بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
ببخشید دیر شد فردا حتما به شما میگم
دوسته عزیز منتظرم همچنان :(

دوسته عزیز منتظرم همچنان :(
اقا خیلی ممنون دیگه نمیخواد برسین . فرستادن تهران گفتن برد درایوش سوخته تعمیرکاره میگه دیگه نمیشه کاریش کرد نظرتون چیه خواهشا اگه میشه زود جواب بدین خدا خیرتون بده.

Last edited by a moderator:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
اقا خیلی ممنون دیگه نمیخواد برسین . فرستادن تهران گفتن برد درایوش سوخته تعمیرکاره میگه دیگه نمیشه کاریش کرد نظرتون چیه خواهشا اگه میشه زود جواب بدین خدا خیرتون بده.

اخ اخ ...... یه دنیا شرمنده :(
با ور کنید که اصلا نمیتونم سر بزنم ......... اینشاا ...... حتما خبرش رو بهتون میدم .....

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
اخ اخ ...... یه دنیا شرمنده :(
با ور کنید که اصلا نمیتونم سر بزنم ......... اینشاا ...... حتما خبرش رو بهتون میدم .....

دوسته عزیز نیازی نیست ممنون . دستگاه خودم و 400 برداشت و منم 600 روش دادم یه سلیم برداشتم نظرتون چیه ؟ دست دوم هست البته ( قیمت سلیم 1 تومن بود خیلی تمیزه )

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اگه 2 دسته داره و پلمپه خوب خریدی . ولی این فروشنده خودشون بد بزخر میکنن از مردم . من میخواستم بفروشم پی اس 3 رو پی اس 4 بگیرم یارو میگفت 650 بر میدارم ، گفتم خیلی کمه و این حرفا گفت من 650 برمیدارم میبریم 750 میفروشم، نمیصرفه بیشتر بخرم :| با یه خط دیگه بهش زنگ زدم گفتم پی اس 3 دسته دوم چنده قیمتش ؟ گفت 1000000 تومن بی دسته اضافه :| وافعا بی انصاف شدن .

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
اگه 2 دسته داره و پلمپه خوب خریدی . ولی این فروشنده خودشون بد بزخر میکنن از مردم . من میخواستم بفروشم پی اس 3 رو پی اس 4 بگیرم یارو میگفت 650 بر میدارم ، گفتم خیلی کمه و این حرفا گفت من 650 برمیدارم میبریم 750 میفروشم، نمیصرفه بیشتر بخرم :| با یه خط دیگه بهش زنگ زدم گفتم پی اس 3 دسته دوم چنده قیمتش ؟ گفت 1000000 تومن بی دسته اضافه :| وافعا بی انصاف شدن .

همینه دیگه داداش یعنی تو حرف اون طرف رو باور میکنی ....اکثروشن همینن ..شما که نباید به مغازه دار بفروشی ...و جنس دسته دو را بخری ..وقت جنس نو که قیمتش ملومه و پلمه همین

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
نه یه دسته داره . از کجا بدونم
پلمپه ؟ ممنونم اگه رهنمایم کنین

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
اگه هک نرم افزاری باشه و پلمپ نداشته باشه یعنی تعمیر شده . ولی اگه سخت افزاریه پلمپ نداشته باشه موردی نداره .
قسمت زیر دستگاه از بالا یه برچسب هست سیاه رنگ به اون میگن پلمپ .

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نه یه دسته داره . از کجا بدونم
پلمپه ؟ ممنونم اگه رهنمایم کنین

این جا پلمپه دستگاه هستش .....

داداش اصلا از ظاهرش معلوم هستش که تمیز ه یا نه ........ منظورم فقط روش نیست چون با اسپری مثل روز اولشون میکنن!!!! نگاه کن که پورتهای USB چطورن ....... خود بدنه خطو خش داره یانه !!!
اگر پلمپش باز باشه فقط به خاطر این نیستش که دستگاه تعمیر رفته باشه ....چون قبلا ها اگر یادتون باشه وقتی ورژن جدید امد و همه به اون آپدیت کردن .... باعث شد که نتونن هک نرم افزاری بکنن و به دانگرید سخت افزاری متوسل بشن .... شاید این دستگاهت به این دلیل باز شده باشه که خودت باید از فروشنده بپرشی ....... در صورتی که خودشون هم میتونن پلمپ کنن و به این چیزا نباید بسنده کرد...
یه کار دیگه هم میتونی انجام بدی و این اون هستش که ببینی دمای داخل مولتیمن چقدره .... که کمک بهت میکنه که دستگاه زیاد استفاده شده یا نه ...

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
این جا پلمپه دستگاه هستش .....

داداش اصلا از ظاهرش معلوم هستش که تمیز ه یا نه ........ منظورم فقط روش نیست چون با اسپری مثل روز اولشون میکنن!!!! نگاه کن که پورتهای USB چطورن ....... خود بدنه خطو خش داره یانه !!!
اگر پلمپش باز باشه فقط به خاطر این نیستش که دستگاه تعمیر رفته باشه ....چون قبلا ها اگر یادتون باشه وقتی ورژن جدید امد و همه به اون آپدیت کردن .... باعث شد که نتونن هک نرم افزاری بکنن و به دانگرید سخت افزاری متوسل بشن .... شاید این دستگاهت به این دلیل باز شده باشه که خودت باید از فروشنده بپرشی ....... در صورتی که خودشون هم میتونن پلمپ کنن و به این چیزا نباید بسنده کرد...
یه کار دیگه هم میتونی انجام بدی و این اون هستش که ببینی دمای داخل مولتیمن چقدره .... که کمک بهت میکنه که دستگاه زیاد استفاده شده یا نه ...

خیلی ممنونم از راهنمایتون اره سر وضعش تمیزه . دمای ملتی من تا چند باشه خوبه ؟ از کجا نگاه کنم تو ملتی من ؟ وقتی دستگاهو روشن کردم نگاه کنم یا بعد چند ساعت بازی کردن ؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
چرا دیر جواب میدین ؟ کسی میدونه ؟

درود

حداقل دما داخل خود مولتیمن باید بیشتر از 55 تا 60 تقریبا نره و داخل بازی کردن (بعد از چند ساعت بازی کردن) نباید به 70 برسه ......
برای دیدن دمای دستگاه وارد مولتیمن و داخل تنظیمات بشوید و تقریبا 10 گزینه مونده به آخری میشه و میری اونجا دقیقا یادم نمیاد که چی نوشته اما دو کلمه ی به نام gpu و RSX نوشته میری اونجا و یه قسمت داره برای نشون دادن دما فعالش میکنی کنار ساعت مولتی من نشون میده دمارو .....

nikjou

کاربر سایت
Dec 6, 2013
8
دوستان من یه مشکل دارم
ps3 وقتی باز میکنم صدا میده خودش خاموش میکنه هر چه قدر کردم این کار میکنه چراغشم زرد میشه خاموش میشه مشکلش چیه اگه راهنمایی کنید
مرسی

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان من یه مشکل دارم
ps3 وقتی باز میکنم صدا میده خودش خاموش میکنه هر چه قدر کردم این کار میکنه چراغشم زرد میشه خاموش میشه مشکلش چیه اگه راهنمایی کنید
مرسی

اخ اخ .................... دستگاهت چراغ زرد شده و مواظب باش این اخطار که دستگاهت داره over heat میشه بر اثر گرم کردن زیاد که باید ببریش تعمیر کار که درستش کنن ....... قبل از اینکه به اون حد چراغ زردیش برسه اگر که تا الان اینطور نشده باشه ........

babakkhaen

کاربر سایت
Jun 24, 2013
60
نام
بابک
سلام خدمت دوستان عزیز
بچه ها امروز رفتمم ps3 رو روشن کنم بعد از 24 ساعت
روشن کردم وارد بازی شدم بعد خاموش شد دستگاه . و دوباره روشن شد و دوباره خاموش ولی دیگه روشن نشد
الان رونش میکنم . روشن میشه 2 ثانیه و بعد چراغ قرمز میشه و چشمک میزنه !
این مشکل قبلا هم پیش امد که بردم تعمیگاه و حدود 80 هزینه برداشت و درست کرد
اما 2 ماه نمیشه و دوباره
دلیل این مشکلات چیه ؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام بر دوستان.

من يه هارد 320 گيگ اينترنال دارم كه مشكل جدي براش پيش اومده.

اونم اين كه من ديسك god of war 3 را روي همين هاردم كپي كردم و وقتي كپيش تموم شد، رو خود بازي زدم ولي بعدش صفحه سياه شد و منوي ps3 را نشون نميداد. چند دقيقه هم صبر كردم ولي هيچ فرقي نكرد.

به خاطر همين مجبور شدم كه از پشت دستگاه را خاموش كنم، ولي وقتي دوباره روشنش كردم يه پيغام مياد كه در مورد هارد هستش و ميگه بايد فرمت بشه و وقتي روش ميزنم، تا صد در صد پر ميشه و بعدش كنسول خاموش ميشه. ولي وقتي دوباره روشن ميشه بازم همين پيغام بالا مياد و درست بشو نيست.

الان سوالم اينه كه آيا هاردم سوخته؟ و راه حلي براي حل مشكلش نيست؟ مثلا ميتونم هارد را بدم به تعميري ها درستش كنن؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام خدمت دوستان عزیز
بچه ها امروز رفتمم ps3 رو روشن کنم بعد از 24 ساعت
روشن کردم وارد بازی شدم بعد خاموش شد دستگاه . و دوباره روشن شد و دوباره خاموش ولی دیگه روشن نشد
الان رونش میکنم . روشن میشه 2 ثانیه و بعد چراغ قرمز میشه و چشمک میزنه !
این مشکل قبلا هم پیش امد که بردم تعمیگاه و حدود 80 هزینه برداشت و درست کرد
اما 2 ماه نمیشه و دوباره
دلیل این مشکلات چیه ؟

دستگاه شما چراغ زرد داده دوست من
ببین فایده نداره دوباره ببریش تعمییرکار چون بعداز یه مدت دیگه دوباره خراب میشه و دوباره باید هزینه درست کردنشو بدی که اصلا با صرفه نیست
به نظر من کل کنسول رو تیکه تیکه بفروش و بعد برو. یه اسلیم بخر و خودتو راحت کن و اسلیم کمتر خرابی داره تا فت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر