنم سرشون به سر هارد اينترنال ps3 بخوره.

شرمنده من كلا اصلا وارد نيستم. و يه راهنمايي دقيق بهم بگي بازم بهم لطف كردي.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
از دیروز صبح تا الان درگیر این مسئله بودم و دوستان بهم گفتن زنگ بزن شرکت سرویس دهنده تنظیمات کانکشن رو بهت بگه !!

اره داداش کافیه که شما زنگ بزنی پشتیبانی و اونها راهنماییت میکنن .......

ممنون داداش گل.

ولي من كامپيوتر را باز كردم ولي كابل هايي به اسم ساتا و ديتا نديدم. اين كابل ها را بايد خريد؟ و من تصوير اين كابل ها را ديدم ولي فكر نكنم سرشون به سر هارد اينترنال ps3 بخوره.

شرمنده من كلا اصلا وارد نيستم. و يه راهنمايي دقيق بهم بگي بازم بهم لطف كردي.

چرا ...... داداش میخوره شما کافیه همون چیزی که گفتم انجام بدی ...... دی وی دی رایتر که داری درسته ؟؟؟؟؟ دوتا کابل بشون وصل هست اون دوتا را طبق امنیت و چیزی که بهت گفتم در بیار و به سر هارد بزن .... اینم عکس هم از دیتا و هم از ساتا:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
من زنگ زدم پشتیبانی زنه با هزار عشوه و اهم اهم می گه باید زنگ بزنی به سرور من می گم سرورش سونی هست میگه آره همون!

هعی خدا ... وسط صد تا بازی و کار اینم رفت سرگرمیمون تباه شد :((

دی ان اسشونم به درد خودشون می خوره ... تو کانکشن تست همش IP Address رو Failed می زنه کلافه شدم ناموسا :(

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من زنگ زدم پشتیبانی زنه با هزار عشوه و اهم اهم می گه باید زنگ بزنی به سرور من می گم سرورش سونی هست میگه آره همون!

هعی خدا ... وسط صد تا بازی و کار اینم رفت سرگرمیمون تباه شد :((

دی ان اسشونم به درد خودشون می خوره ... تو کانکشن تست همش IP Address رو Failed می زنه کلافه شدم ناموسا :(

تنها راهی که داری اینکه خودت مودم رو کانفیگ کنی ........

fifa freak

کاربر سایت
Dec 26, 2011
38
نام
saeed
سلام به همگی،عزیزان من به یه مشکل عجیبی برخوردم!
چند روزه که وقتی میخوام با ps3 بازی کنم وسط بیشتر بازیا گیر می کنه
و تا از برق نکشمش فریز میمونه همینطوری!ممنون میشم راهنماییم کنین
حداقل بفهمم که مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

مشکل نرم افزاری و تا حالا هارد کنسول رو مرتب سازی کردید یا نه

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

درود
طبق توضیحات دوستمون شما باید هارد رو مرتب سازی کنید.....
شما کافیه که به حالت ریکاوری برید ....... و گزینه ی ریبولد دیتا بیس رو بزنین ......
برای اینکار دستگاه رو روی حالت استند بای قرار داده و بعد دستتون رو روی دکمه ی این قدر قرار بدین تا دستگاه خاموش شه ..... دوباره دستتون رو بردارین و دوباره قرار بدین روی دکمه یپاور تا دستگاه روشن شود صدای بیپ اول نه.......... موقعه ایی که دوتا صدای بیپ شنید دستتون رو بردارین حالا وارد ریکاوری شده ایید

fifa freak

کاربر سایت
Dec 26, 2011
38
نام
saeed
درود
طبق توضیحات دوستمون شما باید هارد رو مرتب سازی کنید.....
شما کافیه که به حالت ریکاوری برید ....... و گزینه ی ریبولد دیتا بیس رو بزنین ......
برای اینکار دستگاه رو روی حالت استند بای قرار داده و بعد دستتون رو روی دکمه ی این قدر قرار بدین تا دستگاه خاموش شه ..... دوباره دستتون رو بردارین و دوباره قرار بدین روی دکمه یپاور تا دستگاه روشن شود صدای بیپ اول نه.......... موقعه ایی که دوتا صدای بیپ شنید دستتون رو بردارین حالا وارد ریکاوری شده ایید

بینهایت ممنون از شما و se.phi.roth عزیز
فقط من یه جا خوندم اگه کیت کبری باشه باید کیتش آپدیت بشه
می خواستم ببینم درسته؟
اگه آره من از کجا باید بفهمم که کبریست کیتش یا نه؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
بینهایت ممنون از شما و se.phi.roth عزیز
فقط من یه جا خوندم اگه کیت کبری باشه باید کیتش آپدیت بشه
می خواستم ببینم درسته؟
اگه آره من از کجا باید بفهمم که کبریست کیتش یا نه؟

خواهش میکنم دوست عزیز .... منو آقا حسین داریم وظیفه مون رو انجام میدیم .......
دوست عزیز دستگاه تو کپی خور کبری هستش یا نه معمولیه ..... یا اورجینال هستش ....... جواب اینو بده تا بهت بگم؟

fifa freak

کاربر سایت
Dec 26, 2011
38
نام
saeed
خواهش میکنم دوست عزیز .... منو آقا حسین داریم وظیفه مون رو انجام میدیم .......
دوست عزیز دستگاه تو کپی خور کبری هستش یا نه معمولیه ..... یا اورجینال هستش ....... جواب اینو بده تا بهت بگم؟

والا راستشو بخواین این مال خودم نیست،واسه من معمولیه و مشکلی نداره خدا رو شکر.
این واسه یکی از دوستامه که خودش نمی دونه کبری هست یا نه.از کجا میشه فهمید؟
راستی من واسه خودمم تا حالا مرتب نکردم،با این که مشکلی نداره ولی با کمکتون رفتم تو ریکاوری،به نظرتون مرتب کنم یا نمی خواد؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
والا راستشو بخواین این مال خودم نیست،واسه من معمولیه و مشکلی نداره خدا رو شکر.
این واسه یکی از دوستامه که خودش نمی دونه کبری هست یا نه.از کجا میشه فهمید؟
راستی من واسه خودمم تا حالا مرتب نکردم،با این که مشکلی نداره ولی با کمکتون رفتم تو ریکاوری،به نظرتون مرتب کنم یا نمی خواد؟

اگر اینکارو بکنی خیلی بهتره .... هر یه دراز مدت بهتره که هارد رو مرتب سازی کرد ....
بش بگو آیا وقتی که روشنش میکنی ...... داخل صفحی محیط منو ...... عکس مار کبری میبینی .....؟؟؟ اگر اره پس کبری هستش ...... و اگر نه که همین چیزی گفتم رو انجام بده ..

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
سلام دوستان
من یه ps3 فت 40 دارم که سال قبل اواخر پاییز داشتم باهاش نید فور اسپید میزدم ( یادش بخیر ! ) وبعد بازی خاموشش کردم و یک ساعت بعد که روشنش کردم چراغ زرد داد ! ( تا اینجاش حلله ؟ )
بردم پشت شهرداری دادم تو پاساژ لباف ردیفش کنن
فرداش یارو زنگ زد گفت چراغ زرد ردیف شده ولی کنسول دیگه تصویر نمیده ...
کنسول روشن میشه چراغ سبز روشنه و اگه بلوری داخل درایو باشه چراغ آبی هم روشنه
به محض روشن شدن چراغ هارد روشن میشه و بعد از چند لحظه خاموش میشه و کنسول روشن میمونه بدون تصویر و همچنین بدون کارکرد هارد

1 - هارد رو عوض کردم و مطمئنم از هارد نیست
2 - خیلی سعی کردم ریکاوری مد رو بالا بیارم ولی نیومد
3 - کنسول با hdmi و کابل psx امتحان شد و تصویر نداد
4 - هارد اکسترنالی که از پورت یو اس بی وصله به کنسول کار میکنه و نشون میده پورتهای یو اس بی سالمن
5 - کنسول کپیخور نرم افزاری بوده و آخرین فیرمور روجرو روش نصب بود ( فکر کنم 4.41 بود ولی مطمئن نیستم )

بنطرتون با این تواصیف مشکل چیه و آیا قابل نعمیر هست یا نه ؟
و سوال دوم اینکه کنسول سوپر اسلیم آمار خرابیش چطوره و از اسلیم مطمئنتره ؟ ( میدونم هکش با دردسره و ... احتمالا اوریج میزنم باهاش )
ممنونم از دوستان پیشاپیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر